Lycamobile wspiera Ukrainę.
MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
WAŁ MIEDZESZYŃSKI 608a
03-988 WARSZAWA
karolina|magnifico.com.pl| |karolina|magnifico.com.pl
609776612
www.magnifico.com.pl
Od początku trwania wojny na Ukrainie operator telefonii komórkowej Lycamobile wspiera uchodźców przybywających do Polski. Firma nieodpłatnie przekazała ponad 20 000 kart SIM ze specjalnie przygotowaną ofertą do Ukrainy.
Regularnie są realizowane kolejne dostawy. Dedykowane pakiety i karty SIM z instrukcją w języku ukraińskim ułatwiają osobom uciekającym przed wojną na Ukrainie kontakt z rodzinami, które musiały pozostać na miejscu. Każda karta zawiera 20 GB internetu, 250 minut i 250 sms’ów na Ukrainę do Kievstar oraz 250 minut i 250 sms'ów do innych sieci w Polsce. Połączenia i sms’y do Lycamobile w Polsce są nielimitowane.
Taką kartę można otrzymać nieodpłatnie w punktach recepcyjnych (m.in. w Medyce, Przemyślu, Warszawie, Dołhobyczowie, Horodle, Dorohusku, Nadarzynie czy w Kielcach). W działaniach sieć komórkową wspierają również sieci sklepów Relay, Inmedio i Teletorium. Ponadto każdego dnia specjalnie przygotowany zespół bada sytuację punktów recepcyjnych w całej w Polsce i w zależności od potrzeb dostarczane są kolejne karty SIM ze specjalnie przygotowanymi pakietami.
Od zawsze misją operatora telefonii komórkowej Lycamobile było ułatwienie komunikacji międzynarodowej za pomocą jak najniższych kosztów połączeń. Tym razem, zwłaszcza w tak szczególnym czasie nie mogło być inaczej.
#SolidarnizUkrainą

Seria HONOR 400 - zaawansowana technologia AI w zasięgu każdego użytkownika

Eksperci uspokajają: poziom pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez stacje bazowe operatorów komórkowych w Polsce na niskim poziomie

Raport PLSE: ćwierć miliarda złotych kar dla telekomów za naruszanie praw klientów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.