Biuro prasowe

Finanse BIZNES 2021-03-17

Bezpieczeństwo pracowników, klientów i partnerów biznesowych priorytetem Warty

W związku z trwającą pandemią Warta skupiła się w 2020 r. na zapewnieniu bezpieczeństwa swoim pracownikom, klientom i partnerom biznesowym.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-16

Zapraszamy na webinarium "MSSF 16 - kiedy Excel nie wystarcza"

Już 25 marca o godz. 10:00 odbędzie się webinarium skierowane do osób, które na co dzień zajmują się zarządzaniem umowami leasingu oraz księgowaniem zgodnie z wytycznymi MSSF 16.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-16

Monika Zamachowska zainteresowała się grą na giełdzie w USA

Monika Zamachowska, znana i lubiana dziennikarka, prezenterka, była gwiazda TVP zainteresowała się działalnością firmy Stoksoft, prowadzącej Program Rozwoju Inwestora i tworzącej społeczność inwestującą na giełdzie w USA. W efekcie współpracy powstały trzy spoty promocyjne.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-15

Pilnowanie dowodu osobistego nie zagwarantuje bezpieczeństwa danych osobowych

Każdego dnia przestępcy próbują wyłudzić w ten sposób prawie 700 tys. zł. Ekspert serwisu ChronPESEL.pl zwraca uwagę, że samo pilnowanie dowodu osobistego nie wystarczy, żeby zapewnić bezpieczeństwo naszych danych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-12

Remont lub inwestycja w nowy dom – na to wydamy zwrot nadpłaconego podatku

Polacy już na początku roku planują, na co przeznaczą nadpłacony podatek. W tym roku odzyskane pieniądze ze skarbówki najchętniej ulokujemy w dom. Co czwarty ankietowany wyda zwrot podatku na dokończenie remontów mieszkaniowych lub inwestycję w nowe lokum
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-11

Znaczny wzrost Grupy LEGO w 2020 roku

Silny popyt wśród konsumentów zaowocował dwucyfrowym wzrostem sprzedaży konsumenckiej, przychodów i zysku operacyjnego Grupy LEGO oraz znacznym wzrostem udziału w rynku.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-11

Banki chcą przyspieszyć z digitalizacją, ale łatwo nie będzie

Z najnowszego raportu Deloitte wynika, że 48 proc. banków na świecie wdrożyło cyfrowe rozwiązania, ale 44 proc. dopiero się do tego przymierza. Od czego zależy sprawny proces digitalizacji?
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-10

Mercaton ASI zaprasza inwestorów. Oferuje edukację i niebanalne projekty

Fundusz Mercaton ASI rozpoczyna kolejny etap działania – w ciągu 2 lat zamierza pozyskać kapitał w wysokości 100 mln zł. Inwestorom proponuje zaangażowanie w projekty odpowiadające na potrzeby współczesnego świata oraz wykazujące potencjał na wysoki zwrot z inwestycji.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-10

Zwrot podatku może pomóc wielu Polakom wyjść z długów

1300 zł - tyle wynosi średnia wartość zadłużenia obsługiwanego przez firmy windykacyjne z ZPF na zlecenie operatorów telekomunikacyjnych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-03-09

Idea Getin Leasing po raz piąty „Firmą Przyjazną Klientowi”

Idea Getin Leasing po raz piąty z rzędu została doceniona przez klientów i otrzymała prestiżowe godło „Firmy Przyjaznej Klientowi”. Wyróżnienie to nadawane jest firmom, dla których wysoka jakość obsługi jest kluczową wartością w biznesie.
czytaj więcej