Biuro prasowe

BIZNES 2021-04-22

Światowy Dzień Ziemi w Costa Coffee

Dla Costa Coffee działania pozytywnie oddziałowujące na środowisko są niezwykle ważne, dlatego marka stale poszerza portfolio swoich ekologicznych inicjatyw.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-22

Starbucks świętuje Dzień Ziemi niemarnowaniem zasobów przez cały rok!

Sprawdźcie, jak Starbucks świętuje kolejny dzień na drodze do bycia firmą oszczędzającą zasoby (“resource-positive company”), do którego to celu zobowiązał się już ponad rok temu.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-22

Zielona energia w firmie – fakty i mity

Jakie warunki faktycznie należy spełnić, by móc korzystać w firmie z zielonej energii? Co przedsiębiorca może na tym zyskać?
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-21

Międzynarodowy Dzień Ziemi 2021: troska o klimat w budynkach biurowych

100 000 zasadzonych drzew, wysiewanie łąk kwietnych, ratowanie dzikich i miododajnych pszczół, a także projekty na rzecz bioróżnorodności. Takie inicjatywy realizują rezydenci Olivii Business Centre.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-21

Zespół firmy SAPERE doradzającej w zakresie zrównoważonego rozwoju rośnie.

Do zespołu SAPERE dołączyła Katarzyna Podrucka ekspert w zakresie zrównoważonego rozwoju i nowych technologii.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-20

Grupa Selena stawia na zrównoważone budownictwo

Kolejne rozwiązania z zakresu zrównoważonego budownictwa wprowadza Grupa Selena, której założyciel i właściciel Krzysztof Domarecki został niedawno ambasadorem międzynarodowej kampanii #BuildingLife wspierającej realizację programu Europejskiego Zielonego Ładu.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-15

PU HETMAN stawia na komunikację i rozpoczyna współpracę z keyPR

Firma PU HETMAN po raz pierwszy w historii zdecydowała się rozpocząć działania komunikacyjne w zakresie PR. Na swojego przedstawiciela wybrała agencję keyPR.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-15

Polscy Liderzy Gospodarki Obiegu Zamkniętego wybrani!

Platforma do zakupu zestawów tkanin i skrawków niewykorzystanych przy produkcji, refillomaty Swapp! ograniczające liczbę jednorazowych opakowań plastikowych czy inicjatywa „Naprawiaj, nie wyrzucaj” to tylko część wyróżnionych projektów w konkursie Stena Circular Economy Award.
czytaj więcej
BIZNES 2021-04-06

Zrównoważony rozwój w centrum działań w Danfoss

Danfoss to jedna z firm, które dążąc do własnego rozwoju, dbają o swoich pracowników, lokalne społeczności i środowisko. Opublikowany przez firmę Raport zrównoważonego rozwoju za rok 2020 sposób podejścia firmy do tematu.
czytaj więcej