Biuro prasowe

BIZNES 2020-01-23

CZY POLSKA JEST GOTOWA NA EKOBUDOWNICTWO?

Ekobudownictwo w Polsce. Certyfilaty ekologiczne w budownictwie. Certyfikat BREEM.Certyfikat LEED.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-23

Park Panattoni w Białymstoku wynajęty w całości.

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, dalej rozbudowuje północno-wschodnią Polskę. Deweloper wynajął w 100 proc. Panattoni Park Białystok I i zapowiada budowę drugiego centrum dystrybucyjnego w sercu Podlasia.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Panattoni sprzedało City Logistics Wrocław I SEGRO

Panattoni, lider nieruchomości przemysłowych w Europie informuje o transakcji sprzedaży: Spółka SEGRO, działając w imieniu SEGRO European Logistics Partnership (SELP), kupiła Panattoni City Logistics Wrocław I - dwa obiekty o łącznej powierzchni 38,000 m kw.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Pierwsi mieszkańcy odbierają klucze na Nowych Ogrodach

IV etap Nowych Ogrodów z początkiem roku zyskuje nowych mieszkańców. Projekt realizowany na poznańskich Jeżycach, przez Proxin Investment wzbogacił osiedle o 104 mieszkania, podziemną halę garażową oraz 2 lokale użytkowe. Jednocześnie trwa budowa kolejnego etapu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Metropolitan Investment otwiera kolejne lokale handlowe w Warszawie i Krakowie

Firma Metropolitan Investment powiększa portfolio Metro Retail o kolejne skomercjalizowane lokale handlowe, zlokalizowane w Warszawie i Krakowie. Wśród najemców m.in. Biedronka, Pepco i Stokrotka.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Gdańsk i jego najnowsze inwestycje z historią w tle

Umiejętne połączenie poszanowania historii i adaptacji do aktualnych potrzeb tworzy niepodważalną wartość dodaną, która w przyszłości może stać się głównym wyznacznikiem budownictwa segmentu premium.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Nowy miejski park w portfelu SEGRO

Spółka SEGRO, działając w imieniu SEGRO European Logistics Partnership (SELP), kupiła we Wrocławiu dwa obiekty o łącznej powierzchni 38,000 m2. W transakcji SEGRO reprezentowali doradcy z JLL.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

MAŁY DOM Z … ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH

Prefabrykacja kojarzy się w pierwszej chwili z domami z wielkiej płyty. A to tylko część prawdy. Równie dobrze rozwiązanie to sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym. Zwłaszcza prefabrykacja oparta na keramzytobetonie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-20

Już ponad 50% mieszkań sprzedanych w drugim etapie Wyspy Solnej

Realizowana w atrakcyjnej części Kołobrzegu inwestycja Wyspa Solna cieszy się dużą popularnością wśród kupujących. Z przekazanych do sprzedaży 104 mieszkań w drugim etapie osiedla w ofercie pozostało 50 lokali.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-20

Wrocław Fashion Outlet: remodeling zakończony

W IV kwartale 2019 roku zakończył się remodeling Wrocław Fashion Outlet. Jedyne outletowe modowe centrum Dolnego Śląska czeka na klientów z przebudowanym wejściem głównym, nowym punktem informacyjnym, odnowionymi strefami relaksu, czy nowym przyjaznym oznakowaniem
czytaj więcej