Komunikaty PR

Hosting pod choinkę, czyli promocja 3 za 1 od Kru.pl

2020-12-08  |  10:05
Biuro prasowe
Kontakt
Materiał prasowy
Symetria PR

Kozia 26a
30-733 Kraków
kontakt|symetriapr.com| |kontakt|symetriapr.com
506 436 176
www.facebook.com/symetriapr

Grudzień to czas prezentów. Dlaczego więc nie dać jakiegoś również własnej firmie? Zwłaszcza takiego, który posłuży na pewno dłużej niż niejeden świąteczny – czasem średnio trafiony – podarunek. Co wybrać? Z okazji mikołajek firma Kru.pl przygotowała promocję na hosting, z której będzie można skorzystać od 6 do 31 grudnia 2020 roku. 

Dobiegający końca rok 2020 dla wielu przedsiębiorców był dość trudny. Skłonił jednak też firmy do pomagania sobie nawzajem i organizowania różnorodnych promocji. Jedną z nich przygotowało Kru.pl.

- Okres świąteczny to dobry czas, aby podsumować ostatnie miesiące i zacząć coś od nowa. Także w biznesie. To dlatego właśnie teraz ruszamy z naszą promocyjną ofertą. Chcemy pomóc przedsiębiorcom w rozwoju ich firm, a także wspierać zupełnie nowe przedsięwzięcia, których na pewno będzie coraz więcej, bo zmienia się rynek i potrzeby konsumentów. Zależy nam na tym, aby hosting niezbędny przecież dziś w prowadzeniu biznesu nie był dla nich obciążeniem. Promocyjna cena, którą proponujemy, pomoże firmom trochę zaoszczędzić w ciągu najbliższych trzech lat – wyjaśnia Niko Bałazy, CEO marki Kru.pl.

Oferta 3 za 1 kierowana jest do przedsiębiorców. Jej zasady są jasne i klarowne – użytkownicy płacą tylko za rok, a w zamian dostają 3 lata hostingu w wybranym przez siebie pakiecie. Wystarczy, że zarejestrują konto w panelu klienta na stronie Kru.pl oraz zamówią pakiet, który ich interesuje. Co ważne, nie trzeba pamiętać o odnowieniu usługi, bowiem zachowuje ona ciągłość oraz stałą, okazyjną cenę. 

Promocja dotyczy wszystkich planów hostingowych oferowanych przez Kru.pl. Klienci biznesowi mają do dyspozycji 3 pakiety: Cloud Start, Cloud Medium oraz Cloud Premium. Każdy z nich ma inną pojemność – użytkownicy mają więc do wyboru od 30 do nawet 100 GB. 

- Klienci mogą posługiwać się nielimitowaną liczbą domen i skorzystać z bezpłatnego certyfikatu SSL. W skład pakietów wchodzą również autoinstalatory takich aplikacji jak Joomla!, PrestaShop czy Magento – dodaje Niko Bałazy.

Ciekawą opcją są również plany hostingowe dla WordPressa, czyli WordPress Start, WordPress Medium i WordPress Premium. Ich pojemności rozpoczynają się od 25 GB i mogą sięgać nawet 100 GB. W ramach każdego pakietu użytkownicy dostają także nielimitowany transfer oraz nieograniczoną niczym liczbę instalacji WordPress. Co ważne, w ramach promocji do każdego z pakietów, zarówno biznesowych, jak i przystosowanych do WordPressa, rejestracja domeny pl lub eu jest bezpłatna. Sam hosting będzie uruchamiany na 3 lata w kwotach podanych na stronie jako koszty roczne.

Kru.pl jest częścią grupy ITH, działającej na rynku od 2019 roku. Spółka świadczy usługi związane z hostingiem oraz utrzymaniem domen. Stale stara się dbać o jak najlepsze wsparcie klientów zarówno przed, jak i po sprzedaży pakietów, a także rozwijać własny model usług. 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telekomunikacja Zestawy słuchawkowe DECT firmy Poly - Savi 7300 Biuro prasowe
2021-02-24 | 01:00

Zestawy słuchawkowe DECT firmy Poly - Savi 7300

Firma Poly (NYSE: PLT) rozszerzyła swoje portfolio o serię Savi 7300 Office – najnowszy produkt linii popularnych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Savi, która została
Telekomunikacja realme podsumowuje miniony rok i ogłasza plany na 2021
2021-01-15 | 10:40

realme podsumowuje miniony rok i ogłasza plany na 2021

W drodze do TOP 5. realme podsumowuje miniony rok i ogłasza plany na 2021 realme zakończyło rok 2020 z łączną liczbą 181 nagród, przyznanych w kilkudziesięciu krajach na
Telekomunikacja Systell wśród liderów rynku wirtualnych centrali 3CX w Europie Środkowej
2020-12-22 | 01:00

Systell wśród liderów rynku wirtualnych centrali 3CX w Europie Środkowej

3CX jest dostawcą niezwykle cenionego rozwiązania do komunikacji biznesowej. Corocznie oprogramowanie 3CX jest nagradzane przez ekspertów z całego świata. W 2020 roku uzyskało tytuł

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Globalna pozycja węgla nie jest zagrożona w najbliższych latach. Popyt napędzają państwa azjatyckie, głównie Chiny i Indie

W ubiegłym roku światowe zapotrzebowanie na węgiel spadło o 5 proc. r/r, najmocniej od II wojny światowej. To w dużej mierze efekt globalnego spowolnienia w przemyśle wywołanego przez COVID-19. W tym roku wraz ze stopniowym powrotem gospodarek do normalności Międzynarodowa Agencja Energii spodziewa się wzrostu popytu na czarny surowiec o 2,6 proc., głównie za sprawą państw azjatyckich. – Energetyka światowa jest oparta na węglu i takie państwa jak Chiny, Indie, Indonezja nie odstąpią od tego najtańszego, najbardziej bezpiecznego nośnika energii. Czyli praktycznie świat poza Unią Europejską będzie nadal opierał swoje systemy energetyczne na tym paliwie – mówi Janusz Olszowski, prezes Górniczej Izby Przemysłowo-Handlowej

Farmacja

Od dziś farmaceuci zyskują nowe uprawnienia. Właścicieli aptek czeka szereg wyzwań

16 kwietnia wchodzi w życie większość zapisów nowej ustawy o zawodzie farmaceuty, która rozszerza uprawnienia tego zawodu. Magister farmacji będzie mógł przeprowadzić z pacjentem wywiad farmaceutyczny, doradzić mu w kwestii przyjmowanych leków, przeprowadzić podstawowe nieinwazyjne badania diagnostyczne i przeszkolić w używaniu prostego sprzętu medycznego, np. glukometru. Otwartą kwestią pozostaje to, kto będzie płacił za opiekę farmaceutyczną jako świadczenie – sam pacjent czy może NFZ. Z kolei dla właścicieli aptek wyzwaniem będzie stworzenie miejsca, gdzie takie konsultacje mogą się odbywać, oraz zapewnienie odpowiednich zasobów kadrowych.

Problemy społeczne

W Polsce co roku przeprowadza się ok. 145 transplantacji serca, ale oczekujących jest trzy razy więcej. Problemem często jest brak zgody rodziny zmarłego

W 2020 roku wykonano 145 operacji transplantacji serca i podobna liczba utrzymuje się od kilku lat. Potrzeby są jednak znacznie większe, bo liczba osób oczekujących na przeszczep to 415 – wynika ze statystyk Poltransplantu. Choć większość Polaków zgadza się zostać dawcą narządów po swojej śmierci, rzadko informują o tym bliskich. – Nawet w 10–20 proc. przypadków rodzina nie zgadza się na przeszczep – wskazuje dr n. med. Zygmunt Kaliciński, transplantolog ze Szpitala MSWiA w Warszawie. Problemami są także nieodpowiednie przygotowanie szpitalnych koordynatorów oraz ich częsta rotacja.

Problemy społeczne

Pandemia ograniczyła aktywność fizyczną dzieci o ponad 30 proc. Wśród najmłodszych rośnie problem nieprawidłowej masy ciała i problemów z kręgosłupem

Już od ok. 20 lat poziom kondycji fizycznej dzieci i młodzieży systematycznie spada, a pandemia jeszcze pogłębiła ten problem. Nauka online, zamknięte szkoły, baseny, sale sportowe i boiska spowodowały, że aktywność fizyczna wśród najmłodszych spadła o 33 proc. – wynika z raportu „Aktywność fizyczna i żywienie dzieci w czasie pandemii”. – Możemy mieć przyrost populacji osób otyłych i z nadwagą, prawdopodobnie zwiększy się także częstotliwość występowania wad postawy i bólu  kręgosłupa – wymienia prof. Bartosz Molik, rektor AWF w Warszawie. Na zdrowie i kondycję dzieci przełożenie może mieć także coraz częściej diagnozowany zespół pocovidowy.