Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-26

Mieszkanie pod wynajem. Przegląd najatrakcyjniejszych dzielnic we Wrocławiu

Kluczowe dla szybkiego znalezienia najemcy jest zaplanowanie, do kogo chcemy dotrzeć ze swoją ofertą. Obok wystroju to właśnie lokalizacja jest dla poszukujących jednym z głównych kryteriów wyboru.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-26

BPI Real Estate Poland uruchamia wirtualne biura sprzedaży

W obliczu pandemii wirusa COVID-19 BPI Real Estate Poland uruchamia wirtualne biura sprzedaży dla wszystkich swoich inwestycji w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-26

Reduta Nowe Podolany – postaw na dogodną lokalizację

Niezależnie od tego czy mieszkanie ma służyć rodzinie, czy zostało nabyte w celach inwestycyjnych, lokalizacja nieruchomości odgrywa kluczową rolę. Tereny zielone, zaplecze edukacyjne i handlowe – na jakie elementy jeszcze zwracają uwagę klienci?
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Panattoni buduje 67 000 m kw. BTSa w Czeladzi

Panattoni, lider rynku nieruchomości powierzchni przemysłowych w Europie, rozpoczął budowę centrum dystrybucyjnego dla producenta odzieży i akcesoriów sportowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Topiel No 18 z prestiżowym wyróżnieniem Top Builder

Przyznano tegoroczne nagrody Top Builder należące do grona najbardziej prestiżowych wyróżnień na polskim rynku budowlanym. Na liście laureatów w kategorii „Inwestycje” znalazł się kameralny kompleks apartamentów realizowany przez Marvipol Development w sercu Powiśla.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

MLP z kolejnym projektem – tym razem do portfela nieruchomości dołącza Łódź

MLP Group właśnie zakupiło nieruchomość gruntową w Łodzi przy ul. Ofiar Terroryzmu 11 września. Nowoczesne centrum logistyczno-dystrybucyjne MLP Łódź zlokalizowane jest w południowo wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Widzew,
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-24

Reinterpretacja historii jako nowy sposób rewitalizacji przestrzeni miejskich

Przegląd wybranych rewitalizacji, które pomimo nowoczesności, zachowały szacunek dla historii.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-24

Central European Logistics HUB Panattoni z Langowski Logistics

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, wynajął 3300 m kw. w Central European Logistics HUB firmie Langowski Logistics. Tym samym HUB stanie się dla operatora branży TSL magazynem przeładunkowym Nowego Jedwabnego Szlaku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-24

Więcej e-commerce od Omnipack w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn

Omnipack, firma zajmująca się logistyką dla branży e-commerce, zdecydowała się na wynajem niemal 6 500 m2 w nowo powstającym budynku na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. W transakcji pośredniczyła agencja doradcza JLL.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-24

Wartsila Polska wybiera 3T Office Park w Gdyni

Niemal 2,5 tys. m2 na dwóch piętrach w biurowcu 3T Office Park zajmie Wartsila Polska Sp. z o.o., oddział fińskiej korporacji działającej w branżach: morskiej i energetycznej.
czytaj więcej