Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-27

Nowe ciągniki John Deere w testach polowych. Jak się spisały?

Możliwość sprawdzenia w warunkach polowych flagowych ciągników John Deere, w tym m. in. 8RX z czterema gąsienicami, czy 6M z przekładnią AutoPowr i systemem AutoTrac otrzymali uczestnicy pokazów polowych, które w ostatnich dniach odbyły się w Udaninie na Dolnym Śląsku.
czytaj więcej

Ochrona perymetryczna – integracja warstw otoczenia, obszaru wewnętrznego i obie

Nowoczesna ochrona rozległych terenów, które muszą być z racji swojej funkcji obserwowane i dozorowane powinna dziś polegać na integracji wszystkich elementów monitoringu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-27

„Małe grzeszki” Polaków w liczbach – wyniki badania

Polacy bez wyrzutów sumienia przyznają się do popełniania „małych grzeszków”. Najczęściej podjadamy słodycze i oglądamy się na ulicy za piękną kobietą lub atrakcyjnym mężczyzną.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-27

PZL Sędziszów uzupełnia e-sklep o mobilne magazyny energii

Spółka PZL Sędziszów S.A. opracowała kolejny przenośny magazyn energii wprowadzając nowe, bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne. Model PowerBox BG-3120 o specyfikacji 48V 65Ah/3120Wh, wyposażony został m.in. w dwa gniazda AC 230V 50Hz oraz gniazdo typu USB QC 3.0.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Dzieci do rodziców: zapytajcie nas co robimy w sieci

W ramach europejskiej inicjatywy Better Internet for Kids Youth Pledge Samsung zorganizował warsztaty dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Nowe życie autobusowej tapicerki. Teraz ogrzeje bezdomne zwierzęta

Niezwykłą pasję posiada jedna z pracownic wrocławskiego MPK. Pani Justyna miłość do zwierząt połączyła z popularną ostatnio ideą „zero waste”, czyli niemarnowania surowców. Ze ścinek z tapicerki wykonała ciepłe posłania dla podopiecznych wrocławskiego schroniska.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

CEVA Logistics wygrywa kontrakt na obsługę Pernod Ricard w Tajlandii

CEVA Logistics wygrała 5-letni kontrakt na obsługę Pernod Ricard w zakresie magazynowania oraz dystrybucji wyrobów w Tajlandii.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Późne macierzyństwo – efekt zmian społecznych czy zdrowia prokreacyjnego?

Ginekolożki, ekonomistka, ekspertka rynku pracy mówią jednym głosem – przyczyn późnego macierzyństwa trzeba upatrywać, w pierwszej kolejności, w zmianach ekonomiczno-społecznych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Branża logistyczna szuka rąk do pracy

Druga fala pandemii i ograniczenia w handlu tradycyjnym spowodowały dalszy wzrost popytu na zakupy online. Z powodu koronawirusa Polacy coraz chętniej i coraz więcej kupują przez internet, a do tego właśnie rozpoczęła się gorączka przedświątecznych zakupów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Najwięksi aktorzy o przyszłości wody na świecie

„Wspaniały błękitny świat: Jak rozwiązać kryzys wodny”
czytaj więcej