Biuro prasowe

Telekomunikacja BIZNES 2018-03-07

Huawei i Bouygues Telecom przeprowadzą we Francji testy sieci 5G

Huawei i Bouygues Telecom ogłosiły podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie współpracę na rzecz rozwoju sieci 5G.
czytaj więcej
BIZNES 2018-02-14

Marketing mobilny napędza walentynkowe szaleństwo zakupów

Walentynki to dla handlu ważna pozycja w przychodach w pierwszym kwartale roku.
czytaj więcej
BIZNES 2018-02-14

NASK SA: udane zamknięcie roku i plany rozwoju usług telekomunikacyjnych

NASK SA zakończył bardzo udanie swój pierwszy rok działalności, uzyskując przychody wyższe niż planowane. Zgodnie ze strategicznymi założeniami spółki 2018 rok przyniesie dalszy rozwój produktowy i infrastrukturalny.
czytaj więcej
BIZNES 2018-02-12

Najszybszy Internet mobilny w styczniu 2018? T-Mobile na czele

Na łamach portalu RFBenchmark.pl opublikowano raport dotyczący jakości i szybkości Internetu mobilnego w Polsce w styczniu 2018 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2018-01-30

Internet mobilny w Europie – podsumowanie IV kwartału 2017

Na łamach portalu RFBenchmark.pl opublikowano raport dotyczący jakości i szybkości Internetu mobilnego w Europie w IV kwartale 2017 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2018-01-26

Co regulacje UKE w sprawie Emitela oznaczają dla rynku?

Urząd Komunikacji Elektronicznej uznał, że spółka Emitel w Polsce posiada „znaczącą pozycję rynkową”. Projekty te mają na celu podniesienie konkurencji na rynku, czego pozytywne skutki odczują nie tylko inni operatorzy, ale też cały rynek telekomunikacyjny.
czytaj więcej
BIZNES 2018-01-23

Najszybszy Internet mobilny w 2017 roku w Polsce? Znamy zwycięzców

Na łamach portalu RFBenchmark.pl opublikowano podsumowanie Rankingu Operatorów Komórkowych w Polsce. Można się z niego dowiedzieć, jak prezentowała się jakość świadczonych usług i oferowana prędkość Internetu mobilnego przez głównych operatorów komórkowych w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2018-01-10

Który operator komórkowy miał najszybszy Internet mobilny w grudniu 2017 rok

Twórcy aplikacji RFBenchmark opublikowali comiesięczny Ranking Operatorów Komórkowych w Polsce prezentujący jakość świadczonych usług i oferowaną prędkość Internetu mobilnego.
czytaj więcej
BIZNES 2017-12-12

Który operator miał najszybszy Internet mobilny w listopadzie?

Twórcy aplikacji RFBenchmark opublikowali listopadowy ranking operatorów komórkowych w Polsce. Na podstawie pomiarów użytkowników korzystających z aplikacji RFBenchmark specjaliści utworzyli zestawienie operatorów pod względem szybkości i jakości Internetu mobilnego.
czytaj więcej
BIZNES 2017-11-29

HUAWEI i GSA dzielą się wiedzą nt. 5G do zastosowań wewnątrz budynku

HUAWEI oraz stowarzyszenie Global mobile Suppliers Association (GSA), założone przez dostawców infrastruktury służącej do budowy sieci telefonii komórkowej, określiły wymagania dla sieci 5G do zastosowań wewnątrz budynku 5G-Oriented Indoor Digitalization Solution White Paper.
czytaj więcej