Biuro prasowe

BIZNES 2021-07-30

Kampania PLGBC Tydzień w EKOdomu: To Ty tworzysz zrównoważony dom

W ramach projektu Budynki są jak ludzie. Zdrowe, zielone mieszkania i domy Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC zaplanowało kampanię edukacyjną online Tydzień w EKOdomu. Wydarzenie odbędzie się od 23 do 29 sierpnia br.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Mobilne sklepy Żabka pojawią się m.in. na targach, koncertach i festiwalach

Mobilna Żabka – to nowy, innowacyjny koncept sklepów testowanych przez sieć Żabka. Klienci będą mogli zrobić w nich szybkie zakupy na targach, koncertach, wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Pierwsza mobilna Żabka pojawi się w strefie gastronomicznej Wrocław Tattoo Konwent.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Największa pasieka w Polsce

Dwanaście lat działalności i ponad 3000 uli – tyle potrzebowali Miodziarze, aby Pasieki Rodziny Sadowskich stały się nie tylko rozpoznawalną i najchętniej kupowaną przez konsumentów marką naturalnych miodów, ale także największym gospodarstwem pasiecznym w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

1000 e-stetoskopów StethoMe trafi do pacjentów!

Ministerstwo Zdrowia współpracuje z polskim start-upem – efekt? 1000 e-stetoskopów StethoMe trafi do pacjentów z przewlekłymi chorobami płuc i przebytym COVID-19.
czytaj więcej

Billennium otwiera oddział zagraniczny w Kanadzie

Billennium, polska spółka IT tworząca rozwiązania dla biznesu, poinformowała o otwarciu 1 sierpnia Delivery Center w Mississauga (Ontario) w Kanadzie. Po Niemczech, Indiach i Malezji to czwarty oddział zagraniczny firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Pandemia katalizatorem zmian dla Polaków?

Zawirowania na rynku pracy wywołane pandemią odbiły się na życiu prywatnym wielu pracowników.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Grand Prix na żużlu. Przed meczem we Wrocławiu zaszczepisz się w autobusie

Przed stadionem, na którym rywalizować będą żużlowcy w ramach Grand Prix, pojawi się tzw. SZCZEPCIObus, czyli autobus, który jest mobilnym punktem szczepień miejskiego przewoźnika, MPK Wrocław.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Od kawalerek po przestronne domy. Deweloperzy budują

Letnia aura sprzyja deweloperom rozwijającym inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu, jak i na obrzeżach. Klienci poszukujący własnych czterech kątów mają spory wybór domów i mieszkań. Budowy postępują zgodnie z harmonogramami, są też premierowe inwestycje, np. Osiedle Malarska.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Satis Group wchodzi w nowy etap rozwoju w nowej rzeczywistości

Satis Group S.A., notowana na GPW grupa technologiczna, zakończyła ostatni etap procesu restrukturyzacji, co pozwala jej w pełni skoncentrować się na rozwoju działalności w nowych, bardzo dobrze rokujących segmentach.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

DB Schenker najbardziej odpowiedzialną firmą w swojej branży

DB Schenker zwyciężył w 15. edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm w kategorii „transport, logistyka, usługi”.
czytaj więcej