Biuro prasowe

BIZNES 2017-06-27

Sekret błyskawicznej komunikacji – konsola dyspozytorska w biznesie

Policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe – to instytucje, w których błyskawiczne reagowanie i sprawna komunikacja są niezbędne do działania. Za ich efektywną pracą stoją najnowocześniejsze konsole dyspozytorskie.
czytaj więcej
BIZNES 2017-06-14

Jak operatorzy sieci komórkowych dbają o bezpieczeństwo naszych danych?

Jeszcze 30 lat temu były jedynie mało realną wizją. Dziś trudno wyobrazić sobie bez nich nasze życie. Szacuje się, że w 2017 roku liczba użytkowników telefonów komórkowych przekroczy 5 miliardów.
czytaj więcej
BIZNES 2017-06-05

Cyfrowa transformacja motywem przewodnim HUAWEI eco-CONNECT CEE & NORDIC 2017

onad 100 reprezentantów branży ICT z regionu Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii zebrało się w Pradze, aby wziąć udział w konferencji HUAWEI eco-CONNECT CEE & NORDIC 2017.
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-26

Biuletyn Obsługi Klienta na Gali Złota Słuchawka i Telemarketer Roku 2017

W specjalnym numerze Biuletynu Obsługi Klienta (5/2017) opublikowana została lista laureatów konkursów Złota Słuchawka i Telemarketer Roku 2017, organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2017-05-23

Operatorzy komórkowi i telewizji kablowych preferują nowych klientów

Klienci sieci komórkowych oraz telewizji kablowych są zgodni – firmy te dużo bardziej dbają o nowych klientów niż o tych już pozyskanych – wynika z sondażu ARC Rynek i Opinia.
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-23

Premium Mobile na I miejscu w rankingu przenoszenia numerów

W raporcie przenoszenia numerów w sieciach ruchomych (MNP) za kwiecień 2017 roku, przygotowanym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, sieć Premium Mobile zajęła I miejsce, odnosząc najlepszy bilans liczby osób przenoszących numer wobec rezygnujących z sieci.
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-18

Wystartowała IV edycja konkursu „Seeds for the Future Polska”

„Seeds for the Future” to międzynarodowy konkurs firmy HUAWEI organizowany w Polsce po razy czwarty. Jego celem jest wyłonienie uzdolnionych studentów na uczelniach wyższych i zapewnienie im możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie nowych technologii.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-04

Wyniki finansowe HUAWEI – 75,1 mld USD przychodu za 2016 rok

HUAWEI opublikował wyniki finansowe za 2016 rok. Według nich, grupy biznesowe koncernu – Carrier, Enterprise oraz Consumer – odnotowały znaczny wzrost w stosunku do minionego okresu.
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-02

„Gdyby Kazimierz Wielki znał internet…” – rusza kampania nowej oferty INEA

Mieszko I, Kazimierz Wielki i Mikołaj Kopernik z dostępem do najszybszego internetu w Polsce? INEA, jeden z największych operatorów multimedialnych w Polsce, startuje z kampanią reklamową wspierającą nową ofertę.
czytaj więcej
BIZNES 2017-02-22

Większa sprzedaż i lepsza obsługa klienta? Dowiedz się, jak to zrobić!

W czwartek, 2 marca o godz. 9 w Hotelu Best Western Premier w Katowicach odbędzie się kolejne „Śniadanie w Chmurze”. Tym razem uczestnicy dowiedzą się, jak zarządzać komunikacją z klientem, by zminimalizować koszty obsługi, a jednocześnie podnieść zyski ze sprzedaży.
czytaj więcej