Firma WMFTS wprowadza na rynek rozwiązania jednorazowego użytku WMArchitect™
Solski Communications
p. Stanisława Małachowskiego 2
00-066 Warszawa
jstozek|solskipr.pl| |jstozek|solskipr.pl
+48602151589
www.solskipr.pl
Watson-Marlow Fluid Technology Solutions wprowadza na rynek rozwiązania jednorazowego użytku WMArchitect™ w celu optymalizacji zarządzania płynami biofarmaceutycznymi
- Nowa gama rozwiązań jednorazowego użytku WMArchitect została zaprojektowana w celu usprawniania procesów, zabezpieczania produktów i zmniejszania obciążeń związanych ze spełnianiem wymogów regulacyjnych w firmach biofarmaceutycznych.
- Dzięki otwartej architekturze WMArchitect oferuje zarówno standardowe, gotowe do użycia zestawy jednorazowego użytku, jak i spersonalizowane konstrukcje.
- WMArchitect zapewnia pełne zaufanie do jakości produktu poparte wysoce wykwalifikowaną pomocą w zakresie systemu jakości oferowaną przez WMFTS.
Firma Watson-Marlow Fluid Technology Solutions (WMFTS) wprowadziła na rynek rozwiązania jednorazowego użytku WMArchitect™, udostępniając szeroką gamę innowacji w zakresie zarządzania płynami biofarmaceutycznymi od jednego, bezpiecznego dostawcy.
Elastyczna gama rozwiązań jednorazowego użytku opracowana dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz w oparciu o wcześniejsze marki puresu® i asepticsu® ma na celu usprawnianie procesów w firmach biofarmaceutycznych, zabezpieczanie ich produktów i zmniejszanie obciążeń związanych z wypełnianiem wymogów regulacyjnych.
WMFTS, producent pomp perystaltycznych i związanych z nimi technologii przepływu płynów, oferuje obecnie spersonalizowane konstrukcje z obszernej biblioteki podzespołów, dopasowane do specyfikacji klienta. Zapewnia też szereg standardowych, gotowych do użycia zestawów jednorazowego użytku.
WMArchitect to nowe rozwiązanie jednorazowego użytku do zarządzania torem przepływu płynu, w którego skład wchodzą:
Spersonalizowane konstrukcje – zestawy jednorazowego użytku są projektowane na zamówienie, aby spełniać specyficzne wymagania firm. Dzięki otwartej architekturze zapewniają one pełną elastyczność i zgodność z obecnie wykorzystywanymi materiałami mającymi kontakt z płynami stosowanymi w bioprocesach firm.
Zestawy jednorazowego użytku do transferu płynów to gotowe zestawy zawierające węże i komponenty pochodzące z identyfikowalnych partii produkcyjnych, które optymalizują transfer płynów pomiędzy poszczególnymi urządzeniami i etapami procesu. Można je wybierać z listy walidowanych komponentów.
Zestawy jednorazowego użytku do napełniania/konfekcjonowania, które zabezpieczają produkty terapeutyczne podczas procesów napełniania dzięki szerokiej gamie konfiguracji zestawów o gwarantowanej sterylności. Reprezentatywne próbki kontrolne zestawów są rutynowo badane pod kątem występowania zanieczyszczeń biologicznych, cząstek stałych i endotoksyn.
Specjaliści z obszaru testów walidacyjnych z firmy WMFTS wspierają użytkowników WMArchitect specjalistyczną wiedzą z zakresu bioprocesów i dedykowanych pakietów walidacyjnych, aby pomagać firmom zmniejszać obciążenie związane ze spełnianiem wymogów regulacyjnych.
Występując jako zaufany partner i wysokokwalifikowane przedłużenie systemów jakości firm biofarmaceutrycznych, WMFTS pomaga klientom osiągać całkowitą pewność co do jakości i sterylności ich produktów.
Nicole Hunter, Head of Global WMArchitect, mówi: „Wsłuchując się w zmieniające się potrzeby naszych klientów z branży biofarmaceutycznej, stworzyliśmy WMArchitect, aby dostarczyć im specjalistyczne rozwiązanie, które pomoże im ograniczać ryzyka w obszarach zgodności z regulacjami i łańcucha dostaw.
„WMFTS wie, że typowe produkty „z półki” często są jedynie punktem wyjścia. Dostosowujemy nasze standardowe produkty, aby dostarczać kompletne, sprawdzone rozwiązanie pochodzące od jednego dostawcy, które jest dostosowane do specyficznych wymagań klientów”.
„WMArchitect jest idealny do opracowywania procesów biofarmaceutycznych o wysokiej czystości, badań klinicznych oraz produkcji zarówno w małych, jak i dużych partiach”.
„Zdajemy sobie sprawę, że najbardziej krytycznym elementem pod kątem maksymalizacji wydajności jest miejsce, w którym wąż łączy się z pompą. Nasze rozwiązania montażowe zapewniają synergię z najlepszymi w swojej klasie technologiami pomp perystaltycznych oraz z rozwiązaniami do napełniania firmy Watson-Marlow. Nasze kompletne rozwiązania o wysokiej jakości zapewniają powtarzalną wydajność w najbardziej wrażliwych procesach”.
Wszystkie rozwiązania jednorazowego użytku WMArchitect są produkowane, wstępnie montowane i pakowane w najnowocześniejszych pomieszczeniach czystych klasy 7 należących do globalnej sieci WMFTS. Globalna sieć dostaw firmy WMFTS zapewnia nieprzerwane bezpieczeństwo dostaw i solidne terminy realizacji. Korzystając z WMArchitect, firmy biofarmaceutyczne mogą mieć pewność, że dostawy będą nadążać za rozwojem ich działalności.
Zgodnie z wytycznymi cGMP, w ramach szczegółowej dokumentacji jesteśmy w stanie w pełni udokumentować pochodzenie każdego podzespołu na poziomie partii produkcyjnej, dzięki czemu jest on gotowy do natychmiastowego użycia.
Aby zbudować kompleksowe rozwiązanie do zarządzania płynami pochodzące od jednego dostawcy, WMArchitect może być stosowany w połączeniu z najlepszymi w swojej klasie komponentami BioPure oraz technologiami pomp perystaltycznych i rozwiązaniami do napełniania marek Watson-Marlow i Flexicon.
Specjalny dział WMArchitect oraz dodatkowe zasoby pozwalają na szybką realizację zamówień przez dostawcę, który dostosowuje się do tempa rozwoju swoich klientów.
Zalety i właściwości
- Całkowita pewność jakości produktu
- Obniża obciążenie firmy biofarmaceutycznej związane z walidacją
- Współpraca z wewnętrznymi protokołami walidacji
- Elastyczna integracja z otwartą architekturą
- Możliwość stosowania w połączeniu z pompami perystaltycznymi Watson-Marlow lub systemami napełniania Flexicon w celu zbudowania kompleksowego rozwiązania do zarządzania płynami
- Bezpieczeństwo dostaw dzięki globalnej sieci produkcji i dostaw WMFTS
O firmie Watson-Marlow Fluid Technology Solutions
Watson-Marlow Fluid Technology Solutions (WMFTS) jest światowym liderem w produkcji pomp perystaltycznych i związanych z nimi technologii toru przepływu płynu na potrzeby nauk przyrodniczych i przemysłu procesowego.
Firma oferuje szeroką gamę pomp perystaltycznych i powiązanych technologii toru przepływu płynu, w tym węże, specjalistyczne systemy napełniania i produkty do zastosowań jednorazowych.
WMFTS jest spółką zależną należącą w całości do Spirax Group, posiadającą 47 jednostek operacyjnych na całym świecie (stan na 31 grudnia 2023 r.).
Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.wmfts.com/pl-pl/.
Maksymalna wydajność, minimalne wymiary — Ohaus przedstawia wirówkę podłogową i
Medisept rozpoczyna milionowe inwestycje na Felinie
Jubileuszowa gala 10-lecia Fundacji Adamed.
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Bankowość
Dobre prognozy dla rynku kredytów mieszkaniowych. Mimo braku rządowego programu wsparcia
Rok 2025 powinien być dobrym okresem na rynku kredytów mieszkaniowych. – Zainteresowanie nadal będzie rosło i paradoksalnie przyczyni się do tego niedawna zapowiedź ministra rozwoju i technologii, że nie będzie Kredytu 0 proc. – ocenia dr Jacek Furga, prezes Centrum Procesów Bankowych i Informacji. Jak wskazuje, pomimo braku kolejnego programu wsparcia dla kredytów mieszkaniowych 2024 rok również zakończył się dobrym wynikiem, a jakość obsługi złotowych kredytów mieszkaniowych pozostaje na bardzo wysokim poziomie.
Prawo
W Polsce brakuje ośrodków interwencji kryzysowej. Rzecznik Praw Obywatelskich apeluje o zmiany w prawie i zwiększenie finansowania
W 2023 roku w Polsce funkcjonowało 170 ośrodków interwencji kryzysowej, ale w wielu powiatach tego typu wsparcie wciąż nie jest dostępne. NIK już w 2021 roku alarmował, że ponad połowa powiatów nie powołała takich ośrodków. Tylko część istniejących placówek świadczy całodobowo wsparcie dla osób doświadczających kryzysów, a zapotrzebowanie na takie usługi stale rośnie. Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich apeluje o zmiany w prawie dotyczącym interwencji kryzysowej oraz finansowaniu tych usług.
Finanse
Jedna trzecia pacjentów jest niedożywiona przy przyjęciu do szpitala. Od tego w dużej mierze zależą rokowania
Niedożywienie pacjentów w szpitalach jest zjawiskiem powszechnym – w Polsce stan ten dotyczy jednej trzeciej osób już w momencie wizyty w Izbie Przyjęć, a w trakcie hospitalizacji pogłębia się u kolejnych 20–30 proc. O roli leczenia żywieniowego mówi się już coraz więcej, również jako o odrębnej opcji terapeutycznej w niektórych chorobach z autoagresji. W ocenie ekspertów wciąż jednak brakuje wiedzy na ten temat, zwłaszcza u lekarzy innych specjalizacji niż onkologiczne, gastroenterologiczne czy chirurgiczne. Tymczasem dobre odżywienie nie tylko przekłada się na szybsze zdrowienie, ale i realne oszczędności dla systemu.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.