Komunikaty PR

Smartfony Blackview w oficjalnej sprzedaży w Polsce z pancernym modelem 5G

2021-04-28  |  14:09
Biuro prasowe
Kontakt

Karolina Krzeska
Rocket Science

Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
biuro|rocketscience.com.pl| |biuro|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/

Seria modeli pancernych i regular od Blackview

Smartfony Blackview z serii rugged, czyli pancerne, dodatkowo wzmacniane, stworzone są do użytkowania ich w każdych, nawet trudnych warunkach. Wszystkie modele spełniają normę IP68, IP69K oraz standard militarny MIL-STD-810G co oznacza, że są odporne na kurz, pył, wodę i inne uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będą idealne szczególnie podczas aktywności sportowych i rekreacyjnych, ale także podczas pracy w terenie. W ofercie dostępnych jest obecnie aż 15 wzmacnianych smartfonów, wśród których dostępne są urządzenia wyposażone w technologię 5G oraz podzespoły m.in. takie jak kamera termowizyjna FLIR, pulsometr, barometr, skaner 2D Honeywell czy czujnik jakości powietrza (VOC). Firma przygotowała również 4 modele smartfonów z serii regular, czyli średniej półki, które sprawdzą się w zwykłym, codziennym użytkowaniu. Wszystkie dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. 

Dystrybutor produktów Blackview, firma MB Mobile, wszystkim użytkownikom, którzy nabyli telefon w oficjalnej dystrybucji, zapewnia serwis i naprawę gwarancyjną w Polsce, zgodnie z procedurami producenta oraz aktualizacje oprogramowania.

BL6000 Pro. Wzmacniany smartfon z 5G z wydajną baterią 

To jedna z pierwszych na polskim rynku propozycji smartfonu wzmacnianego, wyposażonego w moduł 5G, działającym we wszystkich typach sieci nowej generacji w pasmach N1 i N41 oraz pozostałych. BL6000 Pro z serii rugged sprawdzi się w każdych warunkach zewnętrznych – tryb Ice Mode umożliwia korzystanie z czterech podstawowych jego funkcji (dzwonienie, pisanie wiadomości, obsługa kontaktów i aparat), nawet wtedy, gdy temperatura spadnie do -30oC, a wykorzystanie technologii chłodzenia cieczą chroni go przed przegrzaniem. Jest solidny i wodoodporny – wzmocniona konstrukcja sprawi, że przetrwa upadek z wysokości 1,5 m, a także wytrzyma do pół godziny w wodzie o głębokości do 1,5 m, dzięki czemu może sprawdzić się m.in. podczas nagrywania pod wodą. Z kolei dzięki pojemnej baterii 5280 mAh, smartfon wytrzyma do 480 godzin w trybie czuwania, do 24 godzin samych rozmów i aż do 11 godzin oglądania wideo. Pozwoli także na granie w gry do 10 godzin oraz do 35 godzin słuchania muzyki. Producent zadbał również o superdynamiczny głośnik, poprawiający głośność średnio-niskich częstotliwości i minimalizujący zniekształcenia dźwięku po jego włączeniu.

W BL6000 Pro działającym na systemie Android 10, zastosowano procesor MediaTek Dimensity 800, pamięć RAM o pojemności 8 GB (LPDDR4), 265 GB (UFS 2.1) pamięci na dane oraz wyświetlacz IPS o przekątnej 6.36 cala z rozdzielczością 2300x1080 pikseli, ochraniany przez szkło Gorilla Glass 3. Smartfon wyposażony jest także w aparat tylny, składający się z trzech obiektywów z głównym o rozdzielczości 48 megapikseli z czujnikiem Sony IMX582 i trybem HDR oraz kamerą o rozdzielczości 13 megapikseli z kątem widzenia 125 stopni, która ułatwia robienie zdjęć panoramicznych oraz portretów, a także przednią kamerą (16 megapikseli) do selfie wspomaganą przez sztuczną inteligencję. Ponadto urządzenie posiada czytnik linii papilarnych oraz moduł NFC.

Flagowiec BV9900 Pro z kamerą termowizyjną FLIR i czujnikami temperatury, ciśnienia i wilgotności

BV9900 Pro to jeden z najmocniejszych smartfonów marki Blackview. Jako jeden z niewielu tego typu smartfonów, wyposażony został we wbudowaną kamerę termowizyjną FLIR z czujnikiem temperatury, pozwalającą m.in. na wykrywanie strat ciepła w budynkach, a nawet pomiaru temperatury ciała. Jest to model wodoodporny, wyposażony w pulsometr, barometr oraz czujnik wilgotności, co sprawdzi się m.in. podczas uprawiania sportów, pracy w terenie czy w podróży. 

Model, podobnie jak inne z serii pancernych, charakteryzuje wzmacniania konstrukcja.  Posiada solidną metalową obudowę z dodatkową warstwą gumy i poliwęglanu, a także mocny wyświetlacz Corning Gorilla Glass 5 o przekątnej ekranu 5.84 cala z “kroplą wody” i rozdzielczością FullHD+ 2280x1080 pikseli. BV9900 Pro wyposażony jest w procesor Octa Core 2.0 GHz zasilany przez Helio P90 AI z pamięcią operacyjną 8 GB (LPDDRX4), czyli dwukanałową pamięcią, która charakteryzuje się większą wydajnością, a także pamięcią ROM o pojemności aż 128 GB (UFS 2.1) wraz z dodatkowym gniazdem microSD, umożliwiającym rozszerzenie jej. 

Na tylnej obudowie znajdziemy trzy obiektywy, w tym główny z matrycą 48 megapikseli (Sony IMX582) oraz wspomaganą przez sztuczną inteligencję kamerę do selfie z mocą 16 megapikseli z przodu, a także przydatne na co dzień funkcje, takie jak NFC, pozwalające na dokonywanie płatności zbliżeniowych, szybkie ładowanie 18W, ładowanie indukcyjne 10W oraz czytnik linii papilarnych. Z kolei dzięki dostępnej opcji Dual SIM użytkownik może, w zależności od potrzeb, przełączać się między sieciami, by móc wybrać tę z lepszym zasięgiem. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Rocket Science
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telekomunikacja Apel do posłów o doprecyzowanie Prawa Komunikacji Elektronicznej Biuro prasowe
2024-07-04 | 09:00

Apel do posłów o doprecyzowanie Prawa Komunikacji Elektronicznej

Polscy przedsiębiorcy telekomunikacyjni, którzy stanowią trzon sektora oraz filar polskiej gospodarki cyfrowej, apelują do posłów o stworzenie dobrego i przewidywalnego prawa.
Telekomunikacja Sony o technologiach chmurowych!
2024-03-28 | 10:30

Sony o technologiach chmurowych!

Cloudsourcing Storytelling to cykl podcastów przygotowany przez Sony. W każdym odcinku eksperci i twórcy rozmawiają o tym jak wykorzystać technologie chmurowe do szybszej i
Telekomunikacja Startuje pierwsza w Polsce Akademia 5G
2024-03-27 | 01:00

Startuje pierwsza w Polsce Akademia 5G

STARTUJE PIERWSZA W POLSCE AKADEMIA 5G Akademia 5G to pierwszy w Polsce kompleksowy cykl edukacyjny poświęcony automatyzacji przedsiębiorstw z wykorzystaniem technologii 5G. To

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.