Biuro prasowe

BIZNES 2020-11-26

Szczyt pandemii może być okazją do przemyślenia strategii inwestycyjnych.

Wiele wskazuje na to, że właśnie teraz jesteśmy świadkami światowego szczytu pandemii. W najgorszym wypadku nastąpi on w ciągu najbliższych tygodni.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Po zniesieniu lockdownu firmy usługowe łapią drugi oddech

W III kw. tego roku firmy Nowoczesnej Gospodarki, czyli przedsiębiorstwa wdrażające innowacyjne rozwiązania, odnotowały wzrost zatrudnienia nowych pracowników wynoszący 4,11 proc. (vs III kw. 2019 r.) – wynika z raportu przygotowanego przez ADP Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Złodzieje też czekają na Black Friday. Te zakupy chętnie ukradną ci z domu…

Pandemia nie powstrzymuje złodziei. Według policyjnych danych liczba kradzieży z włamaniem rośnie. Zdaniem ubezpieczyciela najczęściej ginie m.in. biżuteria i sprzęt RTV. Jak się od tego ubezpieczyć?
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

WUJEK GOOGLE CZY PROFESJONALNA POMOC PRAWNA? CO WYBIERAJĄ POLACY?

Dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu, łatwości posługiwania się i wyszukiwania informacji, źródło to dla wielu osób zaczęło stanowić wyrocznię, gdzie znaleźć można odpowiedź na każde zadane pytanie. Czy to dobrze?
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Turystyczne centrum Gdańska rozrasta się o kolejne tereny

W ostatnich latach w samym centrum Gdańska daje się zaobserwować dynamiczny przyrost powierzchni terenów atrakcyjnych turystycznie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Savills IM identifies real estate opportunities

Savills IM identifies real estate opportunities resulting from the secular shift in capital markets
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Savills IM prezentuje raport inwestycyjny Outlook 2021

Według badania przeprowadzonego przez Savills IM, 70% inwestorów przewiduje, że inwestycje w nieruchomości utrzymają się na obecnym poziomie lub wzrosną w ciągu kolejnych 12 miesięcy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

CHOCIEBUSKA 11 – NOWA WROCŁAWSKA INWESTYCJA DOM DEVELOPMENT JUŻ W SPRZEDAŻY

Dom Development ruszył ze sprzedażą projektu położonego na wrocławskim Nowym Dworze - Chociebuska 11. Prace budowlane rozpoczną się w IV kwartale tego roku, ich finał przewidziany jest na III kwartał 2023 roku. W ofercie znalazły się 194 mieszkania i 2 lokale usługowe.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Ostatnie dni Świątecznej Zbiórki Żywności w Tesco

Do 28 listopada klienci sklepów Tesco mogą dołączać do zbiórki żywności pod hasłem „Święta godne, a nie głodne”. To inicjatywa Banków Żywności, umożliwiająca Polakom włączenie się w pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-11-26

Nowy oddział DACHSER w Finlandii już działa

DACHSER niedawno rozpoczął działalność w nowym terminalu logistycznym w Finlandii. Otwierając swój pierwszy obiekt cross-dock w Kerava w regionie Helsinek, dostawca usług logistycznych rozszerza usługi na rynku fińskim.
czytaj więcej