Biuro prasowe

BIZNES 2020-07-01

Ile kosztują najtańsze mieszkania u deweloperów

W jakiej cenie kupimy najtańsze mieszkania na rynku deweloperskim? O jakim metrażu? W których inwestycjach je znajdziemy? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-30

Południe Wrocławia przyjazne rodzinom

Wrocławskie Krzyki od lat uchodzą za miejsce najbardziej przyjazne rodzinom z dziećmi. Jest to jedna z dwóch dzielnic, w których odnotowuje się przyrost naturalny powyżej średniej dla miasta. Co sprawia, że tutejsza oferta mieszkaniowa jest aż tak popularna wśród tej grupy?
czytaj więcej
Nieruchomości BIZNES 2020-06-30

Kredyt hipoteczny a utrata pracy – co zrobić, aby nie stracić także mieszkania?

Banki oferują szereg rozwiązań, by ułatwić klientom spłatę kredytu w trudnym okresie, m.in. zawieszenie lub zmniejszenie miesięcznych rat czy konsolidację zobowiązań.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103

Prace budowlane przy Piątkowskiej 103 w Poznaniu nabierają tempa. Z dnia na dzień zaobserwować można ich kolejne efekty. Obecnie intensywne działania dotyczą szczególnie hali garażowej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Osiedla dla małych mieszkańców

Wybór idealnego mieszkania dla siebie i swoich najbliższych to jeden z celów jakie stawiają przed sobą wszyscy, spełniający swoje marzenia o szczęśliwej rodzinie. Dla dzieci, które bezsprzecznie będą najważniejszym domownikiem, wybór nowego domu to wielkie przeżycie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Idzie nowe - osiedle Młode Gwiazdowo od Greenbud Development

Deweloper Greenbud Development w 2020 roku nie zwalnia tempa. Firma oprócz realizacji w gminie Swarzędz - osiedle Zielone Rabowice II, który już niebawem powiększy się o V etap oraz Nowy Jasin - otwiera się na zupełnie nowy rynek.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Enklawa Winogrady - z myślą o komforcie na lata

Zastanawiając się nad wyborem mieszkania, wielu z nas bierze pod uwagę przede wszystkim takie aspekty, jak metraż, lokalizacja i cena. Kwestie te są niezwykle ważne i z pewnością kluczowe w momencie podejmowania decyzji o zakupie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Siedlisko - czy można na nim wybudować dom?

Dom można wybudować również wtedy, gdy działka stanowi tzw. siedlisko. Wyjaśniamy, czy taką inwestycję mieszkaniową może rozpocząć jedynie rolnik.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-26

Klienci wybierają jakość - kariera części wspólnych w sektorze mieszkaniowym

Rozwój dla większości branż to nieustanne innowacje. W ostatnich latach sytuacja ta dotyczy również rynku deweloperskiego, zwłaszcza w sektorze mieszkaniowym.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-26

Wrocławski rynek biurowy z silnymi podstawami do rozwoju

Firmy wróciły do rozmów, dotyczących przedłużania i renegocjacji umów
czytaj więcej