Komunikaty PR

Systell wśród liderów rynku wirtualnych centrali 3CX w Europie Środkowej

2020-12-22  |  01:00
Biuro prasowe

3CX jest dostawcą niezwykle cenionego rozwiązania do komunikacji biznesowej. Corocznie oprogramowanie 3CX jest nagradzane przez ekspertów z całego świata. W 2020 roku uzyskało tytuł oprogramowania roku w konkursie PC Pro Technology Excellence Awards ogłoszonym przez najlepiej sprzedający się brytyjski miesięcznik poświęcony tematowi IT. Amerykański agregator opinii o oprogramowaniu biznesowym G2 Crowd ogłosił 3CX jednym z liderów jesieni 2020 w kategoriach oprogramowania do obsługi centrów kontaktowych i oprogramowania do wideokonferencji. 3CX został również uhonorowany nagrodą SME Proof Award przyznawaną przez holenderską platformę Baaz i redakcję WinMag produktom i usługom oferującym wyjątkowe rozwiązania dla nowoczesnych MŚP.

Twórca 3CX certyfikuje swoich partnerów zgodnie ze stopniem ich zaangażowania we współpracę. Systell osiągnął najwyższy poziom partnerstwa - Titanium Partner 3CX. Jest to efekt wszechstronnego przygotowania teoretycznego i popartego dokumentacją doświadczenia we wdrażaniu i utrzymywaniu systemów 3CX PBX. 
Dzięki ścisłej współpracy z 3CX, poznańska spółka Systell może korzystać z wysokospecjalistycznych szkoleń, wiedzy technicznej i wszechstronnego wsparcia certyfikowanych inżynierów 3CX. 
Jak zapewnia prezes spółki Systell, osiągnięcie tak wysokiego poziomu partnerstwa drugi rok z rzędu jest możliwe dzięki uważności, z jaką specjaliści jego zespołu podchodzą do każdego klienta oraz najwyższym kompetencjom ekspertów Systella. - Każdy z naszych klientów może liczyć na rzetelne zbadanie jego rzeczywistych potrzeb i precyzyjne skonfigurowanie systemu pod te potrzeby. Nasza rola nie kończy się jednak na jednorazowej usłudze. Staramy się w sposób ciągły wspierać i rozwijać rozwiązania przekazane przedsiębiorcom, tak by umożliwić im pełny i szybki rozwój biznesu - mówi Grzegorz Grabski.
Systell jest producentem rozwiązania Systell Contact Center dostępnego w modelu SaaS oraz najwyższej rangi partnerem 3CX. Spółka specjalizuje się w tworzeniu i personalizowaniu systemów wielokanałowej komunikacji biznesowej. 
Więcej informacji na temat firmy Systell zawarto na stronie systell.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telekomunikacja Zestawy słuchawkowe DECT firmy Poly - Savi 7300 Biuro prasowe
2021-02-24 | 01:00

Zestawy słuchawkowe DECT firmy Poly - Savi 7300

Firma Poly (NYSE: PLT) rozszerzyła swoje portfolio o serię Savi 7300 Office – najnowszy produkt linii popularnych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Savi, która została
Telekomunikacja realme podsumowuje miniony rok i ogłasza plany na 2021
2021-01-15 | 10:40

realme podsumowuje miniony rok i ogłasza plany na 2021

W drodze do TOP 5. realme podsumowuje miniony rok i ogłasza plany na 2021 realme zakończyło rok 2020 z łączną liczbą 181 nagród, przyznanych w kilkudziesięciu krajach na
Telekomunikacja Hosting pod choinkę, czyli promocja 3 za 1 od Kru.pl
2020-12-08 | 10:05

Hosting pod choinkę, czyli promocja 3 za 1 od Kru.pl

Grudzień to czas prezentów. Dlaczego więc nie dać jakiegoś również własnej firmie? Zwłaszcza takiego, który posłuży na pewno dłużej niż niejeden świąteczny

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz bliżej rozwiązanie problemu kredytów frankowych. Unieważnienie umów oznaczałoby straty dla banków od 70 mld do nawet 230 mld zł

Kredytobiorcy, którzy zaciągnęli kredyty we frankach, oraz sektor bankowy z niecierpliwością czekają na uchwałę Sądu Najwyższego w sprawie rozstrzygania sporów o kredyty frankowe. Ma ono nastąpić 13 kwietnia. Zdaniem dr. hab. Witolda Potwory z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu sprawiedliwe wydaje się proponowane przez KNF przeliczanie kwoty kredytu po kursach z dnia ich zaciągnięcia. Być może jednak Sąd Najwyższy zaproponuje inne rozwiązanie. Ekspert podkreśla, że szkodliwe byłoby rozwiązanie obciążające tylko jedną stronę sporu – kredytobiorców lub banki. KNF policzyła, że koszty dla banków w przypadku unieważnienia umów kredytowych mogłyby sięgnąć od 70 do 234 mld zł w zależności od przyjętego wariantu.

Prawo

Firmy rodzinne w Polsce generują 18 proc. PKB i 332 mld zł przychodu. Nowe przepisy mają ułatwić ich funkcjonowanie i sukcesję

W Polsce działa ok. 830 tys. firm rodzinnych. Generują rocznie 332 mld zł, co piąta wypracowana w naszym kraju złotówka jest wynikiem właśnie ich pracy. W ciągu najbliższych pięciu lat w ręce kolejnej generacji przejdzie ok. 57 proc. firm rodzinnych, ale tylko nieco ponad 8 proc. następców deklaruje chęć ich poprowadzenia. Do konsultacji trafił niedawno projekt ustawy o fundacji rodzinnej, który ma pomóc rozwiązać problem sukcesji, umożliwi też firmom rodzinnym stabilny rozwój w perspektywie wielopokoleniowej. – To odpowiedź na oczekiwania prywatnej przedsiębiorczości – ocenia Piotr Aleksiejuk z kancelarii Wojarska Aleksiejuk i Wspólnicy.

Prawo

Transport autokarowy pominięty w Krajowym Planie Odbudowy. Najbardziej poszkodowana będzie tzw. Polska powiatowa

W transporcie wojewódzkim, powiatowym i gminnym jest wykorzystywanych ok. 35 tys. autobusów, których średni wiek wynosi 18,6 lat, ale wiele z nich ma nawet 30 lat i więcej. Na wymianę starego, nieekologicznego taboru nie przewidziano żadnych środków w Krajowym Planie Odbudowy – podkreśla Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji, która zrzesza przewoźników autokarowych. Jak wskazuje, rząd całkowicie pominął potrzeby transportowe tzw. Polski powiatowej, zamiast tego przeznaczając środki na rozwój 1,2 tys. nowych autobusów dla dużych miast.

Farmacja

Choroba Parkinsona coraz częściej dotyka młodych ludzi. Pandemia znacząco opóźnia diagnostykę i leczenie.

– Minęły już czasy, kiedy Parkinson był problemem ludzi starszych. Najmłodszy chory, z którym rozmawiałem, miał pierwsze objawy w wieku 16 lat – mówi wiceprezes Fundacji Chorób Mózgu Wojciech Machajek. Chorobę Parkinsona, na którą cierpi w Polsce ok. 100 tys. osób, diagnozuje się coraz częściej i u coraz młodszych. W ostatnich latach poprawił się dostęp do leczenia zaawansowanego stadium choroby, a w ramach dwóch programów lekowych pacjenci mają dostęp do nowoczesnych terapii infuzyjnych. Kluczowe znaczenie dla sprawności chorych ma jednak wczesne rozpoznanie i wdrożenie leczenia, co ostatnio utrudnia pandemia.