Komunikaty PR

Wielka Perła Ceramiki z Diamentami wraca do Ceramiki Paradyż!

2022-03-20  |  01:00
Biuro prasowe

W środę, 16 marca w warszawskim Domu Technika NOT odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursu Perły Ceramiki UE 2021. Aż 17 statuetek, w tym nagrodę główną Wielką Perłę Ceramiki UE z Diamentami przyznano Ceramice Paradyż. Nagrodzone kolekcje wyróżniają się wzornictwem wpisującym w światowe trendy oraz najwyższą jakością.

 

Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest od 2004 roku przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”. Partnerem konkursu jest firma CAD Projekt K&A, a patronat honorowy objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich. Jego głównym celem jest promowanie produktów, które wyróżniają się jakością i unikatowym wzornictwem na rynku.

 

W tej edycji konkursu szczególnie doceniono wielkoformatową kolekcję Monet Blue setu Paradyż My Way Monumental, która została nagrodzona Perłą Ceramiki UE 2021 i Perła Ceramiki Projektantów 2021. Kolekcje Cold Princess i Unique Lady inspirowane światem mody z setu Paradyż My Way by Gosia Baczyńska oraz nowatorska i pełna elegancji Nightwish z setu Home of Light otrzymały z kolei po dwie statuetki: Perłę Ceramiki UE 2021 oraz Perłę Dystrybutorów 2021. Po jednej statuetce Pereł Ceramiki UE 2021 otrzymały inne ubiegłoroczne wdrożenia polskiego producenta. Wśród nich znalazły się zaprojektowane przez Gosię Baczyńką kolekcje Fashion Spirit, Night Queen oraz Noisy Whisper, trzy kolekcje setu Paradyż My Way Monumental: Ritual, Desire, Invisible oraz kolekcje Serene i Freedom z setu Home of Light.

 

Łączna liczba zdobytych statuetek przełożyła się na przyznanie Ceramice Paradyż nagrody głównej - Wielkiej Perły Ceramiki UE 2021 z Diamentami. To niezwykle prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest dla producenta, którego kolekcje płytek ceramicznych zdobyły najwięcej nominacji i nagród.  Dla Ceramiki Paradyż jest to już 13 Wielka Perła w 18-letniej historii konkursu.

 

- Jesteśmy niezwykle dumni i szczęśliwi, że Wielka Perła Ceramiki z Diamentami po kilku latach wróciła do domu, do naszej Ceramiki Paradyż. Liczba otrzymanych w tegorocznej edycji statuetek jest zwieńczeniem ciężkiej pracy całego zespołu i świadectwem, że nasza odwaga i zupełnie nowe podejście do wzornictwa przemysłowego oraz całego procesu projektowego było dojrzałym i słusznym wyborem. Tylko w minionym roku z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek wiele wspaniałych kolekcji, cieszących się uznaniem klientów, partnerów biznesowych, ekspertów w dziedzinie designu oraz projektantów i architektów wnętrz. Wszystkie otrzymane nagrody to dla nas nie tylko ogromna satysfakcja, ale przede wszystkim motywacja do dalszej pracy. Chcemy i nadal będziemy inspirować pięknem – powiedziała Aldona Chudzicka, dyrektor działu rozwoju produktu w Ceramice Paradyż.

 

Nagrody w imieniu firmy odebrali przedstawiciele zespołów projektowych, handlowych i zarządzania kategoriami produktów, którym towarzyszyli dr Anna Tępińska–Marcinek, współwłaścicielka i członkini zarządu Ceramiki Paradyż oraz Piotr Tokarski, prezes zarządu. Wraz z przedstawicieli Ceramiki Paradyż, na gali obecna była także Gosia Baczyńska, światowej sławy projektantka mody, odpowiedzialna za stworzenie dla Paradyża kolekcji inspirowanych wielką modą.

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Masterlease: rekordowa liczba samochodów we flocie Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:25

Masterlease: rekordowa liczba samochodów we flocie

  Już ponad 40 tys. samochodów jest we flocie Masterlease. Należąca do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego, Masterlease jest głównym centrum kompetencyjnym dla
Firma Przemysł 4.0 to wiele narzędzi usprawniających produkcję. Które i jak wybrać?
2024-06-28 | 01:00

Przemysł 4.0 to wiele narzędzi usprawniających produkcję. Które i jak wybrać?

Według badań przeprowadzonych wśród polskich przedsiębiorstw, 88% ankietowanych uważa, że wdrożenie narzędzi Przemysłu 4.0 zwiększa konkurencyjność ich firm na rynku. 39%
Firma Nowa era w branży imprez firmowych
2024-06-28 | 01:00

Nowa era w branży imprez firmowych

Planowanie imprezy firmowej może zająć nawet rok. W tym czasie należy wziąć pod uwagę nie tylko podstawowe kwestie jak termin i miejsce wydarzenia, ale również zadbać o ciekawe

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Sektor finansowy walczy o pracowników. Coraz ważniejsze stają się kompetencje technologiczne

W Polsce 66 proc. organizacji ma trudności w obsadzaniu wakatów nowymi pracownikami o pożądanych kompetencjach. Największe problemy z rekrutacją ma branża finansów i nieruchomości (74 proc.) – wynika z raportu ManpowerGroup „Niedobór talentów”. Wśród najbardziej pożądanych umiejętności są te, które wiążą się z rozwojem technologii. Z jednej strony potrzebna jest chęć pracowników do samorozwoju, by nadążać za trendami, z drugiej – sami pracodawcy muszą ich do tego zachęcać i motywować. To jedno z wielu wyzwań stojących przed firmami.

Ochrona środowiska

Regulacje dotyczące zrównoważonego rozwoju będą dużym wyzwaniem dla biznesu. Firmy potrzebują dużego wsparcia od państwa

W związku z koniecznością wdrażania ESG firmy potrzebują dużego wsparcia zarówno edukacyjnego, merytorycznego, jak i finansowego. Dostosowanie się do wymogów prawnych w tym obszarze jest bowiem dla biznesu, szczególnie małego i średniego, dużym wyzwaniem. Warto jednak wykorzystać ten czas na niezbędne przygotowania i zyskanie przewag konkurencyjnych. Może temu służyć ścisła współpraca z dużymi kontrahentami, którzy są bardziej zaawansowani we wdrażaniu zasad zrównoważonego rozwoju. – Pomoc jest zdecydowanie potrzebna ze strony państwa – ocenia Marta Wrembel, wiceprezeska ESG Impact Network.

Transport

Wymiana oświetlenia w stolicy na ostatniej prostej. Zwrot z inwestycji już widać na rachunkach za prąd

Zamiast żółtego lub pomarańczowego światła z sodowych latarni w stolicy coraz częściej spotykamy jasne oświetlenie LED. Do tej pory udało się wymienić ponad 60 tys. opraw, a cały proces ma się zakończyć na przełomie tego i przyszłego roku. Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie przekonuje, że inwestycja w wymianę opraw świetlnych pozwala ograniczyć zużycie prądu nawet o dwie trzecie w porównaniu do starych lamp. Oszczędności, jakie wygenerował ratusz, już sięgają wielu milionów złotych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.