Biuro prasowe

BIZNES 2019-02-15

Gastromall Group konsekwentnie buduje pozycję lidera na rynku gastronomicznym

Gastromall Group jako inwestor strategiczny przejmuje udziały w sieci Makarun Spaghetti and Salad i zapowiada dynamiczną ekspansję na rynku krajowym i zagranicznym.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-15

Omnichannel, czyli budowanie doświadczeń klienta

Największym wyzwaniem dla sprzedawców, którzy chcą zmaksymalizować potencjał omnichannel są klienci, a dokładniej sprostanie ich oczekiwaniom. Jak skutecznie przeprowadzić konsumenta przez ścieżkę zakupu? Jakie są głównie cele działań wielokanałowych?
czytaj więcej
Ze smogiem walczmy wiedzą
BIZNES 2019-02-14

Ze smogiem walczmy wiedzą

Edukacja, nie tylko młodzieży, ale też dorosłych, to klucz do ograniczenia zanieczyszczenia powietrza – uważają organizatorzy projektu Edukacyjnej Sieci Antysmogowej. Do ESA jest już podłączonych ponad 300 placówek. 14 lutego projekt jest prezentowany w Poznaniu na XII Dniu Urbanisty. Konferencja odbywa się pod hasłem "Przestrzeń w lepszym klimacie". Głównym tematem było przeciwdziałanie zanieczyszczeniu powietrza i wody.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-14

Trussardi otwarte we Wrocław Fashion Outlet

Outletowy salon włoskiego domu mody Trussardi cieszy pasjonatów mody we Wrocław Fashion Outlet już od 14 lutego. To nie jedyna nowość, jaka czeka na miłośników okazji
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-14

FM Logistic otwiera w Rumunii specjalistyczny magazyn farmaceutyczny

Francuski dostawca usług logistycznych i transportowych, firma FM Logistic, otworzyła w Bukareszcie specjalistyczny magazyn chłodniczy, który wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu rozwijającej się branży farmaceutycznej i sektorowi opieki zdrowotnej w Rumunii.
czytaj więcej
Praca BIZNES 2019-02-14

Dziękujemy i zapraszamy ponownie - polski handel potrzebuje pracowników

Jeśli tendencja z ubiegłych lat, w branży handlowej, powtórzy się w 2019 r. już za 4 miesiące odnotujemy kolejny pik rekrutacyjny.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-14

FURTHER EXPANSIONS IN WARSAW OFFICE BUILDING NEW CITY

Hines, the international real estate firm, has signed further agreements on the expansion of space with tenants of New City, an office building located at 15 Marynarska Street in Warsaw.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-14

Merlin Group rośnie w siłę

Wdrożenie zintegrowanej platformy e-commerce do zarządzania przejętymi sklepami internetowymi oraz integracja operacyjna Profit M, przy jednoczesnym planie osiągnięcia progu rentowności – to tylko niektóre z ambitnych celów biznesowych na 2019 rok Merlin Group.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-14

Coty przedłuża współpracę z agencją Isobar Polska

Coty, jedna z największych na świecie firm kosmetycznych, przedłużyła na kolejne 3 lata kontrakt z należącą do grupy Dentsu Aegis Network Polska agencją Isobar.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-14

Nowy CEO Hive - e-hulajnóg na minuty Europejska ekspansja marki Hive

Hive jako nowa usługa wynajmu e-hulajnóg na minuty, zostało wprowadzone na rynek przez mytaxi i jej macierzystą grupę Intelligent Apps.
czytaj więcej