Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-27

Coraz więcej ekologicznych magazynów

W danych z polskiego rynku magazynowego po połowie 2020 r. nie widać wpływu koronawirusa. Popyt się utrzymuje, a inwestorzy interesują się nowoczesnymi, ekologicznymi halami. Niepokoić może za to sytuacja na europejskim rynku wózków.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-27

Jak zostać dziennikarzem, dla kogo socjologia – o tym na platformie azir.edu.pl

Jak zostać dziennikarzem, dla kogo socjologia – Agnieszka Romaszewska-Guzy (założycielka i dyrektor Biełsat TV) i Maciej Radziwiłł (założyciel Fundacji Trzy Trąby) radzą na platformie edukacyjnej azir.edu.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-27

Team Prevent Poland zmienia się w SQD Alliance

Spółka Team Prevent Poland prezentuje nową nazwę oraz logo. Jest to efekt zmian w strukturze własnościowej. Rebranding marki, dotychczas zależnej od zagranicznego właściciela, pozwoli uzyskać autonomię działań i budować silną markę SQD Alliance.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-27

Pierwsza gra z portfolio United Label Röki nominowana w The Game Awards

Röki, gra przygodowa inspirowana zimnym światem skandynawskiego folkloru wydana w lipcu przez United Label, otrzymała nominację w prestiżowym, branżowym wydarzeniu - The Game Awards, na najlepszą debiutancką grę indie 2020 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-27

Współczesny przywódca, czyli kto?

Współczesny przywódca, czyli kto?
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-27

Black Friday - czas łowców okazji, ale też oszustów wyłudzających dane osobowe

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez KRD i serwis ChronPESEL.pl, prezenty w sieci zamierza kupić prawie 60 proc. klientów. Niestety nie wszyscy czują się bezpiecznie robiąc zakupy w Internecie. Za największe zagrożenie badani uważają utratę danych osobowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-27

Black Week w Kru.pl, czyli hostingi i domeny w wyjątkowych cenach

Kru.pl, dostawca usług hostingu, domen oraz certyfikatów SSL, od 23 do 29 listopada oferuje swoje produkty w promocyjnych cenach. Wszystko to w ramach znanego na całym świecie Black Week. Nowi klienci mogą skorzystać z wyjątkowych zniżek na hostingi i domeny.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-27

Świąteczne zestawy Starbucks dostępne w dostawie z Glovo

W tegoroczne Święta na fanów Starbucks czeka mnóstwo nowości. Poza premierą napoju Salted Caramel Latte i świątecznym kubkiem zmieniającym kolor, po raz pierwszy fani marki zamówią zestawy świąteczne Starbucks idealne na prezenty w bezpiecznej i bezkontaktowej dostawie Glovo.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-27

Ciemna strona Black Friday. Jak kupować, by nie zalewać środowiska odpadami?

Black Friday to święto wyprzedaży. Miliony ludzi, kuszonych na całym świecie przecenionymi produktami, wpadają w szał zakupów. Niestety nie zawsze koniecznych i trafionych. Warto zatem zastanowić się, jakie konsekwencje będzie to miało dla środowiska naturalnego.
czytaj więcej
Giełda BIZNES 2020-11-27

DB ENERGY PLANUJE EMISJĘ AKCJI I PRZEJŚCIE NA RYNEK GŁÓWNY GPW

DB ENERGY PLANUJE EMISJĘ AKCJI I PRZEJŚCIE NA RYNEK GŁÓWNY GIEŁDY PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH W WARSZAWIE DECYZJĘ O DALSZYM ROZWOJU SPÓŁKI PODEJMIE WALNE ZGROMADZENIE AKCJONARIUSZY USTALONE NA 22 GRUDNIA BR.
czytaj więcej