Biuro prasowe

BIZNES 2020-08-10

Lexus nawiązuje współpracę z Igą Świątek

Wzorem międzynarodowego zaangażowania w tenis, Lexus Polska zaprosił do współpracy najbardziej utalentowaną tenisistkę młodego pokolenia - Igę Świątek. Upór w dążeniu do perfekcji i inteligencja to cechy, które zdecydowanie łączą tenisistkę z uznaną marką motoryzacyjną.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-09

Nowy członek projektu JoinBertus – UTI.PL podpisuje umowę w Kieleckim Parku Tech

do projektu JoinBertus łączącego przedsiębiorców chcących wspierać Bertusa Servaas i klub VIVE Kielce dołącza kielecka firma UTI.PL
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-08

Trzeci klub Orangetheory Fitness już w sierpniu w Klifie na Woli

1350 klubów w 24 krajach i milion osób, które wykorzystują metodę pomarańczowego treningu w rytm serca. Orangetheory Fitness, popularna sieć butikowych klubów fitness z USA, kończy prace nad trzecią lokalizacją w Polsce – w Domu Mody Klif na Woli.
czytaj więcej
Sport BIZNES 2020-07-06

3 miesiące rewolucji w sporcie

Kwarantanna sparaliżowała świat sportu, dla którego szczyt sezonu przypada na wiosnę i lato. Wiele z zaplanowanych rozgrywek się nie odbyło, a ligi zostały zawieszone. Nadzieją sektora jest wprowadzone warunkowe odmrożenie sektora oraz tęsknota Polaków za aktywnością fizyczną.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-02

Kolarze na start – wielkie otwarcie Milko Mazury MTB

Milko Mazury MTB 2020 to największa impreza kolarska w Polsce północno-wschodniej. Wyścigi organizowane są od 2016 roku i na stałe wpisały się już do kalendarza najważniejszych kolarskich wydarzeń sportowych na Warmii i Mazurach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-15

Fortuna nowym partnerem KSW

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, lider wśród bukmacherów w Polsce oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o rozpoczęciu współpracy. Podpisany dziś 2-letni kontrakt obejmuje wszystkie gale KSW zaplanowane na 2020 i 2021 rok.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-25

Wrocław Business Run 2020 w nowej formule. Zapisy 27 maja!

Od kilku lat w pierwszą niedzielę września pracownicy wrocławskich firm i korporacji stają na starcie Wrocław Business Run – biegu biznesowego, który aktywność fizyczną i integrację pracowników łączy z charytatywnym celem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-17

Koronawirus. GO Sport wprowadza zmiany w funkcjonowaniu sklepów stacjonarnych.

Od 15 marca 2020 roku wszystkie sklepy stacjonarne GO Sport zostały zamknięte do odwołania. Obecnie zakupów można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej www.go-sport.pl. W związku z zaistniałą sytuacją GO Sport oferuje darmową dostawę do domów dla wszystkich zamówień.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-13

Czy esport ma kwarantannę?

Odpowiednia adaptacja wydarzeń esportowych może doprowadzić, do tego że branża nabierze jeszcze większego rozpędu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-04

Herbalife Nutrition nowym sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki

Firma Herbalife Nutrition została sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki S.A. Współpraca rozpocznie się podczas marcowych rozgrywek Finałów Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn.
czytaj więcej