Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-09

Wolny od nałogu. Promotech zwycięzcą w ogólnopolskim konkursie

Białostocki Promotech zdobył pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Firma wolna od tytoniu” w kategorii najbardziej skuteczne przedsiębiorstwo.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-09

Grzyby, ryby i bakalie. Ostatni dzwonek na świąteczne zamówienia

Poduszeczki wieprzowe w leśnych smakach, pasztet drobiowy z rodzynkami oraz kaczka z gruszką – to nowości w tegorocznej świątecznej ofercie firmy LECH-Garmażeria Staropolska. Firmowe sklepy przyjmują też zamówienia na typowe zestawy wigilijne.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-09

Cynkomet wspiera rodzinę okaleczonego rolnika

„Szlachetne Paczki” docierają już do potrzebujących rodzin. W ich przygotowania zaangażowali się także podlascy przedsiębiorcy, w tym Cynkomet z Czarnej Białostockiej.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-09

O jakim prezencie marzą pracownicy?

Zdaniem aktywnych zawodowo Polaków idealny prezent od pracodawcy powinien być dopasowany do potrzeb i gustów osoby obdarowywanej, a także praktyczny i funkcjonalny – tak wskazało odpowiednio 57 proc. i 45 proc. respondentów.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-08

Coraz lepsza sytuacja niań w Polsce

Z danych Niania.pl wynika, że rodzice najczęściej poszukują opiekunek dla swoich pociech w styczniu. Biorąc pod uwagę zmiany zachodzące na rynku niań warto szukać pracy w tym zawodzie. Jeśli w 2018 roku tendecja się utrzyma, zarobki niań wzrosną, a opiekunek będzie brakować.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-07

W Jemenie i Sudanie Południowym 650 tys dzieci jest zagrożonych śmiercią głodową

To obecnie jedne z największych kryzysów żywnościowych na świecie.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2018-12-07

Getin Noble Bank ponownie najlepszym bankiem według PZFD

Getin Noble Bank po raz szósty z rzędu został uznany przez Polski Związek Firm Deweloperskich (PZFD) za najlepszy bank kredytujący deweloperów.
czytaj więcej
Energetyka BIZNES 2018-12-07

Schneider Electric stanie się firmą neutralną pod względem emisji CO2

Z okazji COP24, obrad, które odbywają się w Katowicach, od 3 do 14 grudnia 2018 r., Schneider Electric wzmacnia swoje zobowiązanie, by do 2030 r. stać się firmą neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-07

Deweloperzy wychodzą naprzeciw klientom, wprowadzając do sprzedaży mieszkania z

Dziś niektórzy deweloperzy starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom kupujących, rozpoczynając sprzedaż mieszkań dopiero po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.
czytaj więcej