Komunikaty PR

Hoover 5 w 1 Hydro H-Free 500 Plus – odkurzaj i myj podłogę jednocześnie

2020-11-30  |  15:20
Biuro prasowe

H-Free 500 Hydro Plus to urządzenie niezwykle innowacyjne. Dzięki specjalnej szczotce 2w1 Hydro sprzątanie trwa o połowę krócej niż z wykorzystaniem tradycyjnego odkurzacza i mopa. Szczotka odkurzacza została wyposażona w 2 wałki: Hybrid Care, który łączy w sobie miękkie włosie przeznaczone do delikatnego czyszczenia podłóg i mocniejsze włosie do głębokiego czyszczenia dywanów oraz Hydro 360°, który umożliwia precyzyjne czyszczenie podłogi na mokro. Wystarczy napełnić zbiornik wodą (70 ml) z dodatkiem detergentu i umieścić wałek pod kranem, by go namoczyć. Jednorazowe namoczenie starcza na umycie aż 40 m² powierzchni, bez konieczności wyciskania i płukania jak tradycyjnego mopa. Produkt został wyposażony w wysoce wydajny silnik zapewniający stałą siłę ssania 75W, o prędkości 100 000 obr./min.

Odkurzacz Hoover H-Free 500 Hydro Plus posiada szereg praktycznych akcesoriów. Mini turboszczotkę do sierści, wyposażoną w wałek, który dopasuje się do wszystkich powierzchni i z łatwością usunie sierść z tapicerek, szczotkę 2w1 do odkurzania mebli – zarówno miękkich jak i twardych powierzchni, długą ssawkę szczelinową, przy pomocy której odkurzysz nawet najbardziej odległe zakamarki mieszkania oraz zintegrowaną ssawkę szczelinową, która pozwoli dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, takich jak zaułki na regałach czy za poduszkami.

H-Free 500 Hydro Plus to najbardziej kompaktowy odkurzacz bezprzewodowy firmy Hoover. Waży jedynie 2,6 kg, a po złożeniu ma 69 cm wysokości, co ułatwia jego przechowywanie. Jest również wyjątkowo zwrotny – jego konstrukcja umożliwia obracanie o 180°, dzięki czemu możliwe jest odkurzanie pod meblami oraz w innych trudno dostępnych miejscach. Posiada aż 4 tryby odkurzania:

- tryb AUTO: do 45 minut pracy,

- tryb STANDARDOWY: do 30 minut pracy przy użyciu głównej końcówki z napędem elektrycznym,

- tryb TURBO: do 10 minut pracy z największą siłą ssania,

- tryb CICHY: do 35 minut pracy, gdy nie chcesz obudzić dzieci.

Odpowiednio wyważona konstrukcja pozwala w każdej chwili zaparkować urządzenie w pozycji pionowej, co jest niezwykle praktyczne gdy na chwilę będziemy musieli przerwać sprzątanie.

Urządzenie łatwo podłączymy do źródła zasilania dzięki wyjmowanej baterii, którą możemy naładować w dowolnym miejscu. Czas pełnego ładowania to zaledwie 2,5 godziny. Bateria została wyposażona także w diody LED, które informują kiedy należy ją naładować oraz kiedy jest gotowa do użycia.

Dostępność i ceny:

Odkurzacz Hoover H-FREE 500 HYDRO PLUS dostępny jest w sieci salonów Media Markt w cenie 999 zł.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Autor sukcesu smartfonów Motorola w Polsce na czele meksykańskiego oddziału Biuro prasowe
2024-08-01 | 11:00

Autor sukcesu smartfonów Motorola w Polsce na czele meksykańskiego oddziału

Warszawa, 1 sierpnia 2024 r.: Alexander Zawadzki, dyrektor generalny polskiego oddziału Motorola, pokieruje marką na jednym z największych i najważniejszych pod względem sprzedaży
IT i technologie Dostawy poza domem, modernizacja floty i crowdshipping
2024-08-01 | 09:30

Dostawy poza domem, modernizacja floty i crowdshipping

Najnowsza edycja raportu „Green Last Mile Europe Report 2024” potwierdza, że choć greenwashing jest oczywisty, odnowienie floty, więcej dostaw poza domem, postęp technologiczny i
IT i technologie Odliczanie do DORA trwa. Organizacje finansowe muszą się przygotować
2024-08-01 | 01:00

Odliczanie do DORA trwa. Organizacje finansowe muszą się przygotować

Odliczanie do DORA trwa. Organizacje finansowe muszą się przygotować.  Cyberbezpieczeństwo i cyberodporność mają znaczenie dla każdej instytucji, niezależnie od branży. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.