Biuro prasowe

F5 Poland: komentarz Ireneusza Wiśniewskiego do Unity+

Unity+ stanowi, w naszym postrzeganiu, ukłon w stronę polskiego rynku, bardziej zróżnicowanego pod względem zaawansowania transformacji cyfrowej klientów F5, niż w krajach o wyższej kulturze digitalizacji w organizacjach.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-15

Pierwsza Fundacja Pirotechniczna

Pierwsza w Polsce Fundacja pirotechniczna
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-15

Jak usprawnić logistykę dzięki prostym rozwiązaniom?

Do tego, aby usprawnić logistykę i obniżyć jej koszty nie zawsze potrzebne są skomplikowane rozwiązania. Zdarza się, że firma przez lata niepotrzebnie przepłaca za transport czy magazynowanie, podczas gdy kilka prostych decyzji pozwoliłoby poczynić duże oszczędności.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-14

Modelowy Sklep - serce Targów RetailShow

Modelowy Sklep co roku cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi RetailShow. W tym roku został zaprojektowany w formacie delikatesów, nieco zapomnianym przez inwestorów, a stanowiącym alternatywę dla dyskontów.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-14

Sprzedano już 2 miliony foteli biurowych Plus marki Kinnarps

Można znaleźć je w biurach, na wieży kontroli lotów, w laboratoriach badawczych i na stanowiskach produkcji przemysłowej. Fotele biurowe Plus to klasyka szwedzkiej ergonomii i designu. Od wprowadzenia ich na rynek Kinnarps sprzedał już 2 miliony egzemplarzy!
czytaj więcej
Transport BIZNES 2019-10-14

Edoardo Podestá na czele Dachser Air & Sea Logistics

Edoardo Podestá został nowym dyrektorem operacyjnym (COO) Dachser Air & Sea Logistics.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-14

Vision Express z okazji Światowego Dnia Wzroku zmienił wygląd swojego salonu

10 października przypada Światowy Dzień Wzroku, z tej okazji jeden z salonów Vision Express w Warszawie zmieni swoją przestrzeń.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-14

Polska produkcja gotowa na Przemysł 4.0?

Ponad połowa przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce spotkała się z terminem czwartej rewolucji przemysłowej, a znacząca część z nich zaczęła wdrażać rozwiązania technologiczne, które mają je na nią przygotować.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-14

Pierwszy w Polsce w pełni inteligentny budynek zabezpieczony przed cyberatakami.

Cyberus Labs wdrożył swoje rozwiązanie ELIoT Pro w pierwszym w Polsce w pełni funkcjonalnym inteligentnym domu, czyli w gliwickim Black House.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-14

Rewolucja w nieruchomościach. Wystartował GetHome.pl!

Wysokiej jakości ogłoszenia, brak powtarzających się ofert, bazowanie na prawdziwych adresach i zero reklam – GetHome.pl to nowy portal nieruchomości, który wyróżnia się na tle konkurencji.
czytaj więcej