Biuro prasowe

BIZNES 2021-08-02

Symulatory – gatunek gier dający nieskończone możliwości

Oto subiektywna listę najpopularniejszych, najbardziej oczekiwanych lub wyróżniających się symulatorów, w które już możemy zagrać lub niedługo będziemy mogli to zrobić.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Kolejny rekordowy kwartał BOWIM S.A. Ponad 100,0 mln zł zysku netto w I półroczu

Bowim S.A., jeden z głównych dystrybutorów stali na polskim rynku, odnotował w ubiegłym półroczu najwyższe w swojej historii kwartalne wyniki finansowe. Zgodnie z opublikowanymi wstępnymi danymi Spółka osiągnęła w I półroczu br. blisko 104,0 mln zł jednostkowego zysku netto.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

mOrganizer finansów - nowoczesne narzędzie do prowadzenia biznesu i zarządzania

Jeszcze nie tak dawno temu, przedsiębiorcy z małych i średnich firm musieli co miesiąc odwiedzać biuro księgowe z teczką faktur. Dziś z pomocą przychodzą nowe technologie dostępne na wyciągnięcie ręki.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Dekpol Deweloper rozpoczyna sprzedaż apartamentów Trimare

Najnowsza inwestycja Dekpol Deweloper zlokalizowana jest w Sztutowie, jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej.
czytaj więcej
Gospodarka BIZNES 2021-08-02

Rekomendacje CIMA w zakresie odbudowy gospodarczej

Association of International Certified Professional Accountants dzieli się z polskim rządem rekomendacjami w zakresie wspierania odbudowy gospodarczej w Polsce
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Platforma Gamivo notuje 4-krotny wzrost zysku brutto w II kwartale 2021

Gamivo, właściciel platformy transakcyjnej dla gier i towarów cyfrowych, osiągnął w II kwartale 2021 9,3 mln zł przychodów wygenerowanych przez platformę Gamivo.com. Oznacza to wzrost o 55 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Murapol S.A. złożyła prospekt w Komisji Nadzoru Finansowego

Murapol S.A., złożyła w dniu 30 lipca br. prospekt w Komisji Nadzoru Finansowego w związku z rozważanym zamiarem przeprowadzenia pierwszej publicznej oferty akcji (IPO) i rozpoczęciem notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

15 mld zł na rynku Telko B2B w Polsce i wpływ COVID-19 na rynek

PMR szacuje wartość rynku usług telekomunikacyjnych dla segmentu biznesowego i operatorskiego w Polsce na blisko 15 mld zł.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Trwa emisja akcji PlanMyDeal

Większość firm stoi przed podobnymi wyzwaniami. Jak skutecznie zarządzać czasem pracy? Jak najlepiej obsługiwać klientów? Gdzie tych klientów szukać? Spółka PlanMyDeal SA odpowiada na te wyzwania tworząc platformę PlanMyDeal.com.
czytaj więcej
BIZNES 2021-08-02

Klienci Toyota Bank ponownie zaoszczędzą na stacjach paliw

Wraz z początkiem sierpnia Toyota Bank startuje z kolejną już edycją dobrze znanej kierowcom promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. Zmotoryzowani klienci banku posiadający Moto Konto, w dalszym ciągu będą mogli uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo.
czytaj więcej