Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-10

Marriott dotknięty drugim z największych w historii naruszeniem danych

Mariottt International ucierpiał w wyniku jednego z największych w historii naruszeń bezpieczeństwa danych. Największa na świecie sieć hotelarska stwierdziła, że naruszonych zostało około 500 mln rekordów z danymi klientów.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2018-12-10

Blockchain Lab SA zajmuje miejsce Domenomania.pl SA

Dotychczas notowana na NewConnect Domenomania.pl SA zmienia profil działalności. W marcu br. pakiet większościowy w spółce przejęła firma Mobilum Ltd – twórca innowacyjnego portfela wirtualnego opartego na walutach typu fiat.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-10

Śląska firma Senetic nagrodzona za międzynarodową ekspansję

Polscy przedsiębiorcy osiągają coraz więcej spektakularnych sukcesów na rynkach zagranicznych. Nie brakuje wśród nich firm ze Śląska, które reprezentują ten region na całym świecie.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-10

Nowa linia win Jack Rabbit Premium Selection

Jack Rabbit rozszerza swoją ofertę produktową na polskim rynku i wprowadza nową linię win Premium Selection. W jej ramach dostępne będą czerwone wino Zinfandel z Kalifornii oraz białe Sauvignon Blanc z Chile.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-10

Czy Wigilia firmowa zalicza się do kosztów podatkowych?

Wigilie firmowe stały się tradycją zarówno w dużych, jak i w małych firmach. Przybierają one różne formy – od klasycznych, krótkich spotkań po wieczorne eventy czy nawet wyjazdy integracyjne. Jak wygląda kwestia ich rozliczenia?
czytaj więcej
Firma BIZNES 2018-12-10

12 listopada kosztował firmy ok. 5-7 mld zł, do końca roku jeszcze 5 wolnych dni

12 listopada ustanowiony wolnym dniem był dobrą wiadomością dla zatrudnionych na umowę, ale stratą dla gospodarki i kłopotem dla firm, które sporo kosztował. To rzeczywiste pieniądze, których przedsiębiorcy tego dnia nie zarobili.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-10

Popyt na warszawskie biura wyższy od podaży

Warszawski rynek biurowy notuje rekordowe wyniki
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-10

Okrągły jubileusz F25

7 grudnia dom produkcyjny F25 obchodzi 10 – lecie działalności. Z tej okazji stworzono nowe logo i identyfikację wizualną. Odświeżono cały logotyp - m.in. zrezygnowano z przedstawienia nazwy firmy w kole, zachowując dotychczasową kolorystykę.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-09

Wolny od nałogu. Promotech zwycięzcą w ogólnopolskim konkursie

Białostocki Promotech zdobył pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Firma wolna od tytoniu” w kategorii najbardziej skuteczne przedsiębiorstwo.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-09

Grzyby, ryby i bakalie. Ostatni dzwonek na świąteczne zamówienia

Poduszeczki wieprzowe w leśnych smakach, pasztet drobiowy z rodzynkami oraz kaczka z gruszką – to nowości w tegorocznej świątecznej ofercie firmy LECH-Garmażeria Staropolska. Firmowe sklepy przyjmują też zamówienia na typowe zestawy wigilijne.
czytaj więcej