Biuro prasowe

BIZNES 2023-03-21

Budowa II etapu Osiedla Kociewskiego zakończona!

Dekpol Deweloper zakończył realizację budynków B2 i B3, finalizując tym samym budowę mieszkań w ramach II etapu Osiedla Kociewskiego w Rokitkach obok Tczewa.
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-21

Hala widowiskowo-sportowa w Nowej Soli z systemem monitorowania dachu

Otwarta w marcu hala widowiskowo-sportowa w Nowej Soli posiada system monitorowania dachu. Pozwala on w pełni kontrolować jego bezpieczeństwo i z powodzeniem eliminować zagrożenia związane z opadami śniegu.
czytaj więcej
Giełda BIZNES 2023-03-21

Klabater buduje silne portfolio gier konsolowych i stawia na rozwój tytułów

Ponad 4,6 mln zł przychodów netto ze sprzedaży zanotował w 2022 roku Klabater – notowany na NewConnect producent i wydawca gier wideo. W raportowanym okresie spółka konsekwentnie rozwijała dwa główne filary działalności: produkcję oraz wydawnictwo.
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-21

Rekordowe wyniki GAMIVO za 2022 rok. Zysk netto wzrósł o 115 proc. r/r.

GAMIVO, właściciel platformy transakcyjnej dla graczy, ma za sobą rekordowy w historii działalności 2022 rok. Spółka wygenerowała 232 mln zł obrotu i ponad 44,2 mln zł przychodu, obie te liczby są wyższe niż w poprzednim okresie.
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-21

Travatar.ai, startup walczący ze szkodliwymi botami wchodzi w drugi etap rozwoju

Travatar.ai to wielokrotnie wyróżniony startup zajmujący się analizą i wykrywaniem sztucznego ruchu na stronach internetowych (popularnie nazywanym botami).
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-21

Aplikacja PolCard® Pay usprawnia wpłatę gotówki na konto przy użyciu terminala

Aplikacja PolCard® Pay ułatwia proces wpłaty pieniędzy na konto za pośrednictwem terminala płatniczego. Od teraz konsumenci, którzy zechcą skorzystać z tego rozwiązania, będą mogli uzupełnić niezbędne dane na swoim telefonie przed przybyciem do sklepu.
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-21

Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu: wysoka frekwencja i optymizm na rynku

Targi i Mieszkań i Domów w Poznaniu zakończone. Wysoka frekwencja zwiedzających potwierdziła, że zainteresowanych zakupem nieruchomości nie brakuje. Ponadto szereg decyzji i informacji z ostatnich tygodni wskazują, że branża mieszkaniowa najgorsze ma już chyba za sobą.
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-21

Zamiast tradycyjnych świąt przy stole, Polacy wolą wyjechać na urlop

Zbliżają się Święta Wielkanocne, a wraz z nimi czas rodzinnych spotkań i tradycyjnych obrzędów. Jednakże w dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na wyjazd w tym okresie, zamiast spędzać go przy stole z rodziną. Dlaczego?
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-21

Na Naramowicach i na Ratajach

Kilkadziesiąt gotowych do odbioru lokali proponuje Grupa Inwest w ramach zakończonych w ostatnim czasie projektów mieszkaniowych. Oferta skierowana jest zarówno do singli, par, jak i rodzin.
czytaj więcej
BIZNES 2023-03-21

Branża logistyczna poszukuje pracowników. Jak do nich dotrzeć?

146 tysięcy wakatów – tyle miejsc pracy czeka na obsadzenie wśród pracowników fizycznych. I choć bezrobocie w Polsce nieznacznie wzrosło, nadal pozostają branże, w których przedsiębiorstwa bezustannie poszukują rąk do pracy
czytaj więcej