Nowa oferta PRS w Katowicach: LifeSpot Graniczna
Prime Time PR
Halszki 28
30-611 Kraków
aleksandra.masnica|primetimepr.pl| |aleksandra.masnica|primetimepr.pl
12 313 00 87
https://primetimepr.pl/
Nowa inwestycja LifeSpot Graniczna w Katowicach wzbogaca lokalny rynek nieruchomości o nowoczesne przestrzenie. To jedna z pierwszych inwestycji PRS w mieście, która oferuje gotowe do zamieszkania lokale położone na osiedlu Paderewskiego.
Inwestycja LifeSpot, zlokalizowana przy ulicy Granicznej 32, oferuje szeroki wachlarz lokali o zróżnicowanych metrażach. Znajdziemy tu zarówno mniejsze metraże idealne dla singli i par, jak i przestronniejsze - dla większych rodzin. Lokale są w pełni wykończone i umeblowane, co oznacza, że przyszli mieszkańcy mogą wprowadzić się do nich od razu po podpisaniu umowy– Cieszymy się, że projekt spotkał się z tak dużym zainteresowaniem i wierzymy, że nowi lokatorzy szybko poczują się tu jak w domu. Przygotowaliśmy 259 w pełni wykończonych lokali, położonych w siedmiopiętrowym, nowoczesnym budynku. Naszym celem było stworzenie miejsca, które nie tylko zaspokaja potrzeby lokatorów, ale także sprzyja komfortowi życia na co dzień. Dodatkowe udogodnienia, takie jak wyposażenie w meble i AGD czy lokale usługowe na parterze, czynią tę inwestycję idealnym wyborem dla wymagających najemców – mówi Marlena Biardzka, Regional Sales & Marketing Manager LifeSpot.
Na terenie LifeSpot Graniczna znajduje się m.in. miejsce do przechowywania rowerów oraz łącznie 70 miejsc garażowych i parkingowych. W bezpośredniej okolicy znajdziemy również szeroki wachlarz placówek edukacyjnych (m.in. Akademia Muzyczna , Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Śląska), punktów usługowych (m.in. Żabka, Lidl, Biedronka) oraz terenów zielonych (m.in. Skwer Richarda Holtzego, Dolina Trzech Stawów, Park Leśny). – Lokalizacja przy ul. Granicznej jest nie tylko dogodna ze względu na bliskość centrum Katowic, ale także oferuje łatwy dostęp do licznych terenów zielonych. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, a jednocześnie chcących być blisko tętniącego życiem miasta – mówi Marlena Biardzka z LifeSpot.
LifeSpot to firma działająca w sektorze PRS, skupiająca się na tworzeniu mieszkań na wynajem długoterminowy. Ich projekty są zaplanowane z myślą o potrzebach najemców, oferując gotowe do zamieszkania lokale w nowoczesnych budynkach, zlokalizowanych w rozwijających się częściach miast. Firma dostarcza rozwiązania mieszkaniowe, które odpowiadają na aktualne wyzwania związane z miejskim stylem życia, oferując elastyczne opcje najmu i funkcjonalne przestrzenie.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy.
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Prawo
Trwają próby wzmocnienia dialogu społecznego. Niespokojne czasy wymuszają większe zaangażowanie społeczeństwa w podejmowanie decyzji

Według zapowiedzi szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen głos partnerów społecznych i dialog społeczny będą stały w centrum procesu decyzyjnego w Europie. Taki jest cel podpisanego w marcu Paktu na rzecz europejskiego dialogu społecznego. Potrzeba wzmocnienia głosu społeczeństwa jest również podkreślana na forum krajowym. Rząd planuje reformę Rady Dialogu Społecznego, by usprawnić pracę tej instytucji, a przedsiębiorcy wzywają do rzetelnego konsultowania ze stroną społeczną ustaw, które wychodzą z rządu.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.