Biuro prasowe

BIZNES 2023-12-01

Ceny ofertowe nowych mieszkań – listopad 2023 (wstępne dane)

W listopadzie najtańsze mieszkania w ofercie firm deweloperskich znikały w mgnieniu oka. W Poznaniu średnia cena mkw. przekroczyła z tego powodu pułap 12 tys. zł. Wrocław był jedyną metropolią, w której listopad przyniósł stabilizację cen – wynika z BIG DATA RynekPierwotny.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2023-12-01

Firmy uczą pracowników, jak nie zgrzytać zębami

Firmy oferowały już pracownikom masaż biurowy, który ma pomóc zrelaksować się w pracy. Teraz do biur wkraczają warsztaty z fizjoterapeutami stomatologicznymi i logopedami.
czytaj więcej
BIZNES 2023-12-01

VeloBank na podium wraz z gigantami świata finansów

Niedawno świętował swoje pierwsze urodziny, a prezentów z tej okazji ciągle przybywa. 30 listopada br. w Londynie VeloBank otrzymał tytuły Best Newcomer Banking Brand oraz Tech Team of the Year w prestiżowym międzynarodowym konkursie Banking Tech Awards 2023.
czytaj więcej
BIZNES 2023-12-01

Jakub Grabara wzmacnia dział inwestycyjny AXI IMMO

Dział inwestycyjny AXI IMMO wzmocniony. Jakub Grabara dołącza na stanowisko Associate Director.
czytaj więcej
BIZNES 2023-12-01

Sobota mieszkaniowych okazji inwestycyjnych z Szymonem Marciniakiem

Już 2 grudnia Grupa Murapol organizuje w swoich oddziałach w całej Polsce Sobotę mieszkaniowych okazji inwestycyjnych. Grupa Murapol przygotowała też nie lada atrakcję dla klientów w Toruniu, Bydgoszczy i Poznaniu. Biura sprzedaży w tych miastach odwiedzi Szymon Marciniak.
czytaj więcej
BIZNES 2023-12-01

Słabnąca pozycja OPEC+ - konsumenci nie odczują spadku cen na stacjach paliw

Allianz Trade podtrzymuje jednak wcześniejsze prognozy, zgodnie z którymi zacieśnianie podaży powinno doprowadzić do średniego poziomu 85 USD za baryłkę w 2024 r.
czytaj więcej
BIZNES 2023-12-01

KOMENTARZ BCC DO ZMIANY USTAWY O OGRANICZENIU HANDLU W NIEDZIELE I ŚWIĘTA.

W środę 29.10 Sejm przyjął pierwszą ustawę w nowej kadencji. Zmiana ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę zakłada, że zakaz nie będzie obowiązywał w dwie niedziele poprzedzające Boże Narodzenie.
czytaj więcej
BIZNES 2023-12-01

Zmiany na czele Mazda Motor Poland

Maciej Hochman nowym Dyrektorem Zarządzającym Mazda Motor Poland, Łukasz Paździor awansuje na stanowisko Dyrektora Regionalnego Mazda SMG
czytaj więcej
BIZNES 2023-12-01

Nowości ogłoszone na konferencji AWS re:Invent 2023

AWS ogłasza szereg rozwiązań z zakresu m.in. sztucznej inteligencji na konferencji re:Invent 2023, jednym z największych wydarzeń technologicznych na świecie
czytaj więcej
BIZNES 2023-12-01

Polacy rozpoczęli sezon grzewczy - jest spokojniej niż rok temu

Wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego, rośnie zainteresowanie opałem. Wśród najpopularniejszych rodzajów opału znajdują się: drewno opałowe, pellet i ekogroszek – jak wynika z danych OLX.
czytaj więcej