Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-27

Vampire The Masquerade – Coteries of New York 15 kwietnia trafi na Xbox One!

Po PC, Mac, Nintendo Switch i PlayStation 4, przyszedł czas na Xbox One. Już 15 kwietnia na platformie Microsoftu zadebiutuje Vampire: The Masquerade – Coteries of New York.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-27

Colian przekaże 50 tysięcy maseczek dla szpitala w Kalisz

Spółka Colian nie ustaje w działaniach wspierających służby medyczne w walce z koronawirusem. Firma zadeklarowała przekazanie 50 tys. maseczek ochronnych Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu im. Ludwika Perzyny w Kaliszu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-27

Jet Line i MyLED dołączają do akcji Godzina dla Ziemi WWF

Agencje reklamowe Jet Line i MyLED wspólnie włączyły się do akcji Godzina dla Ziemi WWF. Od poniedziałku, na ekranach MyLED oraz witrynach MORE w Warszawie rozpocznie się emisja specjalnie przygotowanego na tę okazję spotu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-27

Wirtualny spacer w drodze do komercjalizacji obiektów biurowych

Firma doradcza Walter Herz wdraża usługę spacerów wirtualnych po budynkach komercyjnych
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-27

Rynek mieszkaniowy przed koronawirusem

Jak szła deweloperem sprzedaż mieszkań w pierwszych miesiącach bieżącego roku? Czy wyniki były lepsze od ubiegłorocznych? Czy popyt na rynku mieszkaniowym wciąż utrzymywał się na wysokim poziomie? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2020-03-27

Otwarta bankowość okiem IT

Holistyczne zarządzanie API rozwinie potencjał otwartej bankowości Indeks Open Banking Opportunity przewiduje, że ten rodzaj bankowości naprawdę ruszy za trzy do pięciu lat, ale to może się szybko zmienić.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2020-03-27

Dachser rozszerza most powietrzny do Chin

Dachser Air & Sea Logistics uruchamia kolejną turę czarterowych rejsów cargo do Chin i z powrotem. Początkowo loty na tej trasie miały być realizowane od połowy marca do końca miesiąca.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-27

Koronawirus i gospodarka. Jak obecną sytuację komentują podlascy przedsiębiorcy?

Pandemia, która właśnie zawładnęła każdą dziedziną naszego życia i społecznego funkcjonowania, na pewno przewartościuje zarówno polskie, jak i światowe rynki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-26

Trendy w obszarze wsparcia sprzedaży B2B w 2020 roku

Cztery słowa klucze dotyczące trendów w sprzedaży B2B w 2020 roku to profesjonalizacja, optymalizacja, wartości i cyfryzacja. Co w praktyce ma doprowadzić do rozwoju sprzedaży doradczo-konsultacyjnej.
czytaj więcej
Koronawirus atakuje najsłabszych.Najdroższy lek świata staje się jeszcze droższy
BIZNES 2020-03-26

Koronawirus atakuje najsłabszych.Najdroższy lek świata staje się jeszcze droższy

Trwa walka o życie chorego chłopca. To już ostatnie dni zbiórki na leczenie Kacperka i choć gigantyczny cel ponad 9 milionów złotych leżał w zasięgu wzroku, bieg wydarzeń nagle odmienia szalejący kurs dolara. Rozliczane w amerykańskiej walucie astronomicznie drogie leczenie nagle stało się jeszcze droższe. Potrzebne pilne wsparcie zbiórki: siepomaga.pl/kacpi-boruta. Finalna prosta jest wyjątkowo ciężka.
czytaj więcej