Biuro prasowe

BIZNES 2020-02-12

Budowa prestiżowego Centreville na finiszu

Emblematyczną pierzeję wrocławskiego Nadodrza uzupełnił piękny budynek. Prace przy głównej części elewacji apartamentowca Centreville właśnie się zakończyły. Została wykonana z materiałów szlachetnych i połyskuje odcieniami brązu i szarości.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

Béranger Dumont na czele BPI Real Estate Poland

Béranger Dumont został nowym Prezesem Zarządu BPI Real Estate Poland, belgijskiej spółki deweloperskiej realizującej inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i w Gdańsku. Dumont zastąpił na tym stanowisku Mariusza Rodaka.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

WARSZAWA I TRÓJMIASTO - JAKIE WALORY OFERUJĄ INWESTOROM WIODĄCE REGIONY?

Na atrakcyjność inwestycyjną regionów wpływ mają m.in. walory lokalizacyjne, potencjał gospodarczy, dostępność transportowa, wielkość i jakość zasobów pracy oraz infrastruktura biznesowa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

Millenialsi nie chcą dojeżdżać do pracy

Młodzi ludzie coraz częściej wybierają takie miejsce zamieszkania, które da im możliwość szybkiego dojazdu do pracy. W dobie, gdy czas staje się walutą, doceniamy jego wartość i poszukujemy sposobów, które pozwolą nam go zaoszczędzić.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

Dynamika rynku nieruchomości i prognozy na 2020 rok

W ostatnich latach możemy zauważyć silny wzrost podaży mieszkań, co jest wywołane niesłabnącą chęcią inwestycji w nieruchomości przez społeczeństwo.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

Panattoni zbywa 5 parków do funduszu inwestycyjnego z Azji

Panattoni, lider nieruchomości przemysłowych w Europie, sprzedaje funduszowi z Azji portfolio 5 parków logistycznych w strategicznych lokalizacjach o łącznej powierzchni 280 000 m kw.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-10

Kolejny najemca zbliża Bobrowiecką 8 do finalizacji komercjalizacji

Future Electronics Polska jest kolejnym najemcą biurowca Bobrowiecka 8. Podpisana umowa plasuje wynajęcie nieruchomości na poziomie 94%.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-07

PERE - Dobra passa dla e-handlu w Europie dopiero się zaczęła

pecjalny dodatek do magazynu PERE Europejski rynek nieruchomości logistycznych jeszcze nigdy nie był tak rozgrzany, inwestorzy – zarówno lokalni, jak i globalni – prześcigają się w walce o aktywa do swoich portfeli.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-07

Ważny krok na budowie inwestycji Chlebova Apartamenty

W ostatnich dniach przy ulicy Wiosny Ludów 4 w Gdańsku miało miejsce uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod nowo powstającą inwestycję Chlebova Apartamenty, która przygotowywana jest przez spółkę NDI Development.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-07

W których osiedlach najchętniej wybieraliśmy mieszkania w 2019

Które projekty mieszkaniowe cieszyły się w ubiegłym roku największym powodzeniem wśród kupujących? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl
czytaj więcej