Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-09

WaveNet partnerem Microsoftu

WaveNet partnerem Microsoftu
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-21

Ugoda między Emitel i TV Spektrum

Emitel oraz TV Spektrum doszły do porozumienia w sprawie zakończenia dotychczasowego sporu sądowego, dotyczącego rozliczeń za usługi dostępu TV Spektrum do Multipleksu 8 w celu rozpowszechniania kanału Nowa TV.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-19

Ruszają zapisy na sprzedaż akcji Play Communications w wezwaniu

Od dzisiaj, 19 października, inwestorzy mogą składać zapisy na sprzedaż akcji Play Communications w wezwaniu ogłoszonym przez Iliad S.A. Zapisy przyjmowane będą do 17 listopada br.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-07

Vectra prezentuje nową ofertę z usługami Smart

Vectra rozpoczęła jesienną kampanię, w której łączy zalety telewizji tradycyjnej, internetowych serwisów rozrywkowych, VOD – takich jak Netflix oraz aplikacji dostępnych w Google Play.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-10

GIAP przyciąga nowe technologie do Polski

● Wzrasta zapotrzebowanie na cyfrowe mapowanie dróg. Technologia ta będzie już niedługo wykorzystywana powszechnie przez administrację publiczną oraz GDDKiA. Pilotażowy projekt przeprowadzony będzie w gminie Lubawa na Mazurach.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2020-08-20

Infobip zaufanym partnerem GSMA

Reprezentujacą interesy operatorów komórkowych GSMA przyznała firmie Infobip, specjalizującej się w globalnej komunikacji w chmurze, status zaufanego partnera w programie Identity Revenue Acceleration Initiative.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2020-08-18

One Equity Partners zainwestował w Infobip – światowego lidera CPaaS

Fundusz private equity One Equity Partners zainwestował w Infobip, globalną platformę komunikacyjną w chmurze pozwalającą na płynne dwukierunkowe interakcje między przedsiębiorstwami i ich klientami.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2020-07-31

Mobile Identity już niedługo może odmienić rynek transakcji mobilnych

Wraz z postepującą cyfryzacją gospodarki i rosnącym udziałem urządzeń mobilnych pilną kwestią staje się odpowiednie zabezpieczenie transakcji online dla aplikacji i witryn mobilnych. Infobip kończy prace nad Mobile Identity – autorskim rozwiązaniem tej kwestii.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2020-07-10

Nowe formaty telekomunikacyjne głównymi trendami w najbliższych latach

Zmiana zachowań i nawyków spowodowanych lockdownem oraz zalecenie dystansowania społecznego znacznie przyspieszyły transformację cyfrową w obszarze komunikacji z klientami.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-01

Wpływ koronawirusa na jakość i sprzedaż usług telefonii komórkowej

Zalecenia dotyczące utrzymania dystansu społecznego spowodowały, że ludzie w dużej mierze przenieśli swoje kontakty interpersonalne do internetu i na łącza telefonii komórkowej.
czytaj więcej