Biuro prasowe

BIZNES 2019-02-13

Do 2022 roku 40% organizacji przyjmie uwierzytelnianie biometryczne SaaS

Rozpowszechniający się zwyczaj przynoszenia własnych urządzeń do pracy sprawił, że tradycyjne metody zabezpieczeń, takie jak hasła lub przekazywane przez SMS kody autoryzacyjne, wydają się już przestarzałe.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Mówimy jak jest. Ruszyła zimowa kampania reklamowa FRoSTY

14 stycznia FRoSTA wystartowała z nową kampanią, która potrwa do końca marca. Spoty, będące nową odsłoną kampanii „Mówimy jak jest”, emitowane są w stacjach telewizyjnych i radiowych.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

W styczniu liczba niewypłacalności polskich firm wciąż rosła

Euler Hermes, wiodący globalny ubezpieczyciel należności handlowych, zbadał sytuację firm w Polsce pod względem niewypłacalności.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Technologia wizyjna pozwala lepiej kontrolować jakość opakowań

Dzięki technologii wizyjnej duńskiej firmy TriVision przemysł spożywczy odnosi wymierne korzyści - oszczędzając na kosztownym wycofywaniu produktów, znacznie poprawiając ich jakość, podwyższając efektywność i dostępność systemów wytwarzania.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Duża aktualizacja Project Fame już pod koniec lutego

Cherrypick Games, notowany na NewConnect producent gier mobilnych, wprowadzi pod koniec lutego nowe funkcjonalności do swojego idle clickera – Project Fame.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Walentynki i technologie

Walentynki i technologie. Komentuje dr Dominika Kaczorowska-Spychalska z Wydziału Zarządzania UŁ
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

JMMJ świętuje 10-lecie swojej obecności na polskim rynku

JMMJ, polski producent spersonalizowanych usług programistycznych, obchodzi właśnie swoje 10-lecie. Z tej okazji firma pragnie poinformować o odświeżonej identyfikacji wizualnej.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Tenda AC8 - gigabitowa wydajność dla każdego

Tenda AC8 to router stworzony dla użytkowników z szerokopasmowym łączem, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał szybkiego internetu.
czytaj więcej

Hakerzy szyfrują, firmy płacą

Szyfrowanie przez przestępców zasobów komputerów firmowych, a następnie żądanie okupu za odblokowanie, czyli tzw. ransomware jest coraz częstszym sposobem wyłudzania pieniędzy przez cyberprzestępców.
czytaj więcej
BIZNES 2019-02-13

Pomysły na walentynki w restauracjach

Wspólna kolacja w romantycznym miejscu to jeden z najczęstszych pomysłów na spędzenia dnia zakochanych. Polacy są w większości skłonni wydać na ten wieczór od kilkudziesięciu do nawet kilkaset złotych. Co na 14 lutego przygotowały popularne restauracje?
czytaj więcej