Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-31

8 sposobów na home office

Praca zdalna stała się nagle rzeczywistością większości z nas. Z dnia na dzień home office jest chlebem powszednim milionów ludzi na świecie. W tej sytuacji kwestia jak zorganizować miejsce pracy w domu stała się kluczowa. Jakie więc są najlepsze praktyki w tym względzie?
czytaj więcej

Sektor zdrowia na celowniku

narażony na phishing i ransomware Ochrona zdrowia coraz bardziej polega na rozwiązaniach cyfrowych. F5 Labs przypomina, że pishing jest obecnie ulubioną metodą ataku używaną do naruszania danych, a sektor ochrony zdrowia jest jednym z najbardziej narażonych na ryzyko.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

P&G razem z Międzynarodowym Ruchem Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca

Procter & Gamble udostępni artykuły gospodarstwa domowego, usługi opieki zdrowotnej i środki odkażające o wartości 10 mln dolarów pracownikom służby zdrowia i rodzinom dotkniętym pandemią. Działania koncernu prowadzone są również w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Deweloperzy w trybie pracy zdalnej i online

Ostatnie dni zapamiętamy na długo ze względu na walkę z pandemią koronawirusa. Wielu przedsiębiorców szuka rozwiązań pozwalających na pracę z domu, komunikację z klientami i złagodzenie skutków nowej rzeczywistości. Zjawisko dotyczy także firm z branży deweloperskiej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Enklawa Winogrady z kolejnymi postępami na budowie

Choć tegoroczna wiosna nie należy do najłatwiejszych ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie, deweloperzy dokładają wszelkich starań, by rozpoczęte inwestycje były realizowane zgodnie z planem.
czytaj więcej

Innowacyjne funkcje edycji zdjęć w nowych smartfonach Huawei z serii P40

Huawei P40 to najnowsza generacja przedstawicieli serii P, znanej z potężnej, fotograficznej siły.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Aukcja Art Outlet. Sztuka Dawna

Aukcja Art Outlet. Sztuka Dawna
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Przesunięcie terminu rejestracji do konkursu International VELUX Award 2020

Studenci architektury, którzy chcieliby wziąć udział w międzynarodowym konkursie International VELUX Award 2020, a nie zdążyli się zarejestrować, mają jeszcze na to czas. Termin rejestracji został bowiem przesunięty do 15 kwietnia.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

JAK ODPOWIEDNIO NAWOZIĆ ZBOŻA I RZEPAK WIOSNĄ?

Rzepak ozimy jest podstawową rośliną oleistą uprawianą w Polsce, a zboża, zwłaszcza ozime, dominują w zasiewach w naszym kraju.
czytaj więcej

SoftBlue SA zbuduje Centrum Badawczo – Rozwojowe

SoftBlue SA, notowana na NewConnect innowacyjna spółka technologiczna, zbuduje Centrum Badawczo – Rozwojowe, dedykowane optymalizacji zarządzania zasobami wodnymi i energetycznymi.
czytaj więcej