Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

BIZNES 2019-08-19

Lexus coraz mocniejszy na największym rynku motoryzacyjnym świata

Chiński rynek motoryzacyjny po latach ogromnych wzrostów zaczął się wyraźnie kurczyć. Ale ta sytuacja nie dotyczy aut klasy premium.
czytaj więcej

Cyfrowe centra danych

5 kroków do podniesienia efektywności i obniżenia kosztów
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-19

Reklamowa petarda od Bancovo

„Odlot” i „Petarda” to historie opowiedziane w nowej kampanii reklamowej Bancovo, która wystartowała 19.08. Jej bohaterem jest Filip – nowy brand hero marki.
czytaj więcej
Energetyka BIZNES 2019-08-19

Elektrycy nowej generacji

Jakie narzędzia ułatwią pracę nowoczesnym specjalistom?
czytaj więcej
Konsument BIZNES 2019-08-19

Inteligentny dom zaczyna się od detali

Konfigurator osprzętu już dostępny!
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-19

Nowa bankowość internetowa oraz sposób autoryzacji transakcji w Toyota Bank

Toyota Bank Polska wdrożył nowy system bankowości internetowej oraz nowy sposób autoryzacji transakcji – aplikację mobilną.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-19

Wrocław staje się rajem dla firm IT

Branża IT rośnie w siłę. W stolicy Dolnego Śląska działa kilkaset firm z tego sektora i wciąż pojawiają się nowe. Co je przyciąga? Dostępność specjalistów i elastyczne powierzchnie biurowe.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-19

Zalety outsourcingu funkcji administracyjnych

Outsourcing jest znanym na całym świecie systemem wykorzystywania źródeł zewnętrznych. Staje się on także coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w Polsce. Jakie są zalety korzystania z tego rozwiązania? Co może zyskać klient, a co potencjalny pracownik?
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-19

Horyzont Praga. Nowy projekt Cordia Polska w Warszawie

Cordia Polska rusza z przedsprzedażą swojego nowego warszawskiego projektu. Horyzont Praga to nowoczesny apartamentowiec ze 164 mieszkaniami na 17 piętrach. Budowa rozpoczęła się w sierpniu br.
czytaj więcej
BIZNES 2019-08-19

Garbary 31 dla inwestorów

Współcześnie coraz mniej Polaków odkłada pieniądze na lokacie. Wybór ulokowania wolnych środków pada więc na zakup nieruchomości. Mieszkanie, którego przeznaczeniem jest wynajem to stały i pewny zysk. Szczególnie gdy inwestycja realizowana jest w ciekawej lokalizacji.
czytaj więcej