Biuro prasowe

BIZNES 2020-07-09

Oszustwa w walce z COVID-19

Panująca pandemia koronawirusa i błyskawiczne tempo wzrostu osób chorujących na COVID-19 spowodowały na całym świecie poważne braki w środkach ochrony osobistej oraz aparaturze podtrzymującej życie chorych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-09

Gdzie Polacy ulokują 54 miliardy złotych?

Polacy w ciągu ostatnich 3 miesięcy wypłacili z polskich banków ponad 54 miliardy złotych. W fazie głębokiego kryzysu epidemicznego, wielu ludzi decyduje się na zabezpieczenie swojego majątku. Które aktywa są najbezpieczniejsze?
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-09

Dobry komunikat to komunikat właściwie zaadresowany

Jak wynika z raportu Deloitte Trendy HR 2018 poczta elektroniczna (98%) i telefon (92%) to 2 najczęściej wykorzystywane firmowe kanały komunikacyjne. Ale co w sytuacji, jeśli znaczna część zespołu nie posiada służbowego telefonu i adresu mailowego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-09

CZY AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA ZASTĄPIĄ OSTATECZNIE PRACOWNIKA?

Postępująca automatyzacja widoczna jest w coraz większej liczbie branż, już nie tylko w przemyśle, ale również w finansach, medycynie czy marketingu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-09

Mediaplus otwiera oddział w Czechach

Group One wraz z Serviceplan Group GmbH otwierają agencję mediową z siedzibą w Pradze.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-09

Prezydent Andrzej Duda na pikniku Lato z esportem

W Ogrodzie Belwederskim marka LOTTO przygotowała piknik esportowy, który swoją obecnością uświetnił Prezydent Andrzej Duda.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-09

Optymistyczne perspektywy dla polskiej turystyki

Imponujące odbicie polskiej turystyki po okresie „lockdown" pokazuje, że w branży tkwi duży potencjał, a inwestowanie w nieruchomości pod wynajem m.in. nad polskim morzem nadal jawi się jako interesująca propozycja dla osób poszukujących dobrej lokaty kapitału.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-09

Savills IM: Reports of the demise of the office are exaggerated

Fears that offices will no longer be needed in the wake of the COVID-19 outbreak are overblown, and investors should keep an eye out for pricing opportunities.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-09

Savills IM: Doniesienia o kryzysie w sektorze biurowym są przesadzone

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, przewiduje, iż obawy związane z brakiem zapotrzebowania na powierzchnie biurowe po pandemii COVID-19 są przesadzone.
czytaj więcej

GIAP i Sputnik Software z ofertą specjalną dla urzędów w ramach Tarczy PFR

• W ramach Tarczy Antykryzysowej Polski Fundusz Rozwoju i Związek Miast Polskich wystartował z projektem, który pomaga nawiązać współpracę między samorządami a dostawcami m.in. w obszarze rozwiązań IT.
czytaj więcej