Biuro prasowe

BIZNES 2019-04-16

Polska gospodarka mocniejsza niż szwedzka

Lata wysokiego wzrostu gospodarczego pozwoliły nam awansować w rankingu największych gospodarek świata. Czy nasz gospodarka rzeczywiście wyprzedza takie potęgi jak Szwecja?
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-16

Razem możemy jeszcze więcej

Immergas podsumował kolejny rok pracy swoich najlepszych serwisów. W Łodzi odbyła się druga doroczna konferencja Licencjonowanych Serwisów Immergas. Hasłem tegorocznej edycji wydarzenia było „Razem możemy jeszcze więcej”.
czytaj więcej
Zdrowie BIZNES 2019-04-16

Badanie, które pokazuje negatywny wpływ OZW i udaru na wydajność pacjenta.

W pierwszym roku od wystąpienia incydentu sercowo-naczyniowego Polacy opuścili średnio 88 dni pracy. W Europie, pacjenci po przebytym ostrym zespole wieńcowym (OZW) lub udarze byli niezdolni do pracy przez 1/4 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-16

Poszerz swoje możliwości z GC Hub 2

Po sukcesie pierwszego huba USB-C 7w1 Green Cell postanowił stworzyć nowy produkt, który pozwala rozszerzyć funkcjonalność laptopów, smartfonów, tabletów, konsoli Nintendo Switch i innych urządzeń z portem USB-C.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-16

Nowy model lokowania produktu wkracza na rynek

we killed tv to nowoczesna grupa mediowa, która używając przede wszystkim mediów społecznościowych i portali tematycznych, tworząc głównie treści video, każdego dnia dociera do ok. 6,5 miliona użytkowników.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-16

Nieprzewidywalna branża lotnicza: analiza lotów w I kwartale

Liczba zakłóconych lotów w I kwartale pomiędzy 2016 a 2019 rokiem wzrosła dwukrotnie - tak wynika z najnowszej analizy rynku lotniczego w Polsce przeprowadzonej przez ekspertów firmy AirHelp.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-16

Zamek w Przegorzałach czeka nowe życie

Sopocka pracownia Ideograf, przygotowuje projekt przeobrażenia zabytkowego zamku w hotel, w którym znajdzie się mnóstwo pokoi, oraz m.in. restauracja i strefa wellness.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-16

Rola HR w budowaniu skutecznych zespołów

Dział HR powinien dążyć do większego zaangażowania i produktywności pracowników, co często próbuje się osiągnąć poprzez tworzenie zespołów projektowych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-16

Europa w drodze do Przemysłu 4.0

Jak pokazują wyniki badania „Odkrywanie Przemysłu 4.0” krajem, w którym aż 96% producentów wykorzystuje co najmniej jedną technologię zgodną z koncepcją Przemysłu 4.0 jest Turcja. Na drugim miejscu znajdują się ex aequo Polska, Wielka Brytania i Włochy (94%).
czytaj więcej
BIZNES 2019-04-16

VoD przyszłością cyfrowej reklamy

Obecnie 70% osób w wieku 18-34 lat ogląda telewizję w Internecie. Tylko 33% z nich przyznaje, że zdarza im się oglądać program w telewizji na żywo. Dotyczy to głównie ważnych wydarzeń, np. sportowych. To znak, że tradycyjna TV za kilka lat przeniesie się do cyfrowego świata.
czytaj więcej