Biuro prasowe

GTF Poland będzie kształcić specjalistów od chmury obliczeniowej

Eksperci z GFT Poland, we współpracy Google Cloud, opracowali program rocznych studiów podyplomowych, skierowanych do osób, które pragną budować swoje kompetencje w obszarze rozwiązań chmurowych.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Business Edge tworzy zespół redakcyjny

Jacek Brzeziński objął stanowisko – Head of Content, czyli szefa redakcji w Business Edge, warszawskiej agencji marketingu B2B i content PR.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Boom na parki logistyczne daje pracę w FM

W pierwszym kwartale tego roku do użytku oddano 710 tys. mkw. powierzchni magazynowej. To o 48% więcej niż w tym samym okresie rok wcześniej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Karol Olszewski - człowiek, który zmroził powietrze

W ramach serii Poczet Chemików Polskich realizowanej przez firmę PPG przedstawiaomy postać Karola Olszewskiego.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-01

Wytrzymałość spodni? Prawdę powie ci… samochód

Samochody wyparły konie nie tylko w dziedzinie transportu, ale również… testowania spodni użytkowych. W 1886 roku producent pierwszych jeansów zaczął naszywać na swój przebojowy produkt plakietkę z rysunkiem dwóch ogierów próbujących rozerwać parę „teksasów”.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-31

Marka True men skin care wchodzi do Notino

True men skin care – polska, pielęgnacyjna marka dla mężczyzn – rozpoczęła współpracę z Notino, największym sklepem internetowym z perfumami i kosmetykami w Europie.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-31

Deszcz w Polsce nie ustępuje. Ekspert hydroizolacji: produktowo jesteśmy gotowi

Właściwa hydroizolacja konstrukcji może mocno zyskać na znaczeniu w przyszłości, jeśli przewidywania meteorologów, co do zmian klimatycznych w Europie, sprawdzą się.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Ponad 48% Polek zmieniło swoje podejście do badań profilaktycznych

Według badania zrealizowanego w ramach kampanii #wKobiecejGłowie ponad 48% Polek zmieniło swoje podejście do profilaktycznych badań lekarskich w czasie pandemii.
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Promocja dla fanów kina domowego - Hisense Laser TV z gratisowym telewizorem!

Hisense wspólnie z siecią Media Expert, przygotował wyjątkową promocję dla wszystkich fanów domowego kina. Kupując jeden z wybranych modeli Hisense Laser TV, klienci sklepu otrzymają drugi telewizor Hisense TV ULED 50U7QF w prezencie. Promocja trwa do 31 sierpnia
czytaj więcej
BIZNES 2021-07-30

Promotech. Montują maszyny w odległych zakątkach świata

Z powodu pandemii i braku rąk do pracy wzrosło zapotrzebowanie na ciężkie automaty spawalnicze Promotechu w najbardziej odległych zakątkach świata. Pociąga to za sobą konieczność organizowania wyjazdów pracowników do bardzo egzotycznych miejsc.
czytaj więcej