Biuro prasowe

BIZNES 2020-06-17

Norma pogłosowa - fakty i mity na które powinni zwrócić uwagę architekci

Polska norma akustyczna określająca wytyczne do stworzenia przyjaznego wnętrza budzi wiele emocji wśród projektantów. Jakie są więc fakty i mity na jej temat.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-17

Warszawski biurowiec EQ2 Grupy Waryński z wiechą

Do budynku biurowego EQ2 najemcy wprowadzą się w 1Q 2021 roku. Biurowiec osiągnął już docelową wysokość, a zakończenie prac konstrukcyjnych uczczone zostało symboliczną wiechą. Za komercjalizację projektu odpowiada firma Walter Herz.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-16

Ultima Ratio będzie rozstrzygał sprawy sądowe dla wspólnot mieszkaniowych

Ultima Ratio rozszerza portfolio swoich klientów. Trzy wrocławskie wspólnoty będą mogły wpisywać Ultima Ratio jako sąd rozstrzygający spory powstałe w skutek niedotrzymania przez wykonawców warunków umów. To pierwsi klienci z tego segmentu w portfolio e-sądu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-10

Zielonki Residence na półmetku sprzedaży

Stołeczny deweloper Kreator Dom Invest sprzedał blisko osiemdziesiąt ze 162 lokali zaprojektowanych w ramach inwestycji Zielonki Residence w Zielonkach-Parceli w gminie Stare Babice.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-09

Wyjątkowa rzeźba Bronisława Chromego w Vilda Park

Na terenie osiedla Vilda Park w Poznaniu stanęła nietuzinkowa rzeźba pod tytułem "Flaming" autorstwa Bronisława Chromego. Element sztuki umieszczony przed inwestycją podkreśla charakter projektu oraz jego wyjątkowość.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-09

Czy mieszkania z ogródkami i tarasami są dziś bardziej poszukiwane

Czy kupujący interesują się dziś bardziej mieszkaniami z ogródkami i dużymi tarasami? W których inwestycjach je znajdziemy? Ile kosztują? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-08

Ponad połowa mieszkań w „Stalowej 27” sprzedana, mimo epidemii

Eiffage Polska Budownictwo przed terminem osiągnął kolejny kamień milowy przy budowie nowoczesnej kamienicy w sercu warszawskiej Pragi. Zainteresowanie lokalami w tej praskiej inwestycji utrzymuje się na wysokim poziomie. Ponad połowa mieszkań już znalazła swoich właścicieli.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-08

Xceedance Consulting Polska wybrała na nową siedzibę w Polsce krakowski kompleks

Firma konsultingowa Xceedance Consulting Polska wybrała kompleks biurowy High5ive na swoją, nową siedzibę w Polsce. W procesie wyboru lokalizacji, negocjacji warunków najmu oraz aranżacji powierzchni doradzała firma Walter Herz
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-07

Mieszkanie z najemcą - czy opłaca się je kupić?

Na rynku wtórnym czasem może być oferowane mieszkanie z najemcą. Wyjaśniamy, czy zakup takiego lokalu oznacza jakieś kłopoty.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-05

Kawalerki i mikroapartamenty nie boją się kryzysu

Czy wiecie na jakie mieszkania zapotrzebowanie jest ZAWSZE? Na kawalerki. Potrzebują ich studenci, ludzie przyjeżdżający do pracy tymczasowej, a także osoby pracujące w danym mieście przez kilka dni w miesiącu, np. wykładowcy, menedżerowie.
czytaj więcej