Magdalena Pawłowska odebrała statuetkę - Liderka kursów biznesowych online
Za nami uroczysta XIX Gali Polish Businesswomen Awards, organizowana przez Magazyn BusinessWoman&life, która odbyła się w Warszawie. Wydarzenie poprowadził aktor Jacek Borkowski. Po raz kolejny kapituła konkursu przyznała nagrody wyjątkowym laureatom, wśród których znaleźli się przedsiębiorcy, firmy, instytucje z całej Polski, będące liderami w swoich branżach. Podczas Gali została wręczona także statuetka w kat. Lider kursów biznesowych online dla businesswoman dla Magdaleny Pawłowskiej.
“Dziekuje serdecznie magazynowi BusinessWoman&life, za wyróżnienie mojej działalności i nominacje mnie jako Liderka biznesowych kursów online. Bardzo się cieszę, że moja praca i inspirowanie innych, do tego, że można na swojej pasji, wizji i misji, zmieniać świat i przy tym dobrze zarabiać, spodobała się jury. Statuetka zagościła już na moim biurku, codziennie mnie motywuje i przypomina mi jak ważna i potrzebna jest moja praca.” Powiedziała Magdalena Pawłowska, zdobywczyni nagrody Liderka kursów biznesowych online.
Kim dla Magdaleny Pawłowskiej jest Kobieta Liderka?
“ W biznesie, kobiety liderki stały się symbolem postępu i innowacji. Mają one naturalne predyspozycje do podejmowania ryzyka i osiągania sukcesu w różnych dziedzinach. Kobiety liderki czerpią inspiracje z pasji, misji swojej firmy ale też z sukcesów innych osób. Dokonują niesamowitych odkryć i innowacji, są mentorkami i prekursorkami w swojej branży. Współczesne kobiety liderki działają z odwagą, empatią, zdolnością komunikacji.” powiedziała Magdalena Pawłowska, laureatka XIX Gali Polish Businesswomen Awards.
Wiele badań opublikowanych w Harvard Business Review koncentruje się na roli kobiet liderów w biznesie. M.in badanie przeprowadzone przez Francesca Gino i Alison Wood Brooks w 2018 roku, kobiety liderki osiągają lepsze wyniki w odniesieniu do związku z przywództwem moralnym, budowaniem relacji i tworzeniem wartości dla organizacji.
Więcej o Magdalenie Pawłowskiej
Magdalena Pawłowska
prekursorka kursów online w Polsce, przedsiębiorczyni, autorka bestsellerowej książki Jedna kampania do wolności (nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 roku w konkursie Economicus) oraz współautorka wraz z Ewą Chodakowską książki Moja Pasja Mój Biznes, prowadząca podcast Marketing MasterClass®, twórczyni Kampanii WOW – największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online.
Na swoim koncie ma wielomilionowe kampanie sprzedażowe. Pomogła setkom osób wydać kursy i zbudować dochodowe biznesy online. Jej podopieczni regularnie osiągają wyniki 100 000 zł w sprzedaży kursów, a wielu przebiło już pierwszy MILION!
Współpracuje z ekspertami, pomagając im w budowaniu biznesów opierających się na sprzedaży e-produktów. Znani autorzy, trenerzy i osobistości ze świata show-businessu korzystają z jej rad, aby zmonetyzować swoją obecność w internecie.
Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce - dr Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager.
Jej motto: Dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny. Więcej na:
magdalenap.com
Więcej na:
www.magdalenap.com
www.fb.com/magdalenamarketing
www.instagram.com/magdalena_pawlowska

Gospodarka przyszłości zaczyna się dziś. Liderzy odpowiedzialnego biznesu na Sustainable Economy Summit już 27-28 maja

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.