Biuro prasowe

BIZNES 2020-07-22

5 najczęściej popełnianych błędów przy weryfikacji autentyczności leków

Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków (KOWAL) radzi, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów przy korzystaniu z systemu PLMVS.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-21

Nowa pompa sinusoidalna Certa Plus

Najlepsze w swojej klasie, stabilne rozwiązanie dla wrażliwych na ścinanie, lepkich produktów farmaceutycznych
czytaj więcej
Farmacja BIZNES 2020-06-18

USP Zdrowie rozpoczyna cykl specjalnych wykładów dla farmaceutów

W trosce o bezpieczeństwo i rozwój zawodowy farmaceutów firma USP Zdrowie, pod patronatem Naczelnej Izby Aptekarskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, uruchamia specjalny cykl wykładów Opieka Farmaceuty nad Małym Dzieckiem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-05

Czy branża farmaceutyczna może być bardziej wydajna?

Przemysł farmaceutyczny staje się ofiarą własnego sukcesu. Jego produkty tak skutecznie przedłużają ludzkie życie, że na całym świecie koszty konsumpcji leków przekraczają możliwości nabywców. Czy branża farmaceutyczna może się podjąć bardziej wydajnej produkcji?
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-30

Inwestorzy też dostają pomoc

Nie tylko osoby kupujące mieszkania mogą liczyć na pomoc i działania specjalnie. Duże wsparcie dostają także nabywcy lokali inwestycyjnych, którzy korzystają z możliwości odliczenia podatku, pomocy doradców i wielowymiarowej opieki profesjonalnego operatora.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-06

Recepta na dobry staż

Recepta na dobry staż – szansa na rozwój w jednej z najbardziej innowacyjnych branż
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-23

Nowe rozwiązanie - czat z farmaceutą Super-Pharm

W trosce o ochronę zdrowia Klientów i Pracowników, Super-Pharm uruchomił na swojej stronie internetowej nową opcję - czat z farmaceutą. Dzięki niej, w zaledwie kilka minut, Klienci Super-Pharm będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące podstawowej opieki farmaceutycznej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-13

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. zaangażowane w działania związane z COVID-19

Tłumacze medyczni mobilizują się w walce z epidemią koronawirusa. Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. włącza się w walkę z koronawirusem.
czytaj więcej
BIZNES 2019-12-03

Rok 2019: przyspieszenie wzrostu rynku leków biologicznych

Według prognoz przedstawionych w najnowszym raporcie PMR „Rynek leków biologicznych i biopodobnych w Polsce w 2019 r.”, sprzedaż leków biologicznych (referencyjnych i biopodobnych) przekroczy 4,8 mld zł w 2019 r.
czytaj więcej
Farmacja BIZNES 2019-11-22

„Ja nie palę, a Ty?”

W Światowy Dzień Rzucania Palenia, Roche Polska włącza się w działania edukacyjne związane ze szkodliwością palenia, w tym szczególnie wpływu palenia na wyniki leczenia osób chorych na nowotwory.
czytaj więcej