Nowy Kantor Promes w CH Focus – pierwszy salon w Bydgoszczy już otwarty!
W Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy otwarto pierwszy w mieście salon Kantoru Promes, wiodącej polskiej marki oferującej profesjonalne usługi wymiany walut. To kolejne otwarcie nowego punktu sieci w ostatnich miesiącach, potwierdzające dynamiczny rozwój firmy. Punkt o powierzchni ponad 32 mkw. zlokalizowany jest na parterze w pobliżu butiku Esotiq.
Kantor Promes, marka o ugruntowanej pozycji na rynku walutowym, z sukcesem otworzył swój pierwszy punkt w Bydgoszczy. Nowy salon mieści się w Centrum Handlowym Focus, w jednej z najczęściej odwiedzanych lokalizacji w mieście. Bydgoski oddział to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju firmy, co pozwala jej być bliżej swoich klientów.
Nowo otwarty punkt zapewnia pełen zakres usług wymiany walut, w tym operacje gotówkowe i
bezgotówkowe, markowe złoto oraz diamenty inwestycyjne. Marka Promes słynie z dbałości o potrzeby i bezpieczeństwo klientów, zapewniając wysoki poziom ochrony transakcji oraz dyskrecję. Ponadto gwarantuje profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Pracownicy kantoru są do dyspozycji klientów, aby pomóc im w wyborze najlepszych rozwiązań, oferując doradztwo i aktualne informacje na temat kursów walut.
– Jesteśmy dumni, że Kantor Promes, lider wymiany walut w Północnej i Centralnej Polsce, wybrał nasze centrum na swój debiut w Bydgoszczy. Lokalizacja w CH Focus zapewnia nie tylko łatwy dostęp do usług kantoru, ale również pozwala Klientom skorzystać z szerokiej oferty handlowej i gastronomicznej galerii, co sprawia, że transakcje walutowe stają się wygodne i komfortowe – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.
Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.