Nexity rozpoczyna sprzedaż nowego etapu na osiedlu Next Ursus
Do sprzedaży trafił właśnie nowy etap inwestycji Next Ursus dewelopera Nexity Polska. Zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Ursus. W dwóch nowych budynkach: Harmony oraz Adventure dostępnych będzie łącznie 238 mieszkań. Osiedle wyróżniają liczne atuty takie jak place zabaw czy stacje ładowania samochodów elektrycznych. Ponadto, w jego najbliższym sąsiedztwie powstaje EkoPark, którego powierzchnia wyniesie w przyszłości aż 5 ha.
Osiedle Next Ursus powstaje pomiędzy ulicami Posag 7 Panien, Edwarda Habicha oraz Kompanii AK Goplana. W pierwszym z oddanych do sprzedaży budynków – Adventure, zaplanowano 118 mieszkań. Klienci będą mogli wybrać lokale o powierzchni od 27 do 62 metrów kwadratowych. W przypadku Harmony, będzie to 120 mieszkań, których powierzchnia wyniesie od 31 do 77 metrów kwadratowych. W obu budynkach do wszystkich lokali mieszkalnych na piętrze będą przynależeć balkony lub loggie, a na parterze prywatne ogródki. Nowe bloki posiadają również parkingi podziemne z miejscem na boksy lokatorskie oraz naziemne miejsca postojowe. Na parterach przewidziano ponadto powstanie lokali usługowych.
Next Ursus, to praktyczne i nowoczesne, rodzinne osiedle, które będzie się składało z 14 budynków mieszkalnych. W ramach inwestycji powstanie także rozległa strefa rekreacji. Mieszkańcy znajdą tutaj boisko do siatkówki, place zabaw, siłownie plenerową oraz liczne lokale usługowe. Dodatkową atrakcją jest fontanna, która już powstała na osiedlu. Inwestor przewidział również rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu - właściciele aut elektrycznych będą tu mogli podłączyć się do stacji ładowania, a cykliści znajdą stojaki rowerowe dla swoich jednośladów. W strefie wspólnej zamontowany został także słupek informujący odpowiednim kolorem o stanie jakości powietrza na osiedlu.
Budowę osiedla począwszy od drugiego etapu inwestycji Nexity realizuje w formule Nexity Construction Management, przejmując tym samym obowiązki generalnego wykonawcy. Takie rozwiązanie pozwala na uproszczenie kwestii organizacyjnych, tym samym zwiększając stabilność procesu realizacji inwestycji.
- Osiedle Next Ursus z pewnością przypadnie do gustu wszystkim pragnącym zamieszkać w spokojnej okolicy. Jest ono jednak dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, dzięki znajdującej się nieopodal stacji Kolei Mazowieckich. W odległości 15 minut spacerem dotrzemy natomiast do stacji SKM, gdzie zatrzymuje się linia S1. Są tutaj także połączenia autobusowe – linia 197, którą dojedziemy do stacji metra oraz linia 177. – komentuje Marta Skarżyńska, Product & Marketing Director, Nexity Polska.
W najbliższej okolicy osiedla znajdują się także przedszkola, szkoły oraz liczne punkty gastronomiczne, a także centrum handlowe Factory Ursus. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się również wciąż rozbudowywany EkoPark, którego powierzchnia docelowo wyniesie aż 5 ha. Na jego terenie znajdą się place zabaw oraz ścieżki edukacyjne dla najmłodszych, a także miejsca relaksu dla dorosłych.

Łotewski producent wysokiej jakości domów prefabrykowanych wchodzi na polski rynek

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.