Biuro prasowe

BIZNES 2024-07-17

illbruck wprowadza nowe opakowania produktów hybrydowych

illbruck, ekspert w zakresie rozwiązań do uszczelniania, klejenia oraz izolowania złączy budowlanych w segmencie okien, drzwi i fasad, wprowadza nowe opakowania zbiorcze produktów hybrydowych.
BIZNES 2024-07-17

Rozszyfrować dekarbonizację: nowy podcast Girteki

Girteka, największy przewoźnik drogowy w Europie, angażując się w działania na rzecz zrównoważonych rozwiązań w transporcie, rozpoczyna kolejny etap kampanii edukacyjnej - realizację serii podcastów.
BIZNES 2024-07-17

Europejski Bank Centralny - obniżki stóp nie tym razem

Allianz Trade spodziewa się, że EBC wstrzyma się z cięciami na jutrzejszym posiedzeniu, a dokona ich ponownie we wrześniu, ponieważ obecnie potrzeba więcej danych potwierdzających podążanie cen ścieżką w kierunku stabilizacji.
Źródło informacji: AKM multiAN PR
czytaj więcej
BIZNES 2024-07-17

Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu

Allianz Trade przedstawia wyniki badań przeprowadzonych wśród ponad 6 tys. respondentów z sześciu europejskich krajów, w tym z Polski.
Źródło informacji: AKM multiAN PR
czytaj więcej
BIZNES 2024-07-17

Inwestycje w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną wyzwaniem dla Polski

Wraz ze wzrostem liczby ludności na świecie, zapotrzebowanie na czystą wodę i efektywne systemy kanalizacyjne staje się coraz bardziej krytyczne.
BIZNES 2024-07-17

VB Leasing bez luki płynnościowej

Niemal 3 miliardy złotych wraz z odsetkami spłaciły spółki leasingowe VB Leasing i VB Leasing Automotive (VBL) dzięki działaniom podjętym w ramach restrukturyzacji rozpoczętej 25 lipca 2023 roku.
Źródło informacji: VB Leasing SA w restrukturyzacji
czytaj więcej
BIZNES 2024-07-17

Włoskie połączenie rozwiązań dla przemysłu i posesji

Czy da się połączyć ze sobą elementy ogrodzeń posesyjnych z tymi przeznaczonymi dla przemysłu? Realizacja w siedzibie jednej z włoskich firm pokazuje, że tak. I to w niezwykle udany sposób.
BIZNES 2024-07-17

Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux

DIALux jest nowoczesnym narzędziem, pozwalającym na projektowanie oświetlenia. To najchętniej wybierane oprogramowanie, umożliwiające zarówno rozlokowanie pojedynczych opraw, jak i tworzenie złożonych kompozycji świetlnych.
BIZNES 2024-07-17

Avison Young rozszerza zakres usług w Polsce i otwiera dział Industrial Agency

Avison Young nie zwalnia tempa rozwoju w Polsce i Europie i aktualnie ogłasza otwarcie nowej linii biznesowej – działu Wynajmu Powierzchni Magazynowych (Industrial Agency). Nową usługę zbuduje zespół rynkowych ekspertów pozyskanych z firmy konkurencyjnej.
Źródło informacji: Prestige PR
czytaj więcej
BIZNES 2024-07-17

Rodzik Agency PR złotą firmą według opinii klientów

W tym roku butikowa agencja PR została laureatem konkursu Złota Firma 2023 roku. Nagroda przyznawana jest na podstawie istniejących ocen na portalach, zawierających miarodajne recenzje.