Biuro prasowe

BIZNES 2020-06-18

Ruszyła budowa przy Legnickiej – ponad 100 mikroapartamentów inwestycyjnych

Grupa BY MADE wybrała generalnego wykonawcę budynku Legnicka 60C. Na terenie budowy właśnie rozpoczęły się prace główne. W kameralnym budynku zaprojektowanym przez renomowanych architektów znajdzie się 129 wielofunkcyjnych lokali inwestycyjnych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-18

Rynek nieruchomości w czasie pandemii. Czy warto właśnie teraz inwestować?

Rynek nieruchomości na początku pandemii wyraźnie zwolnił. Wielu pośredników, zwłaszcza na początku wprowadzenia stanu epidemicznego w Polsce, zauważyło znaczący spadek zainteresowania tematem zakupu nieruchomości - mniej jest telefonów, mniej prezentacji lokali z rynku wtórnego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-17

Ranking Dzielnic Otodom 2020 – ZADBANA OKOLICA

Białystok ma najwyższą notę za porządek w Polsce!!!
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-17

Central European Logistics HUB Panattoni z polską marką Tatuum

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, podpisał umowę najmu z właścicielem marki Tatuum – polską firmą KAN sp. z o.o. Przedsiębiorstwo zajmie 10 150 m kw. w Central European Logistics HUB.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-17

Europejski producent i dystrybutor zabawek dołączy do MLP Pruszków II

Simba Toys Polska, spółka należąca do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group, wprowadzi się do kompleksu logistycznego MLP Pruszków II i otrzyma ponad 8 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz biurowej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-17

World Green Bulding Week 2020

World Green Building Council ogłosiła 11 edycję World Green Building Week. Wydarzenie odbędzie się od 21 do 25 września br. W tym roku hasło przewodnie ogólnoświatowej kampanii to #ActOnClimate.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-17

Norma pogłosowa - fakty i mity na które powinni zwrócić uwagę architekci

Polska norma akustyczna określająca wytyczne do stworzenia przyjaznego wnętrza budzi wiele emocji wśród projektantów. Jakie są więc fakty i mity na jej temat.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-17

Warszawski biurowiec EQ2 Grupy Waryński z wiechą

Do budynku biurowego EQ2 najemcy wprowadzą się w 1Q 2021 roku. Biurowiec osiągnął już docelową wysokość, a zakończenie prac konstrukcyjnych uczczone zostało symboliczną wiechą. Za komercjalizację projektu odpowiada firma Walter Herz.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-16

Ultima Ratio będzie rozstrzygał sprawy sądowe dla wspólnot mieszkaniowych

Ultima Ratio rozszerza portfolio swoich klientów. Trzy wrocławskie wspólnoty będą mogły wpisywać Ultima Ratio jako sąd rozstrzygający spory powstałe w skutek niedotrzymania przez wykonawców warunków umów. To pierwsi klienci z tego segmentu w portfolio e-sądu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-10

Zielonki Residence na półmetku sprzedaży

Stołeczny deweloper Kreator Dom Invest sprzedał blisko osiemdziesiąt ze 162 lokali zaprojektowanych w ramach inwestycji Zielonki Residence w Zielonkach-Parceli w gminie Stare Babice.
czytaj więcej