eDoradca STILL ds. zestawów transportowych
Get More Services
ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław
w.podsiadly|getmoreservices.pl| |w.podsiadly|getmoreservices.pl
+48571246669
www.getmoreservices.pl
W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zestawami transportowymi i ciągle poszerzające się możliwości ich konfiguracji firma STILL Polska uruchomiła na swojej stronie internetowej narzędzie wspomagające dobór ich elementów.
W czasach dynamicznego poszerzania się oferty elementów zestawów transportowych, włącznie z rozwiązaniami automatyzacji i półautomatyzacji, samodzielny dobór ciągników może skutkować przeoczeniem najlepszych rozwiązań. Mając to na uwadze, firma STILL Polska wprowadziła w ostatnim czasie usługę kompleksowego doradztwa intralogistycznego, w ramach której eksperci podsuwają pomysły umożliwiające najbardziej wydajną organizację pracy. By jeszcze bardziej usprawnić działania w tym obszarze, firma zamieściła na swojej stronie internetowej elektronicznego asystenta konfiguracji zestawów transportowych: m.still.pl/zestawy-transportowe. W oparciu o odpowiedzi potencjalnych klientów doradcy intralogistyczni STILL Polska przygotowują się do spotkania konsultacyjnego i dalszej, bardziej szczegółowej analizy procesów transportu wewnętrznego. – Dobierając elementy zestawów transportowych trzeba wziąć pod uwagę szereg kryteriów. Do najważniejszych z nich należą: rozmiary i rodzaje obsługiwanych ładunków oraz masa przypadająca na jeden nośnik ładunku. Znaczenie ma także specyfika pracy i przebieg trasy (Jakie dystanse pokonywane między przystankami? Czy występują rampy i progi? Czy ciągniki wyjeżdżają na zewnątrz magazynu? Jak szerokie są korytarze robocze?). Pod kątem tych czynników wybiera się optymalne – najbardziej ergonomiczne, efektywne i energooszczędne – rozwiązanie – mówi Rafał Pańczyk, Advanced Applications Manager STILL Polska. – eDoradca STILL pozwala jeszcze przed pierwszym spotkaniem zgromadzić w jednym miejscu informacje potrzebne, by rozpocząć analizę procesów transportu wewnętrznego i docelowo wybrać najlepiej dopasowane do potrzeb klienta rozwiązanie – dodaje.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Przed Europą wiele lat zwiększonych wydatków na zbrojenia. To obciąży krajowe budżety
– Bezpieczeństwo militarne trzeba finansować bezpiecznie, uwzględniając bezpieczeństwo finansów publicznych, bezpieczeństwo ekonomiczne – mówi dr Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych. Proponowane przez KE poluzowanie reguły fiskalnej pozwalającej na mocniejsze zadłużanie się rządów to zdaniem ekonomistów krok we właściwym kierunku, ale skuteczny na krótką metę. W dłuższej perspektywie konieczne jest wspólne unijne finansowanie, np. w ramach nowego budżetu UE, i wspólne programy zbrojeniowe, a także szukanie kapitału na rynkach finansowych.
Prawo
Duże projekty fotowoltaiczne w Polsce mocno spowolnione. Największymi problemami nadmierna biurokracja i chaos interpretacyjny

Długotrwałe procedury, nadmierna biurokracja i często niejednoznaczne interpretacje przepisów hamują rozwój fotowoltaiki w Polsce – wynika z raportu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki. Inwestorzy wskazują uzyskanie warunków przyłączenia jako najbardziej problematyczny etap procesu inwestycyjnego. Barierą jest też skala wydanych odmów przyłączenia do sieci, co odstrasza inwestorów. Zmiany są konieczne, zwłaszcza w kontekście dyrektywy RED III, która wskazuje na konieczność przyspieszenia, uproszczenia i ujednolicenia procedur administracyjnych dla inwestycji w OZE.
Konsument
Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.