Komunikaty PR

PANASONIC UZUPEŁNIA SWOJĄ OFERTĘ MONITORÓW PRO 4K O WERSJE INTERAKTYWNE

2021-06-09  |  15:00

Podczas targów ISE2021 Panasonic zaprezentował interaktywne, wielodotykowe wersje profesjonalnych monitorów profesjonalnych 4K z serii SQE1 i CQE1. Monitory wielodotykowe Premium InGlass i Infrared będą dostępne w całej serii SQE1 – wysokiej klasy kolekcji jasnych i trwałych monitorów LCD 4K UHD z dodaną funkcją Wi-Fi i bogatym zakresem udogodnień, które idealnie sprawdzą się w biurowych salach konferencyjnych. Wielodotykowość na podczerwień będzie dostępna w serii CQE1, zaprojektowanej z myślą o potrzebach sektora edukacji. Monitory, dostępne w modelach 55-86 cali, będą dostępne od lipca 2021 roku.

Zarówno interaktywne monitory InGlass, jak i Infrared, obsługują do 20 jednoczesnych punktów dotyku do pracy zespołowej, rozdzielczość 4K Ultra HD, opcję pisania dotykowego i opcje podziału ekranu (na 4 lub 9 części). Ponadto, modele InGlass klasy premium idealnie nadają się do pracy w jasnym otoczeniu np. w salach konferencyjnych i oferują 3-milimetrowe szkło ochronne z antyodblaskową obróbką chemiczną powierzchni, ultraprecyzyjne pisanie piórem oraz rozróżnianie między palcem, piórem i gumką.

Zaprojektowane do współpracy podczas spotkań

SQE1-IG i SQE1-IR zostały stworzone do pracy 24h/7 w nowoczesnych salach konferencyjnych. Zapewniają doskonałą jasność 500 cd/m2 dla wyraźnego obrazu w dużych pomieszczeniach. Aby ułatwić współpracę, projektor SQE1-IR, wyposażony w gniazdo Intel® SDM, może być używany z nowym bezprzewodowym systemem prezentacji firmy Panasonic o nazwie PressIT. Gdy preferowane jest całkowicie bezkablowe rozwiązanie 4K, gniazdo SDM może być również wykorzystane do pełnej integracji bezprzewodowego rozwiązania prezentacyjnego Cynap Pure BYOD firmy WolfVision.

Zaprojektowany z myślą o edukacji

CQE1-IR zapewnia jakość obrazu 4K i doskonałe wrażenia z oglądania z każdego miejsca w pomieszczeniu dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi IPS o jasności 400 cd/m2. Z myślą o codziennym użytku, CQE1-IR może pracować przez 16 godzin w trybie ciągłym, zapewniając zarówno niezawodność, jak i stosunek jakości do ceny. Wyposażony jest też w wiele opcji połączeń.

Więcej informacji można znaleźć na stronach Panasonic Business:

Seria SQE1-IG: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/sqe1-ig.

Seria SQE1-IR: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/sqe1-ir.

Seria CQE1-IR: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/cqe1-ir.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:00

Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu

W erze dynamicznych zmian technologicznych, sztuczna inteligencja (AI) i nowe technologie zmieniają oblicze finansów. W ubiegłym tygodniu, podczas wydarzenia "Future of Finance
IT i technologie 2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath
2024-09-26 | 16:00

2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath

Coroczne badanie UiPath wykazało, że specjaliści ds. automatyzacji aktywnie integrują sztuczną inteligencję w swojej pracy, ponieważ branża automatyzacji oprogramowania nadal się
IT i technologie Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI
2024-09-26 | 10:42

Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.