Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-30

Osiedle Zielone Rabowice II po raz V

Flagowa inwestycja firmy Greenbud Development - Zielone Rabowice II - wkracza w kolejny, już V etap realizacji. Tym razem na potencjalnych mieszkańców czekać będą domy o powierzchni ponad 106 m kw. wraz z ogrodami.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Nowe inwestycje: Normobaria

Źródło: portal Businessman Today. Wywiadu udziela pan Krzysztof Polasik-Lipiński, prezes grupy Ekonstal
czytaj więcej
Praca BIZNES 2020-03-30

Zostań opiekunką w okresie świąt

Okres świąteczny do doskonała okazja na szybki i wysoki zarobek. Jeżeli nie szukasz stałego zlecenia, to praca na zastępstwo jest dla Ciebie wręcz stworzona.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Enefit Green z kolejnym wzrostem

Enefit Green, spółka należąca do Grupy Eesti Energia, wyprodukował 160 GWh energii elektrycznej w lutym 2020 r., czyli o 15% więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.
czytaj więcej
Zdrowie BIZNES 2020-03-30

Firma Nutricia obejmuje opieką żywieniową pacjentów zakażonych SARS-CoV-2

Firma Nutricia obejmuje opieką żywieniową pacjentów zakażonych SARS-CoV-2 i inicjuje akcję podziękowań dla personelu medycznego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

"Świat oczami młodych" - konkurs plastyczny Fundacji BOŚ i Poczty Polskiej

„Świat oczami młodych” to konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego, który nie tylko edukuje dzieci i młodzież w wybranych sprawach, lecz także stwarza im możliwość wypowiedzi i dyskusji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Panattoni po raz czwarty dla K-Flex w Uniejowie

Panattoni, lider rynku nieruchomości powierzchni przemysłowych w Europie, zrealizuje kolejną inwestycję dla K-FLEX, wiodącego producenta materiałów do izolacji termicznej i akustycznej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Sklepy przyszłości pojawią się szybciej, niż się nam wydaje

Konsumenci coraz chętniej przenoszą swoje zwyczaje zakupowe do internetu i to tam uczą się pewnych wzorców. Obecna sytuacja sprawi, że tradycyjne sklepy znacznie szybciej będą musiały się zmienić
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-30

Sytuacja pracownika w dobie koronawirusa

Ostatnie tygodnie to nerwowy okres na rynku pracy. Wiele firm zdecydowało się zawiesić swoją działalność czy to w wyniku rządowych regulacji, czy również z obawy o bezpieczeństwo własnych pracowników.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2020-03-30

BrandLab agencją doradztwa komunikacyjnego Unilever Polska

Do grona klientów BrandLab dołącza Unilever – jeden z wiodących na świecie koncernów sektora FMCG. Od stycznia 2020 roku BrandLab odpowiada za kompleksową obsługę komunikacji korporacyjnej Unilever.
czytaj więcej