Biuro prasowe

Finanse BIZNES 2020-06-29

Esaliens24 - nowa aplikacja do zarządzania oszczędnościami od Esaliens TFI

Esaliens TFI SA uruchomił dla swoich klientów bezpłatną aplikację mobilną Esaliens24 do zarządzania oszczędnościami. Aplikacja jest przeznaczona dla klientów indywidualnych i uczestników planów oszczędnościowych w zakładach pracy - PPE i PPK.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2020-06-29

Kampania społeczna Cyfrowe rewolucje

Bezpłatny dostęp do ekspertów i bazy materiałów edukacyjnych oraz szansa na wygranie dwóch głównych nagród o wartości po 100 tys. zł na „cyfrową rewolucję”. Wystartowała kampania społeczna mBanku skierowana do firm o obrotach do 50 mln zł.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Jak wygrać 10 000 dolarów w konkursie Huawei Next-Image Awards 2020?

Zdjęcie, które zachwyci jury globalnego konkursu i zdeklasuje konkurencję – jak je zrobić? Jaki przedmiot uchwycić w kadrze?
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

BRICOMARCHÉ PRZYSPIESZA ROZWÓJ KANAŁU E-COMMERCE

Grupa Muszkieterów rozwija ofertę udogodnień z zakresu e-commerce dla klientów sieci Bricomarché. W lipcu mieszkańcy kolejnych 14 lokalizacji zyskają możliwość odbioru zamówionych produktów w Bricomatach, czyli innowacyjnych punktach zlokalizowanych przed supermarketami sieci.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103

Prace budowlane przy Piątkowskiej 103 w Poznaniu nabierają tempa. Z dnia na dzień zaobserwować można ich kolejne efekty. Obecnie intensywne działania dotyczą szczególnie hali garażowej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Osiedla dla małych mieszkańców

Wybór idealnego mieszkania dla siebie i swoich najbliższych to jeden z celów jakie stawiają przed sobą wszyscy, spełniający swoje marzenia o szczęśliwej rodzinie. Dla dzieci, które bezsprzecznie będą najważniejszym domownikiem, wybór nowego domu to wielkie przeżycie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Idzie nowe - osiedle Młode Gwiazdowo od Greenbud Development

Deweloper Greenbud Development w 2020 roku nie zwalnia tempa. Firma oprócz realizacji w gminie Swarzędz - osiedle Zielone Rabowice II, który już niebawem powiększy się o V etap oraz Nowy Jasin - otwiera się na zupełnie nowy rynek.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Enklawa Winogrady - z myślą o komforcie na lata

Zastanawiając się nad wyborem mieszkania, wielu z nas bierze pod uwagę przede wszystkim takie aspekty, jak metraż, lokalizacja i cena. Kwestie te są niezwykle ważne i z pewnością kluczowe w momencie podejmowania decyzji o zakupie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

Badanie PMR: Najbardziej popularnymi artykułami dekoracyjnymi kupowanymi przez P

W ciągu ostatnich 12 miesięcy ponad połowa Polaków dokonała zakupu artykułów dekoracyjnych. Zakupów takich częściej dokonywały kobiety, osoby w wieku 35-54 lata oraz mieszkańcy miast. Zdecydowana większość respondentów zadeklarowała zakup dywanu lub dywaniku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-29

GSU Ubezpieczenia z Maxi Tarczą

Maxi Tarcza – to kompleksowe ubezpieczenie na wypadek wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia losowego.
czytaj więcej