Biuro prasowe

BIZNES 2020-05-13

Sztuka, harmonia i barwy natury. Tak będzie wyglądać AC Marriott w Krakowie

Hotel AC Marriott Kraków powstaje przy Al. 3 Maja, nieopodal Parku Jordana i Błoni Krakowskich. To największy obiekt tej sieci w Europie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-13

Budownictwo odporne na koronawirusa?

Dotychczasowy okres obowiązywania obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa pokazuje, że budownictwo jest sektorem gospodarki, który mimo początkowych obaw dosyć dobrze znosi okres „lockdown’u”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-13

Inwestycja w mieszkanie w czasie pandemii – czy warto?

W sytuacji wywołanej przez COVID-19 powróciło pytanie: jak zabezpieczyć swoje finanse na przyszłość? Odpowiedzią może być inwestycja w nieruchomość, która nawet w czasie pandemii, pozostaje jedną z najpewniejszych form lokaty kapitału.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-11

Murapol zachęca do inwestowania w nieruchomości w najnowszej kampanii

Murapol rozpoczyna kampanię marketingową skierowaną do nabywców inwestycyjnych, w ramach której oferuje pulę wyselekcjonowanych mieszkań, wybrane w pakiecie ze smart home w wersji premium lub miejscem parkingowym, z rabatami o średniej wysokości sięgającej 50 tys. zł.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-11

Skyliner – 10 metrów do szczytu!

Biurowiec Skyliner, realizowany na warszawskiej Woli przez spółkę Karimpol, osiągnął już 185 metrów wysokości, co oznacza, że do docelowej wysokości pozostało jedynie 10 metrów prac konstrukcyjnych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-11

W Polsce przybywa najwięcej hoteli czterogwiazdkowych

Zainteresowanie inwestorów sektorem hotelowym w Polsce jest wciąż duże, choć plany związane z wprowadzaniem nowych projektów zostaną teraz dokładnie zweryfikowane
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-08

W jaki sposób deweloperzy sprzedają mieszkania

Jakie formy sprzedaży mieszkań wprowadzili deweloperzy? W jaki sposób można zarezerwować lokal i podpisać umowę przedwstępną? Czy firmy otwierają biura sprzedaży? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-07

Panattoni wspiera walkę z koronawirusem – sprzęt za 500000 PLN trafi do szpitali

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, przeznaczył 500 000 PLN na kupno sprzętu dla trzech szpitali. Placówki w Szczecinie, Białymstoku i Poznaniu zostały wybrane w konsultacji z Ministerstwem Zdrowia.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-07

Uniq Logistic wprowadzi się do MLP Pruszków II

Polska firma logistyczna wprowadzi się do parku MLP Pruszków II i otrzyma ponad 5,7 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni magazynowej oraz biurowej. W zawartej transakcji spółkę wspierał zespół specjalistów z agencji nieruchomości Axi Immo.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-07

Ronson Development: rusza budowa drugiego etapu osiedla Ursus Centralny

Ronson Development wybrał generalnego wykonawcę drugiego etapu bestsellerowego osiedla w warszawskim Ursusie. Projekt zostanie zrealizowany przez firmę Karmar. Ponieważ w marcu inwestycja uzyskała pozwolenie na budowę, wykonawca będzie mógł od razu ruszyć z pracami.
czytaj więcej