Biuro prasowe

BIZNES 2019-11-29

Szaleństwo wyprzedaży. KROSS i specjalne promocje na Black Friday

Black Friday jest zdecydowanie świętem wszystkich zakupoholików. To także idealna okazja, aby nabyć produkty ulubionych marek w bardzo korzystnych cenach.
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-19

Owocowy Przełaj pełen emocji

Obecność światowych gwiazd kolarstwa, kraksa na starcie, emocjonująca walka o podium – tak wyglądały zawody przełajowe na w Laskowicach Pomorskich. Kto spisał się najlepiej?
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-08

BMC Polska rusza z projektem BMC Labs

BMC Polska rusza z nowym projektem – BMC Labs. W ramach tej inicjatywy oferowany jest cały szereg różnych usług dostosowanych do potrzeb kolarskiej społeczności, w tym m.in. bikefitting, doradztwo i treningi. Pierwszym oficjalnie otwartym salonem jest krakowski Profidea BMC Lab.
czytaj więcej
Sport BIZNES 2019-10-09

Wygraj bilety na mecz Polska-Słowenia od Alior Banku

Ruszył konkurs promujący korzystanie z aplikacji mobilnej Alior Banku. Nowi użytkownicy mają możliwość udziału w konkursie, w którym do wygrania jest sto biletów na mecz kwalifikacji do mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej Polska-Słowenia.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-03

Kosmiczna technologia w służbie fitness

Nietuzinkowy, wielofunkcyjny, oparty na technologii wykorzystywanej w narzędziach treningowych dla astronautów, a przy tym prosty i możliwy do wykorzystywania w domu i na siłowni – Space Stretch Max®.
czytaj więcej
Sport BIZNES 2019-10-01

„Biegnij Warszawo” – Odbierz pakiet startowy w Placu Unii

Od 1 do 5 października w specjalnie przygotowanym lokalu w Placu Unii odebrać będzie można pakiety startowe „Biegnij Warszawo”. To coroczny warszawski bieg uliczny. W tym roku odbędzie się 6 października.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-25

Port Łódź otworzył nowe boisko w strefie zewnętrznej

Port Łódź otworzył nowe boisko w strefie zewnętrznej
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-24

Nowe rowery gravelowe BMC URS

Szwajcarska marka BMC rozszerza swoją ofertę o rowery gravelowe. Szutrowe modele BMC URS to całkiem nowe konstrukcje, które cechują się dużą wszechstronnością, stylowym designem i wysokim poziomem integracji.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-04

Podczas Mistrzostw Świata FIBA, TCL promuje szaleństwo pod koszem

Firma TCL, zainaugurowała kampanię promocyjną towarzyszącą tegorocznym Mistrzostwom Świata w Koszykówce, które zostaną rozegrane pod egidą FIBA od 31 sierpnia do 15 września 2019 roku w Chinach.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-23

BMC Roadmachine w nowej odsłonie

Szwajcarska marka BMC przedstawiła odnowione rowery szosowe Roadmachine. Jak tłumaczy producent, w modelach tej serii endurance udoskonalono wiele różnych elementów.
czytaj więcej