Biuro prasowe

BIZNES 2020-06-30

Ultima Ratio - e-arbitraż ważnym elementem nowej rzeczywistości

Znoszone są kolejne obostrzenia wprowadzone w celu powstrzymania rozwoju pandemii, dotyczy to także sposobu funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości. Do normalności jednak daleka droga - taka sytuacja jest szansą dla elektronicznych sądów arbitrażowych, takich jak Ultima Ratio.
czytaj więcej
Giełda BIZNES 2020-06-30

Nowe osoby w BTC Studios S.A.

Nowymi członkami Rady Nadzorczej BTC Studios S.A., notowanego na NewConnect producenta i wydawcy gier mobilnych oraz konsolowych, zostali Yoshio Osaki oraz Anthony Poullain.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-30

Kontigo zwiększa zasięg na mapie Warszawy

W piątek, 3 lipca, w galerii Atrium Targówek zostanie uruchomiony sklep sieci Kontigo, oferującej unikalny wybór kosmetyków dla kobiet.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-30

Wnioski „Dobry Start” od 1 lipca w Bankowości Internetowej Getin Banku

Już od 1 lipca w ramach rządowego programu „Dobry Start” w Bankowości Internetowej Getin Banku będzie można składać wnioski o kwotę 300 złotych jednorazowego wsparcia dla uczniów rozpoczynających rok szkolny. Wniosek należy złożyć do 30 listopada.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-30

Kogifi chce pozyskać 6 mln złotych na rozwój AIDAR LMS

Wrocławska firma informatyczna Kogifi, oferująca usługi transformacji cyfrowej dla biznesu, poszukuje inwestorów na rozwój autorskiego, innowacyjnego projektu AIDAR LMS (Learning Management System).
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-30

Jak zadbać o klienta w sklepie po pandemii?

Dostępność towaru na półkach, handel wielokanałowy i nowe technologie to klucz do sukcesu
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-30

Najważniejszy posiłek to ten, który jemy razem - Maślanka Mrągowska

Czy jest coś ważniejszego i piękniejszego niż czas spędzony razem z najbliższymi i troska o nich? W nowej kampanii Maślanka Mrągowska pokazuje konsumentom, jak ważne jest wspólne spożywanie posiłków oraz jak przyjemne może być ich rodzinne przygotowywanie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-30

Południe Wrocławia przyjazne rodzinom

Wrocławskie Krzyki od lat uchodzą za miejsce najbardziej przyjazne rodzinom z dziećmi. Jest to jedna z dwóch dzielnic, w których odnotowuje się przyrost naturalny powyżej średniej dla miasta. Co sprawia, że tutejsza oferta mieszkaniowa jest aż tak popularna wśród tej grupy?
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-30

(Nie)bezpieczny jak twoje kopie bezpieczeństwa

Należy podkreślić, że nawet najlepiej zabezpieczona chmura, która tworzy kopie przechowywanych danych, nie zwalnia decydentów firmy z odpowiedzialności za wdrożenie odpowiedniej i całościowej polityki bezpieczeństwa danych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-30

Spadek eksportu polskich produktów spożywczych a przyszłość rynku słodyczy

Spadek eksportu wyrobów cukierniczych. O wpływie epidemii koronawirusa na sprzedaż zagraniczną polskich słodyczy oraz sytuacji branży spożywczej mówi Julita Sipa z firmy Brześć.
czytaj więcej