Biuro prasowe

BIZNES 2021-11-30

Zdążyć przed zimą

Listopad na północnej półkuli to dla wielu jej mieszkańców moment przygotowania na nadchodzące mrozy. Najboleśniej dotykają one ludzi, którzy przeżyli już niejeden kryzys – mieszkających w przepełnionych obozach dla uchodźców.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-30

TaniaKsiazka.pl rozwija sieć sprzedaży stacjonarnej.

Internetowa księgarnia TaniaKsiazka.pl otwiera nowe miejsca sprzedaży stacjonarnej w Poznaniu, Ciechanowie i Częstochowie. Łącznie na mapie Polski jest już 7 księgarni stacjonarnych i 13 punktów partnerskich odbioru zamówień. Do końca roku firma planuje kolejne otwarcia.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-30

Fiskus musi udowodnić tezę o świadomym uczestnictwie firmy w oszustwie

Przedsiębiorca dokonał wewnątrzwspólnotowej dostawy samochodu. Fiskus oskarżył go o świadome uczestnictwo w karuzeli VAT i zamiast zwrotu podatku określił dodatkowe zobowiązanie podatkowe. Sąd orzekł jednak, że niedopuszczalne jest wprowadzanie systemu odpowiedzialności bez winy.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-30

Świąteczne promocje na zegarki marki Suunto.

Podaruj sobie lub swoim bliskim wyjątkowy prezent. Sprawdź świąteczne promocje na wybrane modele zegarków sportowych i rozpocznij przygodę z marką Suunto.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-30

Oszuści sięgają po inteligentny phishing

Specjaliści od bezpieczeństwa ostrzegają przed rosnącą w okresie przedświątecznych falą wyrafinowanych ataków phishingowych. Napastnicy coraz częściej biorą na cel konsumentów znanych marek.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-30

Sukces Chains of Fury na Kickstarterze!

W trzy tygodnie od startu kampanii na Kickstarterze, gra Chains of Fury, z portfolio wydawniczego Gaming Factory, osiągnęła główny cel zbiórki.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-30

Prywatne akademiki w Polsce - jak to się robi?

Wysoki poziom naukowy, relatywnie niskie koszty utrzymania oraz konkurencyjna wysokość czesnego sprawiają, że polskie uczelnie są coraz częściej wybierane przez studentów z innych krajów.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-29

Cooler Master V850 Gold V2 White Edition - mocny, półpasywny zasilacz dla wymaga

Zamknięty w białej obudowie zasilacz Cooler Master V850 Gold V2 White to konstrukcja z segmentu premium. Producent obiecuje znakomitą kulturę pracy, wysoką efektywność i niezawodność, którą potwierdza 10-letnią gwarancją.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-29

Rimini Street powołuje doświadczonego technologa na stanowisko CTO

Rimini Street powołuje doświadczonego technologa na stanowisko CTO i ogłasza otwarcie Biura Dyrektora ds. Technologii, aby zapewnić obecnym i potencjalnym klientom wsparcie w postaci innowacyjnych rozwiązań w zakresie oprogramowania i technologii dla przedsiębiorstw.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-29

Król i Kwiatkowski klientami Publiconu

Publicon nawiązał współpracę z kolejnymi przedstawicielami sportów zimowych.
czytaj więcej