Biuro prasowe

BIZNES 2018-05-17

PLANTRONICS MANAGER PRO v3.11 ROZSZERZONY O WERSJĘ NA URZĄDZENIA MOBILNE

Menadżerowie IT mogą teraz w jeszcze prostszy sposób monitorować, raportować i zarządzać systemem urządzeń do komunikacji, poprawiając doświadczenie użytkownika.
czytaj więcej
BIZNES 2018-05-14

Orange liderem szybkości Internetu mobilnego w kwietniu

Portal RFBenchmark.pl opublikował ranking operatorów komórkowych w Polsce w kwietniu 2018. Przedmiotem badań była szybkość i jakość Internetu mobilnego. We wszystkich kategoriach zwyciężyła sieć Orange.
czytaj więcej
BIZNES 2018-04-30

Prędkość Internetu mobilnego w Europie - raport RFBenchmark (I kwartał 2018)

Portal RFBenchmark.pl opublikował kwartalny raport, w którym pod lupę wzięto prędkość oraz jakość Internetu mobilnego w Europie w pierwszym kwartale 2018.
czytaj więcej
BIZNES 2018-04-16

HUAWEI Demo Truck Road Show ponownie w Polsce

W dniach 16-20 kwietnia br. do Polski ponownie zawita HUAWEI Demo Truck. W ciągu 5 dni zaproszeni goście będą mogli zapoznawać się z najnowszymi trendami oraz innowacyjnymi technologiami informacyjno-komunikacyjnymi (ICT), które mają wspomóc transformację cyfrową.
czytaj więcej
BIZNES 2018-04-11

Rodzimy operator uczyni polskie miasta bardziej „smart”

Jednym z głównych wyzwań stojących przed samorządami i burmistrzami miast w Polsce jest wprowadzenie ich aglomeracji w erę cyfrową.Rozwiązanie tego problemu proponuje polski operator radiodyfuzyjny BCAST, który przyszłość miejskiego IoT widzi w sieci LPWAN.
czytaj więcej
BIZNES 2018-03-30

FlyMobile MVNO NW: nowy pomysł na wirtualną telefonię komórkową

Fundacja Nasza Wizja uruchomiła nową usługę z myślą o operatorach, którzy chcieliby szybko, wygodnie i w prosty sposób rozpocząć świadczenie usług jako wirtualny operator telefonii komórkowej.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2018-03-07

MWC 2018: dostęp do Internetu stanie się wkrótce prawem podstawowym

Firma Huawei była gospodarzem Global Digital Transformation Forum, poprzedzającego oficjalne rozpoczęcie Mobile World Congress 2018.
czytaj więcej
BIZNES 2018-03-07

Tonny Bao dyrektorem zarządzającym Huawei Polska

Na czele polskiego oddziału Huawei stanął Tonny Bao, który od lutego br. objął funkcję dyrektora zarządzającego firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2018-03-07

HUAWEI szacuje, że rynek cyfrowej transformacji warty będzie 23 biliony dolarów

W Londynie podczas briefingu dla mediów i ekspertów poprzedzający udział firmy HUAWEI w tegorocznej edycji targów MWC w Barcelonie, Ryan Ding – dyrektor wykonawczy zarządu oraz prezes HUAWEI Carrier BG, zaprezentował szczegóły globalnej wizji firmy na temat rozwoju branży ICT.
czytaj więcej