Komunikaty PR

Roboty mobilne Etisoft wyróżnione w konkursie „(R)ewolucja przemysłowa”

2022-04-04  |  01:00
Biuro prasowe

Roboty mobilne AGV/AMR autorstwa ekspertów z Etisoft Smart Solutions nagrodzone po raz kolejny! Innowacyjna Platforma Robotów DBR77.com docenił rozwiązanie i przyznała wyróżnienie w konkursie „(R)ewolucja przemysłowa” w kategorii „Projekt, który prezentuje wzrost efektywności i wydajności pracy na stanowisku” za opracowanie autorskiego „Zintegrowanego systemu intralogistycznego bazującego na robotach mobilnych AGV/AMR”.

 

Rozwiązanie to z powodzeniem funkcjonuje od 2020 roku w zakładzie produkcyjnym Lumileds, globalnego lidera w dziedzinie technologii oświetleniowej dla branży automotive. Jego celem była automatyzacja procesów dostawy komponentów na linię produkcyjną oraz wyrobów gotowych do strefy wysyłki z przepustowością 30 palet na godzinę.  

 

– Cieszę, się, że nasze rozwiązanie dla Lumileds oparte o roboty AGV/AMR własnej produkcji spotkało się z uznaniem kapituły konkursu – mówi Wojciech Klein, ekspert Etisoft Smart Solutions odpowiedzialny za wdrożenie. – Obserwujemy, że coraz więcej firm szuka dopasowanych do swojej specyfiki systemów wykorzystujących roboty mobilne. Główne motywacje to wyzwania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi i chęć optymalizacji oraz lepszej mierzalności procesów.

 

Wyróżnienie przyznane przez Platformę Robotów DBR77.com jest ważne tym bardziej, że buduje ona nowatorską społeczność skupioną wokół robotyzacji. To wirtualna przestrzeń umożliwiająca firmom produkcyjnym zaprojektowanie stanowiska pracy wykorzystując narzędzie 3D i dobór robota zgodnie z ich potrzebami:  w oparciu o analizę finansową i operacyjną stanowiska.

 

Warto także dodać, że wdrożenie ESS po raz pierwszy zostało dostrzeżone podczas 20. edycji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, gdzie zdobyło wyróżnienie w kategorii Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2020.

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Najlepsza motywacja - pieniądze czy postawa szefa? Biuro prasowe
2024-07-25 | 13:00

Najlepsza motywacja - pieniądze czy postawa szefa?

Lato, słońce za oknem, koledzy i koleżanki zza sąsiednich biurek na urlopie, social media „atakują” zdjęciami z pięknych starówek, plaż, górskich
Firma Konferencja Kadry Bez Granic vol.7
2024-07-24 | 11:00

Konferencja Kadry Bez Granic vol.7

Czy zastanawialiście się, jak bezpiecznie i świadomie działać w dynamicznie zmieniającym się świecie? Jakie zagrożenia i mity związane z zatrudnianiem cudzoziemców oraz
Firma Soudal kolejny raz wybrany przez wykonawców
2024-07-24 | 11:00

Soudal kolejny raz wybrany przez wykonawców

Wzorem lat ubiegłych Soudal znalazł się w gronie laureatów rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2024. Wykonawcy zadecydowali o przyznaniu firmie nagród

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Polskie firmy z szansą na zdobycie azjatyckich rynków. Mogą otrzymać wsparcie na promocję podczas Expo 2025 w Osace

W 2025 roku w japońskiej Osace odbędzie się Wystawa Światowa Expo 2025. Udział w niej, a także towarzyszących imprezie wydarzeniach i targach to dla polskich firm szansa na wzrost rozpoznawalności swoich marek za granicą, a w konsekwencji na rozwój ich potencjału eksportowego. Expo 2025 będzie się koncentrowało na innowacjach służących zrównoważonemu rozwojowi. PARP, który jest partnerem wydarzenia w Polsce, do 26 września br. czeka na wnioski firm zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i ekspansją na azjatyckie rynki. W ramach programu mogą one otrzymać wsparcie na udział w targach, na misje wyjazdowe i kampanie promocyjne przed i po zakończeniu Expo. Nabór finansowany jest z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki 2021–2027

Polityka

Rośnie ryzyko wybuchu epidemii w Strefie Gazy. Brakuje czystej wody, kanalizacji i toalet, a w zniszczonej enklawie wykryto polio

W Strefie Gazy brakuje praktycznie wszystkiego – od żywności i wody po podstawowe leki – ale najgorsze może dopiero nadejść – alarmuje Polska Akcja Humanitarna. – Kilka dni temu w wodzie w Strefie Gazy znaleziono polio typu 2. Ta woda jest bardzo zanieczyszczona, infrastruktura wodno-sanitarna na tym terenie tak naprawdę już nie istnieje. Na dodatek od dziewięciu miesięcy dzieci nie są szczepione, ponieważ nie ma warunków, żeby to zrobić, więc istnieje bardzo duże zagrożenie wybuchu epidemii – mówi Magdalena Foremska z PAH. W odpowiedzi na kryzys organizacja uruchomiła duże projekty pomocowe, które mają zapewnić żywność i opiekę medyczną w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu.

IT i technologie

Gminy potrzebują inwestycji w cyberbezpieczeństwo. Eksperci widzą duże ryzyka wynikające z zaniedbań

Dane gromadzone przez jednostki samorządu terytorialnego mogą być bardzo niebezpiecznym narzędziem w rękach przestępców. Wykradzione mogą posłużyć do fałszowania tożsamości człowieka. Tymczasem poziom inwestycji w cyberbezpieczeństwo jest w gminach niski, a liczba ataków hakerskich na nie stale rośnie. Eksperci czekają na pozytywne skutki rządowego programu Cyberbezpieczny Samorząd. W jego ramach 1,5 mld zł trafi na inwestycje w poprawę bezpieczeństwa cybernetycznego samorządów: zarówno na poziomie sprzętu i oprogramowania, jak i kompetencji oraz procedur.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.