Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-30

E-commerce staje się powszechny, ale MŚP na tym nie zyskują

W 2020 roku już co czwarta firma ogłaszająca upadłość pochodzi z sektora handlowego. Duże marki wydłużają okresy wyprzedaży oferujący wysokie rabaty, na które mniejsi przedsiębiorcy nie mogą sobie pozwolić.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2020-09-30

Diners Club Polska we współpracy z IATA wprowadza Travel Services Account

Nowa usługa Diners Club Polska ma przede wszystkim zwiększyć transparentność płatności w branży turystycznej. Travel Services Account jest pierwszym, dostępnym w Polsce rozwiązaniem płatniczym zgodnym z wytycznymi Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA).
czytaj więcej
Firma BIZNES 2020-09-30

Omikron Capital inwestuje w spółkę z branży obróbki metali

ZAP-Mechanika to kolejna firma, w którą zainwestował Omikron Capital. Inwestor chce dynamicznie rozwijać firmę poprzez rozwój sprzedaży, rozbudowę mocy przerobowych w oparciu o automatyzację oraz ekspansję na nowe rynki zbytu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Wrocławscy architekci z 2. miejscem w międzynarodowym konkursie Global Future De

Atal Warta Towers w Poznaniu okrzyknięto drugim najlepszym budynkiem w kategorii „Mixed Use Concept” w międzynarodowym konkursie Global Future Design Awards 2020.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Czy wkrótce powierzymy nasze finanse robotom?

Dzięki aplikacjom finansowym budowanym przy użyciu sztucznej inteligencji, łatwiej nam będzie realizować nasze cele finansowe, takie jak zaoszczędzenie określonej kwoty lub spłata zadłużenia.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Czy firmy BPO/SSC przeniosą biznes do Polski

Regionalne ośrodki miejskie w naszym kraju powracają na ścieżkę wzrostu. Świadczą o tym dane dotyczące rozwoju biznesu odnotowane w pierwszej połowie br., a inwestycje sektora BPO/SSC mogą poważnie podbić ich pozycję
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Ruszyła jesienna kampania reklamowa Śliwki Nałęczowskiej

Rozpoczęła się jesienna ofensywa reklamowa Śliwki Nałęczowskiej. Marka jest wspierana kampanią sponsoringową w telewizji, będzie promowana w przestrzeni miejskiej, w digitalu, a także w punktach sprzedaży. Działania potrwają do końca listopada.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Amerykańscy inwestorzy mają coraz większy apetyt na ryzyko

Autor: Łukasz Blichewicz - współzałożyciel i prezes zarządu grupy Assay, ekspert w zakresie rozwoju i finansowania spółek technologicznych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

DRIFT21 od ECC Games z nowymi aktualizacjami

ECC Games, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, wprowadza nową aktualizację do swojej flagowej produkcji DRIFT21, dostępnej w formule wczesnego dostępu (early access). Grac
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Marketing nieruchomości – wyróżnij się albo zgiń

Pandemia wpłynęła także na rynek nieruchomości. Jak właściciele mieszkań na wynajem mogą odnaleźć się w tej sytuacji? Powinni jeszcze bardziej zwrócić uwagę na marketing nieruchomości. Po spełnieniu poniższych warunków znalezienie najemcy na pewno się powiedzie.
czytaj więcej