Biuro prasowe

BIZNES 2022-06-23

Klasy dla uczniów z Ukrainy ruszają we Wrocławiu. Na początek: nauka języka

Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty podpisała z wrocławskim Urzędem Miasta porozumienie w sprawie prowadzenia oddziałów przygotowawczych dla ukraińskich uczniów. Oficjalnie ruszą 1 lipca.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

Jeden z najszybciej rozwijających się software house’ów wybiera biura CitySpace

To właśnie topowa lokalizacja w jednym z najnowocześniejszych biurowców we Wrocławiu i kompleksowa obsługa oferowana przez operatora biur przekonały software house Scalo, by swoje nowe biuro otworzył właśnie w CitySpace MidPoint.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

Wystawa „Plany na przyszłość | LAB” przechodzi w ręce OW SARP!

Architektoniczna wystawa „Plany na przyszłość” stała się obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu warszawiaków, w tym również architektów i projektantów.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

Polski Ład 2.0 już od 1 lipca. Co, jak i dla kogo się zmieni?

Likwidacja ulgi dla klasy średniej, obniżenie podstawowej stawki PIT i możliwość rozliczenia się z dzieckiem przez samotnych rodziców. Jakie jeszcze zmiany czekają podatników po 1 lipca ?
czytaj więcej

Czy wybór konkretnych dań zrewolucjonizuje rynek diet pudełkowych?

Czy unowocześniane oferty diet pudełkowych będą stanowiły konkurencję dla restauracji? Czy cateringi mogą całkowicie odejść od zamówień opartych na pełnych dietach?
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

SER Group uzyskuje certyfikację SOC 2 Typ 2 dla Doxis Cloud Services

SER, wiodący globalny dostawca inteligentnych rozwiązań do automatyzacji treści uzyskał certyfikat SOC 2 Typu 2 dla swoich usług Doxis Cloud Services. Ten dodatkowy certyfikat SOC 2 podkreśla zaangażowanie SER we wprowadzanie najwyższych standardów zarządzania danymi w chmurze.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

Marka Slodkie posadzi 1000 m2 lasu!

W efekcie współpracy z Fundacją Las na Zawsze za każde złożone zamówienie producent słodyczy reklamowych sadzi 1 m2 lasu. Dzięki działaniom firmy w niespełna pół roku zebrano środki na zalesienie powierzchni wielkości 1000 m2!
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

Motorola Solutions oferuje agencjom bezpieczeństwa publicznego usługę łączności

Critical Connect rozszerza komunikację głosową i transmisję danych w czasie rzeczywistym ponad granicami, agencjami i sieciami
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

Wykańczanie wnętrz nie musi być drogie

W aktualnym, wymagającym okresie doświadczeni wykonawcy czy architekci są parterami biznesowymi, na których warto postawić. Ich wiedza pomaga ułatwić cały proces i obniżyć jego koszty.
czytaj więcej
BIZNES 2022-06-23

Zakończyła się ogólnopolska kampania promująca spożywanie pieczywa

Zakończyła się kampania promująca spożywanie pieczywa
czytaj więcej