Wygoda jest zapisana w jej DNA
Tok Tok
Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl
PARSIPPANY, NJ — 29 września 2023 r. — OHAUS Corporation, wiodący, światowy producent wag, sprzętu laboratoryjnego i instrumentów analitycznych, wprowadza na rynek mikrowirówkę wysokoobrotową FRONTIER 5513L. Zajmująca niewiele miejsca konstrukcja łączy się z intuicyjną obsługą — mikrowirówka jest łatwa w użyciu i ekonomiczna, bez uszczerbku dla wydajności i skuteczności działania.
Zajmuje niewiele miejsca
Nie trzeba być największym w pomieszczeniu, aby mieć największy wpływ. Dzięki kompaktowej konstrukcji mikrowirówka Frontier 5513L zajmuje niewiele miejsca i sprawdza się zarówno w laboratorium, jak i w szkole.
Gotowość do pracy
Nasza mikrowirówka wysokoobrotowa Frontier 5513L nie tylko oszczędza miejsce,
ale także czas. Została zaprojektowana w taki sposób, aby pracować od razu po rozpakowaniu i może wytwarzać siłę odśrodkową do 15 995 x g, a pokrętło dotykowe jest bardzo czułe i umożliwia szybką i łatwą regulację w miejscu pracy. Warto też wspomnieć o fabrycznie zainstalowanym wirniku 18 x 1,5/2,0 ml, który może wirować 18 mikroprobówek jednocześnie.
Łatwa sprawa
Mikrowirówka wysokoobrotowa Frontier 5513L została zaprojektowana w taki sposób, aby była równie skuteczna, co łatwa w obsłudze. Jest wyposażona w ergonomicznie zaprojektowany wirnik na mikroprobówki, który bezpiecznie zamyka się po ¼ obrotu. Posiada specjalnie zaprojektowany, odporny na zachlapania panel przedni oraz mechaniczną blokadę pokrywy i jest niewiarygodnie łatwa w obsłudze. To niewielkie urządzenie o bardzo dużej mocy.
Więcej informacji na temat mikrowirówki wysokoobrotowej OHAUS Frontier 5513L można znaleźć na stronie www.OHAUS.com
Informacje o firmie OHAUS Corporation
OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey to firma produkująca szeroką gamę urządzeń wagowych, sprzętu laboratoryjnego i instrumentów analitycznych, które spełniają potrzeby praktycznie każdej branży w zakresie ważenia i pomiarów. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz na niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015; nasze produkty są precyzyjne, niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.

Maksymalna wydajność, minimalne wymiary — Ohaus przedstawia wirówkę podłogową i

Medisept rozpoczyna milionowe inwestycje na Felinie

Jubileuszowa gala 10-lecia Fundacji Adamed.
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.