Biuro prasowe

BIZNES 2019-10-21

Nowa inwestycja Brawo już w sprzedaży

INPRO S.A. rozpoczęło sprzedaż pierwszego etapu inwestycji Brawo w Pruszczu Gdańskim. Do oferty trafiło 127 mieszkań o powierzchni od 38 do 126 mkw.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-21

DB Schenker finansuje program emerytalny dla pracowników

​DB Schenker wprowadził Pracowniczy Program Emerytalny (PPE). Oznacza to, że pracownicy operatora logistycznego zyskali nowy benefit: dobrowolne ubezpieczenie emerytalne w całości finansowane przez pracodawcę.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-21

Rekordowa liczba niewypłacalności firm w Polsce w ciągu trzech kwartałów

Euler Hermes, wiodący globalny ubezpieczyciel należności handlowych, zbadał sytuację firm w Polsce pod względem niewypłacalności.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-21

Jak motywować pracowników za pomocą nagród?

Benefity dla pracowników często obejmują premie finansowe, opiekę medyczną lub np. karnety na fitness i inne aktywności. A gdyby tak zrobić inaczej i zaproponować nagrody rzeczowe dla tych, którzy starają się najbardziej?
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-18

Tulip Residences zadebiutuje w Polsce

Na warszawskiej Pradze, przy ul. Targowej stanie pierwszy w Polsce obiekt pod marką Tulip Residences. Inwestorem jest firma Wawa Novum – warszawski deweloper. Za projekt wnętrz odpowiadają architekci z pracowni Tremend.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-18

CORENDON ZWIĘKSZA LICZBĘ LOTÓW

W minioną środę przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines spotkali się z polskimi touroperatorami, zarządcami portów lotniczych oraz biur podróży na uroczystej kolacji.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-18

Klienci deweloperów narzekają na wysokie ceny. Nowy raport o rynku pierwotnym

Rynek nowych mieszkań, mimo wysokich cen, nie zwalnia tempa. Dlaczego Polacy wciąż decydują się kupować dużą część mieszkań na rynku pierwotnym? Tej sprawie przyjrzał się serwis Morizon.pl w swoim najnowszym raporcie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-18

Working Together – wrocławska debata o obcokrajowcach

Ogólnopolska inicjatywa Working Together będzie miała finał we Wrocławiu już 21 października. W CitySpace Nobilis spotkają się przedstawiciele największych korporacji, aby dyskutować o międzynarodowym środowisku w biznesie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-18

PRACOWNIK DO WYNAJĘCIA - JAK DZIAŁA LEASING PRACOWNICZY

Leasing pracowniczy to bardzo proste rozwiązanie pozwalające uniknąć problemów mogących wyniknąć z przejściowego zastoju w firmie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-18

Grupa POLOmarket poszerza zdrową półkę

Największa polska sieć supermarketów wchodząca w skład Grupy POLOmarket poszerza ofertę produktów BIO, bez glutenu, bez cukru oraz bez laktozy i GMO. Sieć w ostatnich miesiącach zalistowała na stałe kilkadziesiąt indeksów tworzących tzw. zdrową półkę.
czytaj więcej