Biuro prasowe

BIZNES 2020-02-14

Grupa INTER RAO Lietuva ogłasza wyniki finansowe za 2019 r.

Rok 2019 był drugim najlepszym rokiem od debiutu INTER RAO Lietuva na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, ze wzrostem przychodów i zysków r/r.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-14

Rusza konkurs Top Payroll Manager Awards

Pierwsza inicjatywa w Polsce podkreślająca transformację i nową rolę działów kadrowo-płacowych w organizacjach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-14

Coraz więcej osób uprawnionych do odszkodowania - pamiętaj o złożeniu wniosku

Szacunki AirHelp wskazują, że od początku stycznia do końca marca 2019 r. ponad 46 tys. pasażerów doświadczyło poważnych zakłóceń, za które zgodnie z przepisami należy się im rekompensata. W naszym kraju termin przedawnienia takiego roszczenia wynosi 1 rok.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2020-02-14

Dachser rośnie w Argentynie

Międzynarodowy operator logistyczny Dachser kontynuuje ekspansję w Ameryce Południowej - firma otworzyła oddział w argentyńskim regionie winiarskim Mendoza.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-14

Nowoczesny dom z drewna tylko ze skutecznie zaizolowanym dachem

Konstrukcja dachu w systemie STEICO przez 4 dni trwania targów BUDMA „nie poddała się” działaniu wody, dowodząc, iż dach wykonany z materiałów z włókien drzewnych idealnie spełnia swoje zadanie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-14

ODPOWIEDNIE NAWOŻENIE ROŚLIN – KLUCZEM DO SUKCESU?

Rośliny to żywe organizmy i tak samo jak ludzie ciągle się rozwijają. Ich pędy, liście, korzenie i kwiaty rosną i z każdym dniem są coraz większe. Aby mogły się rozwijać i kwitnąć, potrzebują pokarmu, który będzie bogaty w składniki mineralne.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-14

Nowy inkubator innowacji C.H. Robinson® Labs™

C.H. Robinson oficjalnie uruchomił C.H. Robinson Labs – inkubator innowacji, w którym będą tworzone, testowane i skalowane nowatorskie koncepcje w zakresie logistyki i łańcucha dostaw, na podstawie których powstaną rozwiązania dla klientów i przewoźników firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-14

Bezpłatny program badania stanu akumulatorów w sieci serwisów Premio

Według badań ponad 1/3 awarii samochodowych spowodowanych jest niesprawnością akumulatora. Takim zdarzeniom można łatwo zapobiec. Premio zaprasza na bezpłatny program testowania akumulatorów opracowany przez firmę VARTA.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-14

Ares Management i Griffin Real Estate z pakietem większościowym w spółce Murapol

Spółka joint venture utworzona przez fundusz zarządzany przez Real Estate Group Ares Management Corporation (NYSE: ARES) oraz Griffin Real Estate podały do wiadomości informację o zakupie 98.04% akcji wiodącego polskiego dewelopera, spółki Murapol S.A.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2020-02-14

Memorandum o współpracy na rzecz wsparcia profesji audytorskiej

Polska Izba Biegłych Rewidentów i Association of International Certified Professional Accountants podpisały memorandum o współpracy na rzecz wsparcia profesji audytorskiej
czytaj więcej