Biuro prasowe

BIZNES 2022-09-13

„Z garażu X” - projekt, z którym koniecznie musisz się zapoznać!

Jesteś zagorzałym petrolhead’em, który śledzi najpopularniejsze seriale motoryzacyjne z USA? Kręci Cię adrenalina i żyjesz motorsportem? Zżera Cię ciekawość, jak przebiega budowanie superszybkich i niesamowitych aut od zera?
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-08

Konkurs #EXTREMALNIEINSPIRUJE - podsumowanie wrażeń

Konkurs #EXTREMALNIEINSPIRUJE - podsumowanie wrażeń
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-05

Turkish Airlines zostały oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA

Turkish Airlines to pierwsze linie lotnicze, sponsorujące Ligę Mistrzów UEFA, której finał odbędzie się w 2023 roku w Stambule.
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-05

„Ekstraklasa po godzinach” rozszerzona o segment „Biznes, piłka, pieniądze”

Grupa eFaktor podpisała umowę o współpracy z Canal+ Polska. Wspólny projekt dotyczy programu „Ekstraklasa po godzinach” i rozmów o finansowaniu czołowych polskich klubów. eFaktor to firma faktoringowa, która od lat angażuje się we wsparcie klubów sportowych i e-sportowych.
czytaj więcej
BIZNES 2022-09-02

Poland Business Run 2022: Tak GLS Poland motywuje biegaczy

Cenne porady fit mamy Edyty Litwiniuk i wskazówki guru biznesu online Michała Sadowskiego. To niespodzianki, które dla uczestników tegorocznego Poland Business Run przygotował GLS jako sponsor główny i partner logistyczny. To już kolejna akcja GLS zachęcająca do udziału w biegu.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-24

Volkswagen Bank sponsorem turnieju golfa w Karolinka Golf Park

W najbliższą sobotę, 27 sierpnia, odbędzie się turniej golfowy w Karolinka Golf Park niedaleko Opola. Partnerem tytularnym został dealer samochodowy Audi Lellek Opole, a jednym ze sponsorów Volkswagen Bank.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-19

APA na szczycie Europy- relacja Jacka Lachowskiego z wyprawy na Mont Blanc

Jacek Lachowski, utalentowany starszy konstruktor APA Group wspiął się na najwyższy szczyt Europy. Spełnił jedno ze swoich marzeń.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-19

Ile kosztuje pasja? – Czy warto w nią inwestować?

Ile kosztuje pasja? – Czy warto w nią inwestować?
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-18

10 rad skialpinisty Andrzeja Bargiela jak dojść na szczyt

Celem kampanii „Nic Cię nie pokona” z udziałem Andrzeja Bargiela jest pokazanie miłośnikom sportu, jak bezpiecznie i skutecznie przygotować swoje ciało do treningu i zawodów, czy zwykłej weekendowej aktywności, aby uniknąć kontuzji.
czytaj więcej
BIZNES 2022-08-17

Poznaj zwycięskie szkoły Programu „Każdy Dzień na Medal”

Znamy już 31 zwycięskich szkół wspólnej akcji Procter & Gamble, Polskiej Fundacji Olimpijskiej oraz sieci sklepów Biedronka – „Każdy Dzień na Medal”. W programie, w którym granty wynosiły do 60 000 złotych, udział mogły wziąć wszystkie publiczne szkoły podstawowe w Polsce.
czytaj więcej