Biuro prasowe

BIZNES 2021-10-18

E-commerce u sąsiadów. To potencjał do ekspansji dla polskich e-sklepów.

Pandemiczna rzeczywistość, w której żyjemy już od ponad roku, miała znaczący wpływ na zmianę zachowań zakupowych konsumentów w każdym sektorze.
czytaj więcej
Giełda BIZNES 2021-10-18

Movie Games z 2 stoiskami na Poznań Game Arena oraz GameDev Investment Forum

Warszawa, 18 października 2021 - Notowana na NewConnect spółka Movie Games zaprezentuje się na dwóch stoiskach w ramach poznańskich targów gier wideo Poznań Game Arena (PGA) oraz ich części B2B Game Industry Conference.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

Biurowy renesans w radiowym eterze. Globalworth podsumowuje kampanię.

Jak poprawić swoją motywację w pracy? Jak budować dobre relacje w zespole pracując zdalnie? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziemy w felietonach i podcastach, które powstały w ramach współpracy Globalworth i Radia TOK FM.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

Lechendy wchodzą w EKO! Rusza 2. edycja quizu Lecha

Tej jesieni marka powraca ze znaną aktywacją – quizem „Lechendy wchodzą w eko”, w którym do wygrania jest 10 tysięcy eko-bluz.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

Agencja Mint Media Sp. z o.o. rozpoczyna współpracę z marką Olej Wielkopolski

Agencja Mint Media Sp. z o.o. rozpoczyna współpracę z marką Olej Wielkopolski w zakresie obsługi mediów społecznościowych
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

Zbliża się Commvault Connections21, wydarzenie roku sektora zarządzania danymi

Już 28 października br. odbędzie się najważniejszy event globalnej branży data services. Commvault Connections21 to nieodpłatne wydarzenie online, na którym nie powinno zabraknąć żadnego profesjonalisty.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

Rzeczywistość rozszerzona wspiera cyberbezpieczeństwo w Przemyśle 4.0

Cyberbezpieczeństwo, jako obszar naukowy, rynkowy i technologiczny, jest niezwykle prężnie rozwijającym się w Polsce, który może w przyszłości budować przewagę konkurencyjną przedsiębiorstw.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

Streetart w Polsce – stoczniowe oblicze amerykańskiego trendu

Murale i graffiti tworzą atmosferę każdej większej aglomeracji. Po trudnych początkach, kiedy to malowanie sprayem po ścianie uchodziło bardziej za akt wandalizmu, niż za środek artystycznego wyrazu, streetart na stałe zadomowił się w polskiej popkulturze.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

Sylen Studio podpisał umowę dystrybucyjną z MUVE

Sylen Studio kontynuuje intensywne przygotowania do premiery gry Komornik: Nieskruszony, która planowana jest na czwarty kwartał 2021 r. W związku z tym Spółka podpisała umowę z międzynarodowym dystrybutorem gier – MUVE.
czytaj więcej
BIZNES 2021-10-18

Galopująca inflacja winduje ceny w największych sieciach handlowych

Inflacja w Polsce wkroczyła na rekordowy poziom. Jak wynika z najnowszego Badania i Raportu Koszyk Zakupowy® autorstwa ASM Sales Force Agency, ceny w sierpniu wzrosły w 7 na 11 analizowanych sieci. Liderem niskich cen w sierpniu i trzecim kwartale 2021 roku okazał się Auchan.
czytaj więcej