Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-25

Panattoni buduje 67 000 m kw. BTSa w Czeladzi

Panattoni, lider rynku nieruchomości powierzchni przemysłowych w Europie, rozpoczął budowę centrum dystrybucyjnego dla producenta odzieży i akcesoriów sportowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Wakacje kredytowe w Banku Pocztowym w okresie pandemii

W związku wyjątkową sytuacją spowodowaną epidemią koronawirusa, Bank Pocztowy wprowadza możliwość zawieszenia rat kapitałowych przy spłacie kredytów i pożyczek gotówkowych oraz hipotecznych nawet na 6 miesięcy. O tzw. wakacje kredytowe można wnioskować zdalnie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Topiel No 18 z prestiżowym wyróżnieniem Top Builder

Przyznano tegoroczne nagrody Top Builder należące do grona najbardziej prestiżowych wyróżnień na polskim rynku budowlanym. Na liście laureatów w kategorii „Inwestycje” znalazł się kameralny kompleks apartamentów realizowany przez Marvipol Development w sercu Powiśla.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Gra Röki od United Label na liście najbardziej oczekiwanych gier indie

Nakłady inwestycyjne na grę Röki pod szyldem naszej platformy wydawniczej – United Label, wynoszą po naszej stronie między 1,3, a 1,5 mln zł. Ta kwota uwzględnia finansowanie produkcji gry oraz stricte działania wydawnicze, w tym marketing.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Wirus zatorów płatniczych

Po wybuchu pandemii koronawirusa zwiększyły się problemy z terminowym płaceniem przez kontrahentów – przyznaje 63% przedsiębiorców z sektora MŚP, ankietowanych przez IMAS International na zlecenie Krajowego Rejestru Długów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

MLP z kolejnym projektem – tym razem do portfela nieruchomości dołącza Łódź

MLP Group właśnie zakupiło nieruchomość gruntową w Łodzi przy ul. Ofiar Terroryzmu 11 września. Nowoczesne centrum logistyczno-dystrybucyjne MLP Łódź zlokalizowane jest w południowo wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Widzew,
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Strategia to narzędzie wzrostu dla każdego biznesu

Małe i średnie firmy bardzo często działają intuicyjnie i z dnia na dzień. Tworzenie przemyślanej strategii biznesu jest uważane za fanaberię.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

RE505X - pierwszy wzmacniacz sygnału WiFi 6 od TP-Link

RE505X to pierwszy Range Extender w ofercie TP-Link z obsługą standardu WiFi 6. Polecany jest osobom, które chcą zwiększyć zasięg WiFi w swoim domu lub biurze.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Znane samochodowe marki w grze Drift21. ECC Games informuje o kolejnej umowie

ECC Games, notowany na NewConnect, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, otrzymał informację o uzyskaniu licencji na korzystanie ze znaku towarowego NISSAN w grze Drift21.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Koronawirus a gospodarki w 2020 roku

Eksperci Allianz Research i Działu Analiz Ekonomicznych Euler Hermes zweryfikowali scenariusze perspektyw gospodarczych na rok 2020.
czytaj więcej