Biuro prasowe

BIZNES 2020-02-06

Jak urządzić mieszkanie zgodnie z trendami 2020?

W 2019 roku dużym zainteresowaniem cieszyły się meble o obłych kształtach. W modzie były kolory ziemi i dodatki z lastryko. W jakich wnętrzach będziemy chcieli mieszkać w nadchodzącym sezonie?
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-06

Panattoni sprzedało Savills IM centrum dystrybucyjne pod Wrocławiem

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie sprzedał Savills Investment Management obiekt magazynowy pod Wrocławiem. Park o powierzchni 46 000 m kw. został zbyty za ok. 33 mln euro. To już trzecie centrum dystrybucyjne w Polsce kupione od Panattoni przez Savills.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-06

Z widokiem na panoramę Poznania

Najwyższy budynek mieszkalny w Poznaniu, a na dodatek w samym centrum miasta. Towarowa 39 to kolejny projekt realizowany przez spółkę Ataner, który już w październiku bieżącego roku stanie się architektoniczną wizytówka stolicy Wielkopolski.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-06

Savills IM expands its portfolio of warehouse facilities in Poland

Savills IM acquired a modern logistics park with an area of 46,000 sqm., located near Wrocław.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-06

Savills Investment Management powiększa portfolio obiektów magazynowych w Polsce

Savills Investment Management nabył nowoczesny park logistyczny o powierzchni 46 tys. mkw., zlokalizowany pod Wrocławiem.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-06

Na rynku transakcji inwestycyjnych najwięcej zyskał segment hotelowy

W 2019 roku wartość transakcji w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce kolejny raz osiągnęła rekordowy poziom. Skokowo rosnący udział w wolumenie transakcyjnym notuje segment hotelowy
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-05

Browary Warszawskie – finał I etapu mieszkaniowego realizowanego przez Eiffage

Ponad 700 mieszkań realizuje w sumie konsorcjum spółek Eiffage w Browarach Warszawskich – prestiżowej inwestycji w centrum Warszawy. Lokatorzy odbierają właśnie klucze do ostatnich lokali z pierwszego etapu inwestycji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-05

Prace przy Fabryce Norblina wkraczają w kolejną fazę

Rewitalizacja zlokalizowanych na warszawskiej Woli dawnych zakładów Norblin, Bracia Buch i T. Werner weszła w kolejną fazę realizacji. Na pofabrycznych terenach trwają właśnie prace przy części naziemnej pierwszego z dwóch nowych budynków biurowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-04

Panattoni poszerza zespół w Niderlandach

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, powiększa swój zespół w nowo otwartej filii w Niderlandach. Dyrektorem ds. Finansowania Strukturalnego i Operacji został Niels Heijndijk.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-04

Walter Herz wyłącznym agentem komercjalizacji warszawskiego Centrum Królewska

Firma doradcza Walter Herz wybrana została wyłącznym agentem, odpowiedzialnym za komercjalizację docenianego przez warszawiaków budynku biurowego Centrum Królewska
czytaj więcej