Biuro prasowe

BIZNES 2021-02-16

Marka Demix dostępna w GO Sport

Demix, międzynarodowa marka produkująca artykuły sportowe, dołączyła do listy brandów znajdujących się w ofercie GO Sport.
czytaj więcej
BIZNES 2021-02-12

Z miłości do wypraw w nieznane. Zegarki sportowe Suunto

Suunto, to coś więcej niż producent zegarków sportowych. To historie pasjonatów przygód, długa tradycja, fiński design i niezawodność. Poznajcie tę wyjątkową markę.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-19

Polska Liga Esportowa S.A. podsumowuje 2020 rok

Esport w Polsce jest zjawiskiem stosunkowo nowym, jednak rozwijającym się w sposób bardzo dynamiczny – zarówno pod kątem organizacyjnym, społecznym jak i ekonomicznym wynika z raportu „Polska Liga Esportowa - 2020”.
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-08

Deepspot - najgłębszy basen do nurkowania już z oficjalnym rekordem Guinnessa

To już oficjalne! Najgłębszy basen do nurkowania w Mszczonowie pod Warszawą oficjalnie ustanowił rekord Guinnessa. Zatwierdzony wynik to aż 45,45 m głębokości!
czytaj więcej
BIZNES 2021-01-05

Esport staje się solidnym graczem cyfrowej gospodarki

W ciągu kilku lat esport może stać się jedną z głównych gałęzi cyfrowej gospodarki. Pandemia, ograniczając tradycyjne formy rozrywki przyspieszyła jego ekspansję. Esport na igrzyskach olimpijskich to już tylko kwestia czasu - mówi prezes Polskiej Ligi Esportowej Paweł Kowalczyk.
czytaj więcej
BIZNES 2020-12-03

DAZN ROZPOCZYNA EMISJĘ SWOICH PROGRAMÓW OFERUJĄC SPORĄ DAWKĘ BOKSU

DAZN, wiodąca, streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, w tym i w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-30

SZACHY W ROLI GŁÓWNEJ, CZYLI „GAMBIT KRÓLOWEJ” OCZAMI SZACHISTY

Filmy, jak i seriale cieszą się coraz większą popularnością, szczególnie te tworzone dla czołowych telewizji internetowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-24

Sportowy lockdown, czyli jak dbać o zdrowie i kondycję w nowej normalności?

Pandemia Covid-19 w Polsce po raz kolejny wpłynęła na działalność branży fitness. Jednak kluby i siłownie, mimo poważnych ograniczeń, szybko wypracowały nowe rozwiązania. Ofertę dla aktywnych Polaków mają również firmy, które oferują sprzęt do treningów w domu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-09

Kondycja, czyli potencjał do zagospodarowania

Pandemia Covid-19 w Polsce wpłynęła na działalność wielu branż. Niektóre wyszły z kryzysu obronną ręką, inne poniosły straty. Są też takie - jak branża fitness - których słabnąca kondycja oznacza pogorszenie kondycji całego społeczeństwa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-07

Deepspot – najgłębszy basen nurkowy z szansą na rekord Guinnessa

W Mszczonowie pod Warszawą otworzy się Deepspot, czyli najgłębszy basen nurkowy w Polsce, który ma szansę zapisać się na kartach historii i ustanowić oficjalny rekord Guinnessa.
czytaj więcej