Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-10

Rossmann otwiera regionalny hub dystrybucyjny w Panattoni Park Warsaw South

Firma Rossmann SDP Sp. z o.o., sieć supermarketów drogeryjnych, wynajęła 3600 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w parku dystrybucyjnym Panattoni Park Warsaw South Janki. W transakcji najemcy doradzała firma AXI IMMO.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-09

Czy Deweloperski Fundusz Gwarancyjny zmniejszy ryzyko inwestycji deweloperskich?

Trzecia wersja nowelizacji ustawy deweloperskiej wprowadza wiele zmian, pozwalających lepiej chronić środki klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-09

10 faktów o rynku magazynowym w Polsce – podsumowanie 2019 r.

Firma AXI IMMO przygotowała raport z podsumowaniem 2019 r. na rynku magazynowym w Polsce wskazując 10 najważniejszych faktów, które kształtowały obraz sektora w ubiegłym roku oraz będą wpływały na jego przyszłość w najbliższych miesiącach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-09

Panattoni Park Żory – pierwszy obiekt oddany i w połowie skomercjalizowany

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, dostarczył pierwszy obiekt magazynowy klasy A w Żorach. Blisko połowa powierzchni z pierwszych 36 500 m kw. została już wynajęta pierwszym użytkownikom.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-08

Ściany w biurze - inspiracje Muraspec

Współczesne biura coraz częściej łączą w sobie elementy przestrzeni pracy i odpoczynku. Jak zaaranżować ściany radzi firma Muraspec.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-06

Jak dużo mieszkań kupowanych jest inwestycyjnie

Czy liczba mieszkań nabywanych w celach inwestycyjnych rośnie? W których projektach deweloperskich najczęściej kupowane są lokale pod wynajem? W jakiej cenie można znaleźć najtańsze mieszkania? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-05

Włókno-cement - co to jest i gdzie się go wykorzystuje?

Włókno-cement to materiał wykorzystywany głównie w pokryciach dachowych oraz elewacjach budynków. Jeszcze do niedawana uznawany był za materiał szkodliwy dla zdrowia i środowiska przez dodawany do niego azbest, dlatego też jego popularność na jakiś czas nieco zmalała.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-04

UpRiver by Vonder wkracza do Polski

Piękne widoki na panoramę miasta, Stadion Narodowy, Most Poniatowskiego i rzekę Wisłę, mogli podziwiać goście, którzy pojawili się na prezentacji nowego projektu firmy Vonder w Warszawie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-04

W Panattoni Park Lublin III powstanie sortownia Inpost

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, piąty raz z Inpost. Po Toruniu, Bydgoszczy, Szczecinie i Opolu przyszedł czas na Lubelszczyznę.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-04

Murapol powiększył bank ziemi w Gdańsku

Grupa Murapol podpisała przedwstępną umowę dotyczącą zakupu nieruchomości o powierzchni ok. 3,4 ha zlokalizowanej w gdańskiej dzielnicy Orunia Górna.
czytaj więcej