Blisko 90 mieszkań na osiedlu Victorii Dom Neo Nova Ochota
Blisko 90 mieszkań na osiedlu Victorii Dom Neo Nova Ochota
W Warszawie powstaje nowe osiedle. Victoria Dom wprowadziła właśnie do sprzedaży 87 mieszkań w Neo Nova Ochota. W ofercie dewelopera są lokale w cenie od 13 350 zł/m2, dostępne w różnych metrażach, od kompaktowych po apartamenty. Zakończenie pierwszego etapu zaplanowano na IV kw. 2025 r. Victoria Dom jest w trakcie realizacji (budowa lub sprzedaż) 15 etapów projektów blisko 2,4 tys. lokali.
Neo Nova Ochota powstaje przy ulicy Łopuszańskiej 36 A w Warszawie. W swej najnowszej inwestycji Victoria Dom oferuje mieszkania, które zaspokoją potrzeby każdego klienta. W 7-kondygnacjnym budynku w sprzedaży są lokale o metrażach od 25 do 80 m2.
Atrakcyjna cena i funkcjonalność
W pierwszym kwartale 2024 r. średnia cena ofertowa nowego mieszkania w Warszawie wynosiła 17 268 zł za m2. W ofercie Neo Nova Ochota ceny są atrakcyjniejsze, zaczynają się od 13 350 zł/m2 .
– Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Wiemy jakie znaczenie ma dla nich cena mieszkania, a także najlepsze wykorzystanie powierzchni, którą planują kupić – mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom. – W naszej najnowszej ofercie łączymy nowoczesność z funkcjonalnością. Dokładamy starań, żeby poprzez przemyślany układ mieszkań optymalnie wykorzystać przestrzeń. I tak na przykład dużym zainteresowaniem cieszą się dwupokojowe mieszkania rozplanowane na powierzchni 36 m2. Dla rodzin z dzieckiem mamy z kolei 3 pokoje na powierzchni 57,60 m2 – dodaje.
Na osiedlu Neo Nova Ochota zostanie zbudowana siłownia plenerowa oraz boksy i stojaki na rowery.
Osiedle jest dobrze skomunikowane. Mieszkańcy, korzystający z WKD, autobusów i tramwajów, mają zapewniony szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic stolicy. Wiele usług dostępnych jest w zasięgu ręki, zapewniając komfortowe i wygodne życie.
2,4 tys. mieszkań Victorii Dom
Podaż mieszkań w stolicy wciąż pozostaje zbyt mała w porównaniu do popytu. W ofercie deweloperów jest nieco ponad 11 tys. lokali, które przy utrzymaniu tempa zakupów z minionego roku znalazłyby właścicieli w ciągu 6-7 miesięcy. – Dlatego każde rozpoczęcie budowy nowego osiedla w Warszawie jest wydarzeniem. Od lat eksperci wskazują, że brakuje działek pod budowę mieszkań w największych miastach. Wiemy jak trudno jest o nowe grunty pod zabudowę, jednak nam udaje się powiększać bank ziemi. Dziś w trakcie realizacji Victorii Dom jest 15 etapów projektów na łącznie 2 387 lokali – mówi E. Rathe-Głowacka.
Victoria Dom to deweloper z 26-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne ułatwienie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. W 2023 r. Victoria Dom sprzedała ponad 2 tys. mieszkań, co stanowi najlepszy wynik w historii spółki. Deweloper obecnie prowadzi inwestycje w Warszawie i Krakowie. Rozwija też działalność w Niemczech, w tym w Berlinie i Lipsku.
Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, ma certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Spółka była wielokrotnie nagradzana.
Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.