Biuro prasowe

BIZNES 2020-07-10

Wrocław: ostatnie mieszkania w trzecim etapie Słonecznego Zakątka

W trzecim etapie inwestycji deweloper WPBM „Mój Dom” S.A. zdecydował się na nowatorski system sprzedaży, będący rzadkością na rynku pierwotnym. Obecnie zostało już tylko 10 wolnych mieszkań.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Inteligencja emocjonalna na dobry start.

Kształtowanie inteligencji emocjonalnej zaczyna się już w pierwszym roku życia, a praca nad nią i jasne przedstawianie zasad pozwala dzieciom łatwiej zrozumieć otaczający je świat.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Firma Epson przedstawia SC-F10000: drukarkę sublimacyjną do zastosowań przemysło

Solidna drukarka SureColor SC-F10000 oferuje producentom tekstyliów szybką, niezawodną i powtarzalną jakość
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Transport – to nie wirus jest problemem

Już prawie miliard złotych zalegają firmy transportowe swoim kontrahentom. W bazie danych Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA widnieje ponad 25 tys. firm przewozowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Certyfikat FSC – papier z recyklingu - opinie Etisoft

Certyfikat FSC - jak ten temat wygląda w praktyce? Przedstawiamy szczegóły i opinie Etisoft.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Pandemia motorem napędowym zmian

Epidemia koronawirusa przyniosła wiele, często zaskakujących, zmian w różnych dziedzinach życia. Wpłynęła na naszą codzienność, edukację, ale także na trendy konsumenckie. A jak zmienił się biznes? Czy wprowadzone zmiany zostaną z nami na dłużej?
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Wiemy coraz więcej o wpływie COVID-19 na światową gospodarkę

UNIDO – Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Rozwoju Przemysłowego opublikowała raport o wpływie epidemii COVID-19 na światową gospodarkę.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-10

Co wyróżnia najlepsze programy lojalnościowe?

Najlepsze programy lojalnościowe to takie, które angażują klientów i budują emocjonalny związek pomiędzy marką i jej odbiorcami. Dlatego postanowiliśmy wyodrębnić najlepsze pomysły na programy lojalnościowe i zebrać je w jednym tekście.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-09

Klabater otrzymuje ponad 2,5 mln zł dofinansowania z GameINN

Klabater S.A. otrzymał pozytywną rekomendację w temacie dofinansowania w ramach programu GameINN - czwartego konkursu sektorowego Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
czytaj więcej

Arcus Soft nowym partnerem RamBase w Polsce

Do grona partnerów Hatteland Holding, jednego z innowatorów europejskiej branży ERP i twórcy RamBase, dołączył właśnie Arcus Soft - wyspecjalizowany w sprzedaży i tworzeniu oprogramowania dla firm, z długą i pełną sukcesów historią na polskim rynku oprogramowania.
czytaj więcej