Biuro prasowe

BIZNES 2017-02-10

Studenci farmacji we Wrocławiu odkryją swój potencjał!

Już niebawem odbędzie się kolejne spotkanie w ramach 3. edycji projektu dedykowanego studentom farmacji z całej Polski – „RECEPTA na sukces farmacji”. 17. marca Wrocławski Uniwersytet Medyczny stanie się centrum motywacji, pozytywnej energii i inspiracji.
czytaj więcej
BIZNES 2017-01-16

Aflofarm Rośnie w siłę

W 2016 r. polski producent leków, wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety umocnił pozycję lidera w segmencie OTC. Aflofarm Farmacja Polska rozwija swój zespół, wchodzi w nowe kategorie produktów i rozszerza swoją działalność o rynki zagraniczne.
czytaj więcej
BIZNES 2016-12-22

Aflofarm z nowym Dyrektorem ds. Zapewnienia Jakości

Gabriela Kozłowska została nowym Dyrektorem ds. Zapewnienia Jakości w firmie Aflofarm Farmacja Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2016-11-15

Aflofarm wprowadza sildenafil bez recepty

Firma farmaceutyczna Aflofarm Farmacja Polska uzyskała decyzję Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych o zmianie kategorii dostępności leku Inventum, zawierającego sildenafil w dawce 25 mg, na dostępny bez recepty.
czytaj więcej
BIZNES 2016-11-14

Recepta na sukces w farmacji – rusza kolejna edycja programu dla studentów!

Rozpoczyna się 3 edycja „RECEPTY na sukces w farmacji”. Celem programu jest wspieranie studentów w świadomym rozwoju ich ścieżki zawodowej, pomoc w znalezieniu satysfakcjonującego środowiska pracy oraz stałe podnoszenie prestiżu zawodu farmaceuty.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-25

Grupa NEUCA inwestuje w platformę zamówień aptecznych

W przyszłym roku NEUCA planuje wprowadzić na rynek platformę zamówień aptecznych. Obecnie prowadzone są konsultacje projektu z farmaceutami i tworzenie architektury systemu.
czytaj więcej
BIZNES 2016-03-14

Nowe pompy Watson-Marlow 530

• Nowa, intuicyjna pompa 530 zapewnia bezpieczeństwo i integralność procesów transportu płynów • Dostępne opcje: cztery napędy i pięć głowic • Dedykowany wybór węży, dopasowany do potrzeb branży biofarmacji
czytaj więcej
BIZNES 2016-03-03

Agencja INSIGNIA dla ORSALIT® plus smektyn

Agencja INSIGNIA rozpoczęła współpracę z IBSS BIOMED i przeprowadzi kampanię w 2016 roku dla marki ORSALIT® plus smektyn.
czytaj więcej
BIZNES 2016-03-01

Konferencja naukowa prezentująca wykorzystanie komórek macierzystych MIC-1!

Innowacyjne wykorzystanie komórek macierzystych pozyskanych z rosnącego poroża jelenia szlachetnego.
czytaj więcej
Farmacja BIZNES 2016-02-01

Czarny rynek leków na zaburzenia erekcji

Gips i celuloza – te substancje najczęściej połykają pacjenci, którzy padają ofiarą fałszywych leków na zaburzenia erekcji, dystrybuowanych nielegalnie w sex-shopach i internecie.[1] Podróbki mogą stanowić nawet 62% oferowanych tam produktów.[2]
czytaj więcej