Komunikaty PR

81. Tour de Pologne zabezpieczany przez Grupę Impel

2024-07-30  |  14:00

W czasie 81. Tour de Pologne Grupa Impel już po raz 14. współpracuje z Lang Team jako oficjalna ochrona wyścigu. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa dla pochodzącego ze stolicy Dolnego Śląska Impela, ponieważ jej start zaplanowano we Wrocławiu.

81. Tour de Pologne rozpoczyna się 12 sierpnia, a sportowa rywalizacja zakończy się 18 sierpnia w Krakowie. Zawodnicy będą rywalizować na trasie o łącznej długości 1049,3 km w ramach siedmiu etapów. Bezpieczeństwo na newralgicznych odcinkach zapewnia Grupa Impel, która zadba o ochronę w obszarze linii mety każdego etapu, zabezpieczenie hoteli na trasie wyścigu, w których nocują zawodnicy oraz parkingów z ze sprzętem drużyn kolarskich i wozami transmisyjnymi. Dodatkowo koordynatorzy z Impela zaangażowani są w tworzenie dokumentacji i planów zmiany organizacji ruchu na odcinku w Katowicach.

To dla nas ogromny zaszczyt, że po raz kolejny możemy być partnerem Lang Team jako oficjalna ochrona wyścigu. W tym roku radość jest tym większa, bo Tour de Pologne rozpoczyna się we Wrocławiu i pierwsze 3 etapy w całości odbywają się na Dolnym Śląsku – mówi Janusz Pniak z Grupy Impel, koordynator ds. bezpieczeństwa Tour de Pologne.

Grupa Impel jest nie tylko partnerem zapewniającym bezpieczeństwo w czasie wyścigu, ale też od lat aktywnie włącza się w promocję tego jednego z najbardziej prestiżowych wyścigów kolarskich na świecie.

W naszej firmie nie brakuje entuzjastów kolarstwa i aktywnego spędzania czasu w plenerze, więc zaangażowanie w to wydarzenie to także ukłon w stronę naszych pracowników. Po raz kolejny organizujemy Tour de Impel, czyli wyzwanie rowerowe dla naszej kadry. W Tour de Pologne Amatorów wystartuje też nasza ekipa, za którą mocno trzymam kciuki. Dodatkowo w tym roku w sposób szczególny włączamy się w promocję Tour de Pologne we Wrocławiu, z którego wywodzi się Impel. Ściśle współpracujemy z miastem Wrocław i wieloma podmiotami w ramach akcji „Zobacz na żywo i kibicuj z nami! Wrocław odlicza dni do startu Tour de Pologne”, której efekty już wkrótce będzie można zobaczyć na ulicach stolicy Dolnego Śląska – mówi Jakub Dzik, dyrektor generalny (CEO) Grupy Impel.

Wspólne kibicowanie na trasie wpisuje się w ideę organizatora Tour de Pologne, dyrektora generalnego wyścigu, Czesława Langa.

W ubiegłym roku, w czasie jubileuszowej 80. edycji, Tour de Pologne zgromadził na całej trasie ponad 3 mln osób. To wielkie narodowe święto, a oprócz sportowych emocji pokazujemy nasz kraj i dlatego z dużą uwagą wybieramy trasę wyścigu. Wszyscy mówią, że w czasie organizowanej przez nas imprezy jest bardzo bezpiecznie. Współpraca z Grupą Impel owocuje wieloma pochwałami i dlatego kontynuujemy ją już od 14 lat.

 

 

 

Grupa Impel od niemal 35 lat dostarcza usługi outsourcingowe dla firm i instytucji. Wśród rozwiązań oferowanych przez Impel są m.in. ochrona imprez masowych, ochrona osób i mienia, a także zaawansowane rozwiązania dla firm w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń czy mobilne wieże monitorujące. Impel zapewnia także specjalistyczne usługi utrzymania czystości, serwisu technicznego, catering czy outsourcing procesów kadrowo-płacowych oraz księgowości dla firm. Więcej informacji na temat rozwiązań oferowanych przez Grupę Impel można znaleźć na stronie impel.pl.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Zielona Infrastruktura Sportowa Przyszłości – nie moda tylko konieczność! Biuro prasowe
2024-10-18 | 09:00

Zielona Infrastruktura Sportowa Przyszłości – nie moda tylko konieczność!

Eksperci od dawna dyskutują o potrzebie wprowadzania ekologicznych rozwiązań w infrastrukturze sportowej oraz o wyzwaniach związanych ze zrównoważonym rozwojem. W centrum uwagi
Sport Waterdrop® oficjalnym partnerem Australian Open
2024-10-07 | 14:00

Waterdrop® oficjalnym partnerem Australian Open

Austriacka firma waterdrop® rozpoczyna wieloletnie partnerstwo z Australian Open. Jako oficjalny partner, firma dostarczy butelki wielokrotnego użytku ze stali nierdzewnej zawodnikom, ich
Sport 46 proc. badanych pijących min. 10 szklanek wody dziennie jest szczęśliwa
2024-09-05 | 15:15

46 proc. badanych pijących min. 10 szklanek wody dziennie jest szczęśliwa

Badania amerykańskich naukowców pokazują, że osoby pijące więcej wody częściej deklarują, że są szczęśliwe. Jednocześnie co trzeci respondent przyznaje, że regularne

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja

Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.

Infrastruktura

Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców

W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.

Problemy społeczne

40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem

Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.