Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-18

Sąd Arbitrażowy przy KIG usprawnia postępowania online

Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej chce jeszcze bardziej usprawnić toczące się przed tym sądem polubownym postępowania online. W tym celu nawiązuje współpracę z regionalnymi oraz branżowymi Izbami KIG.
czytaj więcej

Morizon.pl i Gratka.pl ze wspólną ofertą

Morizon.pl i Gratka.pl, czołowe serwisy ogłoszeniowe w Polsce, wprowadzają wspólną ofertę dla pośredników nieruchomości. Dzięki uruchomieniu nowych usług ogłoszeniodawcy zyskają możliwość dotarcia nawet do 90 proc. aktywnych użytkowników polskiego internetu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-18

Tinder Plus za darmo przez pół roku za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery

Użytkownicy urządzeń Huawei, którzy pobiorą aplikację Tinder ze sklepu AppGallery, otrzymają 6-miesięczny bezpłatny dostęp do Tinder w wersji Plus.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-18

Faktoring rozwiązaniem problemów polskiej branży medycznej?

Zatory płatnicze i braki w wyposażeniu szpitali nie tylko wpływają negatywnie na jakość leczenia, ale też hamują rozwój branży medycznej.
czytaj więcej
Handel BIZNES 2020-09-18

92% Polaków kupujących online zakupy w Internecie robi raz w miesiącu i częściej

Według najnowszego raportu ExpertSender Zakupy online w Polsce 2020 Polacy chętnie robią zakupy w e-sklepach. W ciągu miesiąca, 31 proc. badanych stwierdziło, że wydaje od 101 do 300 zł, a 28 proc. że jest to około 301-500 zł.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-18

Pyramid Games z dofinansowaniem w ramach konkursu GameINN

Pyramid Games, notowany na NewConnect producent gier wideo z grupy PlayWay, podpisał umowę z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-18

Trzy nominacje dla TIM-u w konkursach Izby Gospodarki Elektronicznej

TIM zdobył dwie nominacje w 8. edycji organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska awards. TIM-owski Wydział Rozwoju i Technologii ma z kolei szansę na nagrodę w kategorii „Najlepszy zespół e-commerce B2B” w konkursie "Dyrektor e-Commerce Roku".
czytaj więcej
Firma BIZNES 2020-09-18

BEP na międzynarodowych targach medycznych w Chinach

Biomass Energy Project, jako jedyna polska spółka, weźmie udział w Międzynarodowych Targach Medycznych w Chinach. Celem spotkania jest przyspieszenie rozwoju technologii w celu poprawy życia społeczeństwa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-18

Mlekovita zredukuje ilość tworzyw sztucznych o 100 tys. kg rocznie

MLEKOVITA, świadoma swojego oddziaływania na środowisko, podejmuje wiele działań, aby zapobiegać jego zanieczyszczaniu. Wśród nich jest ograniczanie ilości tworzyw sztucznych w opakowaniach produktów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-18

W dobie pandemii firmy coraz częściej wpisują e-arbitraż do umów z zagranicznymi

W dobie pandemii, gdy priorytetem dla firm w Polsce i za granicą jest przede wszystkim przetrwanie, istotne staje się szybkie rozwiązywanie sporów i sprawna egzekucja faktur.
czytaj więcej