Biuro prasowe

BIZNES 2019-06-13

Jaka przyszłość czeka SSC w Polsce?

Ilość miejsc pracy z centrach usług wspólnych w Polsce corocznie zwiększa się, w 2018 r. zapewniając zatrudnienie 279 tys. osób. Gwarantuje to naszemu krajowi pozycję niekwestionowanego lidera w regionie CEE. Co jeszcze można ulepszyć, aby stać się światowym gigantem?
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-13

JAK SKUTECZNIE SZUKAĆ PRACOWNIKA?

Do niedawna najpopularniejszą metodą szukania pracowników było umieszczanie ogłoszeń głównie na stronach internetowych. Obecnie pracodawcy oraz agencje HR coraz bardziej doceniają siłę social mediów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-13

ROHLIG SUUS Logistics otwiera się w Panattoni Park Wrocław IX

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, informuje o otwarciu nowego centrum logistycznego ROHLIG SUUS Logistics w Panattoni Park Wrocław IX . Firma zajęła powierzchnię 15 000 m kw., na której stworzono m.in. nowoczesny terminal cross-dockowy.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-13

Dunlop gotowy do intensywnej walki w 24-godzinnym wyścigu Le Mans

Dunlop, marka z największymi sukcesami w historii 24-godzinnego wyścigu Le Mans, zmierza na tor Sarthe z jasno określonym celem – pomóc partnerskim zespołom wygrać najbardziej znany wyścig wytrzymałościowy na świecie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-13

ESCO szansą na obniżenie kosztów zużycia energii

Choć ESCO nie jest nową formą rozliczania inwestycji w poprawę efektywności energetycznej, wiele podmiotów, które mogłyby z niej skorzystać, nadal nie posiada wiedzy na jej temat. Specjaliści PROMAR dzielą się swoimi doświadczeniami i obalają mity, jakie narosły wokół tej formuły
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-13

Jeśli firmy ubezpieczeniowe nie zainwestują w UX mogą stracić wpływy

Firmy z branży ubezpieczeniowej poszukają skutecznych rozwiązań, które umożliwiają wykorzystywanie danych z systemów backendowych do tworzenia stron internetowych. Jest to szczególnie ważne dla ubezpieczycieli sprzedających znaczną liczbę polis przez niezależnych agentów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-13

Noviline - nowe Centrum Medyczne w Białymstoku

Kilkanaście poradni specjalistycznych, innowacyjne zabiegi oraz oddział szpitalny z salami operacyjnymi i poopercyjnymi dla pacjentów – w Białymstoku przy Fabrycznej powstało nowe Centrum Medyczne Noviline.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-13

Konsument oczekuje naturalnego składu produktu spożywczego

Poszukiwanie produktów o prozdrowotnych właściwościach jest jednym z najważniejszych trendów konsumenckich kształtujących branżę spożywczą w ostatnich latach. Klienci chętniej sięgają po artykuły, które pozytywnie wpływają na zdrowie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-06-13

Nieśmiertelne okulary, coraz popularniejsze soczewki

Co drugi dorosły Polak nosi okulary. Zazwyczaj ma tylko jedną parę, którą kupił w salonie optycznym. Rośnie też liczba zwolenników soczewek kontaktowych, także wśród mężczyzn. Najczęściej kupujemy je w Internecie i średnio wydajemy na nie 80 złotych miesięcznie.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2019-06-13

Styropiany Styropmin docenione przez konsumentów

Klienci coraz częściej zwracają uwagę na jakość materiałów budowlanych, które wybierają do budowy lub remontu domu. Szczególnie ważne stają się wysokie parametry związane z energooszczędnością i najwyższymi parametrami izolacyjnymi produktów.
czytaj więcej