Biuro prasowe

BIZNES 2019-03-27

Motorola Solutions zmodernizuje system komunikacji radiowej dla Służby Więzienne

Lokalni partnerzy Motorola Solutions, firmy Aksel i Siltec, zostali wybrani w przetargu o udzielenie zamówienia publicznego na modernizację systemu łączności polskiej Służby Więziennej.
czytaj więcej
BIZNES 2019-03-01

Maxis i Huawei podpisali porozumienie na rzecz przyspieszenia wdrożenia 5G

Podczas Mobile World Congress 2019 (MWC 2019) Huawei i Maxis, wiodący dostawca konwergentnych usług komunikacyjnych i cyfrowych, podpisali porozumienie, które zakłada, że obie strony będą współpracowały w celu przyspieszenia wdrożenia technologii 5G w Malezji.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-11

Jak mobilne aplikacje mogą pomóc wygrać serca klientów w Walentynki?

Walentynki to od wielu lat jedno z największych wydarzeń w handlu detalicznym. Dla handlowców to świetna okazja, aby podkręcić obroty po sezonie wyprzedaży.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-28

Internet mobilny w Polsce - podsumowanie 2018 roku

RFBENCHMARK opublikował raport podsumowujący stan Internetu mobilnego w Polsce w 2018 roku. W dwóch kategoriach (średniej szybkości pobierania i wysyłania danych) zwyciężyło Orange. Na poziomie regionalnym wyróżnia się woj. śląskie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-24

Internet mobilny w Europie - raport RFBENCHMARK (Q4 2018)

RFBENCHMARK opublikował raport o jakości i szybkości Internetu mobilnego w Europie (Q4 2018). Najlepsze wyniki odnotowano we Francji, Hiszpanii oraz na Łotwie. Polska wciąż utrzymuje dobre wyniki.
czytaj więcej
BIZNES 2019-01-09

T-Mobile i Orange z najlepszym Internetem mobilnym – ranking RFBenchmark

RFBenchmark.pl opublikował grudniowy ranking operatorów komórkowych w Polsce. Orange ponownie zwyciężył w kategorii średniej szybkości wysyłanych danych oraz wartości ping. T-Mobile okazał się najlepszy pod względem średniej szybkości pobieranych danych.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-20

Branża call center w 2018 i 2019 roku – podsumowanie i prognozy

Najważniejsze trendy branży call center minionego i nowego roku podsumowuje Grzegorz Baran, Client Service Manager w Transcom WorldWide Poland.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-20

Internet mobilny w Polsce (listopad): T-Mobile i Orange na topie

RFBenchmark.pl opublikował listopadowy ranking operatorów komórkowych w Polsce. Klasyfikacja liderów poszczególnych kategorii nie uległa zmianie. Orange ponownie zwyciężył w dwóch kategoriach. T-Mobile obronił pierwsze miejsce pod względem średniej szybkości pobieranych danych.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-14

Język robotów w nowej identyfikacji wizualnej Transcom

Podstawowy element nowego visual identity Transcom to geometryczne wzory, obrazujące język maszyn. Łączone ze zdjęciami ludzi wchodzących w twórcze interakcje, symbolizują misję firmy – łączenie inteligentnej technologii z pasją i talentem ludzi.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-05

Szybkość Internetu mobilnego w Europie: Polska w europejskiej czołówce

RFBenchmark.pl opublikował raport porównujący jakość i szybkość Internetu mobilnego w Europie w trzecim kwartale 2018 roku. Najlepsze wyniki w poszczególnych krajach odnotowano we Francji, Holandii oraz na Litwie. Polska wciąż należy do europejskiej czołówki.
czytaj więcej