Biuro prasowe

Telekomunikacja BIZNES 2022-07-26

Lexmark w dalszym ciągu dominuje rynek Managed Print Services

Lexmark, globalny lider w dziedzinie przetwarzania obrazu i rozwiązań IoT, został ponownie uznany za lidera w dziedzinie Managed Print Services (MPS). Jest to już dziesiąty rok z rzędu, kiedy Lexmark zajmuje najwyższe miejsce na podium.
czytaj więcej
BIZNES 2022-07-11

Jak poprawnie rozpoznawać potrzeby rynku i odpowiadać na nie działaniami

Outsourcing to termin bardzo popularny w ostatnich latach, szczególnie w dziedzinie audytu, kadr czy też działalności bankowej. Co dokładnie kryje się za tą nazwą? To nic innego jak przejęcie przez zewnętrzną, specjalistyczną firmę niektórych procesów i ich pełna realizacja.
czytaj więcej
BIZNES 2022-07-06

Ericsson i Red Hat łączą siły dla nowoczesnych sieci telekomunikacyjnych

Obie firmy od wielu miesięcy pracują nad optymalnym modelem budowania sieci opartej na technologiach wielu producentów
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-28

Emitel zakończył proces refarmingu pasma 700 MHz

W nocy z 26 na 27 czerwca Emitel przeprowadził ostatni już etap przełączeń częstotliwości naziemnej telewizji cyfrowej, tym samym w całości uwalniając pasmo 700 MHz, które ma być przeznaczone na potrzeby budowy sieci mobilnej piątej generacji.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-20

Prezes Emitel Andrzej J. Kozłowski na liście 25 najlepszych menedżerów w Polsce

Prezes Emitel Andrzej J. Kozłowski na liście 25 najlepszych menedżerów w Polsce miesięcznika „Home & Market”. Prezes otrzymał to wyróżnienie już po raz drugi.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-15

Emitel laureatem Konkursu Smart City Awards w kategorii Smart City Solution

Emitel został doceniony za system zdalnego odczytywania parametrów z wodomierzy dla Miejskiego Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-03

Emitel nagrodzony Srebrnym Listkiem CSR POLITYKI

Organizatorzy konkursu przyznali Emitel Srebrny Listek CSR, doceniając działania firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska, społecznej odpowiedzialności i ładu korporacyjnego.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-02

Raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu wyróżnia dobre praktyki Emitel

Publikowany corocznie przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to największy w Polsce przegląd inicjatyw CSR. W 20. edycji zaprezentowano 1677 działań podjętych przez 283 firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2022-05-24

DVB-T2/HEVC dostępny już dla 76% gospodarstw domowych

W nocy z 22 na 23 maja Emitel przeprowadził zmianę częstotliwości i standardu nadawania programów naziemnej telewizji cyfrowej MUX1, MUX2 oraz MUX4. Zmiany dotyczyły prawie całej południowej Polski.
czytaj więcej