Firma ADP została “Globalnym Dostawcą Usług Płacowych Roku”
Międzynarodowy lider w dziedzinie kadr i płac, firma ADP, zdobyła wyróżnienie “Globalny Dostawca Usług Płacowych Roku” w prestiżowym konkursie Global Payroll Association Awards 2022.
Global Payroll Association (GPA), wiodąca organizacja wspierająca profesjonalistów w dziedzinie płac na całym świecie, co roku nagradza wybitne osiągnięcia firm i osób z branży płacowej.
Firma ADP otrzymała nagrodę “Globalnego Dostawcy Usług Płacowych Roku” w uznaniu dla profesjonalizmu w zakresie globalnych usług płacowych oraz relacji z klientami, którzy chętnie wydają pochlebne referencje w ramach procesu składania wniosków.
ADP jest kompleksowym, globalnym liderem rozwiązań opartych na chmurze w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), które łączą w sobie obszary kadr, płac, poszukiwania talentów, ewidencji czasu pracy, podatków i benefitów. Doświadczenie ADP, dogłębna wiedza i najnowsze technologie sprawiły, że odpowiednie zarządzanie płacami wyznacza strategiczną przewagę biznesową, zamiast pełnić jedynie zakulisową funkcję administracyjną.
Biorąc pod uwagę ekspansywny globalny zasięg, który pozwala na obsługę klientów w ponad 140 krajach, ADP wyróżnia się na tle konkurencji. Głównie dzięki unikalnej zdolności do obsługi klientów zatrudniających pracowników w wielu regionach, gwarantując zachowanie tego samego najwyższego poziomu usług oraz bezpieczeństwa danych przy jednoczesnej całkowitej zgodności z przepisami.
– Jesteśmy dumni, że zostaliśmy docenieni przez tak szanowaną organizację jak GPA. Jako firma nieustannie staramy się zapewniać naszym klientom jak najlepsze usługi, spełniając różne standardy rynkowe i działając zgodnie z lokalnymi przepisami. Ta nagroda jest tylko tego potwierdzeniem – komentuje Virginia Magliulo, prezes Employer Services International.
Firma ADP wciąż stawia sobie za cel przewidywanie i działanie w sposób, który pozwala jej kształtować zmieniający się świat pracy. Dziś ponad 990 000 firm na całym świecie korzysta z jej innowacyjnych usług, aby łatwo i pewnie płacić swoim pracownikom.

Coraz więcej globalnych firm dąży do atestacji informacji dotyczących zrównoważonego rozwoju – wynika z badania IFAC oraz AICPA & CIMA

Gospodarka przyszłości zaczyna się dziś. Liderzy odpowiedzialnego biznesu na Sustainable Economy Summit już 27-28 maja

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.