Biuro prasowe

BIZNES 2018-12-07

Branża węglowa stawia na Przemysłowy Internet Rzeczy

Nowoczesny przemysł wymaga nowoczesnych rozwiązań. Z tego powodu władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej i Advicom, zdecydowały się na współpracę z firmą Elmodis, działającą w obszarze Przemysłowego Internetu Rzeczy.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-07

Kompleks biurowy w sercu Ząbek

Ząbki Office to obiekt handlowo-usługowo-biurowy zlokalizowany niemal w samym centrum miasta. Budynek oferuje najemcom powierzchnie około 700 m2. Inwestorem jest firma WRI Investment.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-07

Święta 2018. Prezenty kupimy w galerii handlowej lub on-line, wydamy do 400 zł

Na zakup prezentów świątecznych przeznaczymy w tym roku najczęściej od 200 do 400 zł. Nieco ponad 50 proc. Polaków planuje zrobić zakupy w galeriach handlowych, niemal tyle samo w sklepach on-line – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy Wyjątkowy Prezent.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-07

Facebook zwiększa nagrodę za odkrycie błędów w zabezpieczeniach

Rosnąca obawy związane z ochroną danych w mediach społecznościowych przyczyniły się do zmian w polityce Facebooka i podniesienia wysokości nagrody za odkryte błędy w zabezpieczeniach.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-07

Ekspansja na rynku logistyki automotive

Wywodząca się z Ulm grupa logistyczna Seifert kontynuuje swoją ekspansję na rynku logistyki automotive i latem 2019 roku rozpoczyna działalność w swojej 46. lokalizacji.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-06

Dagmara Pomirska nowym szefem sprzedaży w Axis Communications

Firma Axis Communications, lider rynku sieciowych systemów zabezpieczeń, poinformowała, że 3 grudnia obowiązki Sales Managera w Polsce, na Ukrainie i w Krajach Bałtyckich będzie pełnić Dagmara Pomirska, odpowiadając za rozwój sieci sprzedaży na tych rynkach.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-06

HomeToGo przejmuje największego amerykańskiego konkurenta, Tripping.com

HomeToGo, największa na świecie metawyszukiwarka noclegów zamknęła najnowszą rundę finansowania i przejęła swojego największego amerykańskiego konkurenta Tripping.com. Łącznie HomeToGo pozyskało ponad 150 milionów dolarów.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-06

Aforti Finance – ile kosztuje własna działalność?

Własna firma czy etat? To pytanie niesie ze sobą nie tylko ogrom perspektyw, ale również nieodłączne ryzyko. Ile i jakie koszty prowadzenia działalności gospodarczej należy uwzględnić, decydując się na założenie firmy?
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2018-12-06

Alior Bank udostępnił możliwość utworzenia profilu zaufanego do ePUAP

Alior Bank umożliwia założenie Profilu Zaufanego w nowej bankowości internetowej.
czytaj więcej
BIZNES 2018-12-06

Kodowanie kluczową umiejętnością przyszłości, uczą się go już najmłodsze dzieci

Już po raz czwarty firma Accenture angażuje się w globalną inicjatywę Godzina Kodowania, która ma na celu zainteresowanie dzieci nauką kodowania. Umiejętność ta może okazać się kluczowa dla ich przyszłości zawodowej.
czytaj więcej