Panattoni poszerza zespół w Niderlandach
Konkret PR
ul. Konduktorska 4 lok. 9
00-775 Warszawa
e.ciuchta|konkretpr.pl| |e.ciuchta|konkretpr.pl
508 338 267
www.konkretpr.pl
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, powiększa swój zespół w nowo otwartej filii w Niderlandach. Dyrektorem ds. Finansowania Strukturalnego i Operacji został Niels Heijndijk.
Oddział Panattoni w Niderlandach - drugim, największym rynku logistycznym w Europie po Niemczech – został otworzony w grudniu ub. roku. Na jego czele stanął Jeroen Gerritsen. Teraz do zespołu w Amsterdamie dołącza Niels Heijndijk jako Dyrektor ds. Finansowania Strukturalnego i Operacji. Będzie odpowiedzialny m.in. za zarządzanie relacjami inwestorskimi, w tym pozyskiwanie kapitału i finasowania dla nowych projektów inwestycyjnych na nowotworzonym przez dewelopera rynku.
„Jesteśmy bardzo podekscytowani witając Nielsa w zespole. Dzięki Nielsowi na pokładzie będziemy w stanie tworzyć więcej nowch możliwości. Wraz z dołączeniem naszego nowego kierownika biura, Sandry Kars, szybko rozwijamy platformę Panattoni w Netherlandach, aby obsługiwać projekty, które już dziś pozyskujemy. Zamierzamy dalej się rozwijać, aby utorować drogę naszym ambicjom ”- skomentował Jeroen Gerritsen, Dyrektor Zarządzający Panattoni w Niderlandach.
Zapewnienie odpowiedniego rodzaju kapitału i finansowania pozwoli zespołowi Panattoni wyróżnić się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Jestem entuzjastycznie nastawiony do budowania silnych fundamentów w Niderlandach, w ścisłej współpracy z międzynarodowymi zespołami i partnerami Panattoni - skomentował Niels Heijndijk, Dyrektor ds. Finansowania Strukturalnego i Operacji.
Niels ma 12-letnie doświadczenie w finansowaniu nieruchomości. Przez ostatnie półtora roku był Dyrektorem Finansowym Projektu i Skarbnikiem w Meijer Realty Partners (MRP), który jest jednym z największych holenderskich deweloperów komercyjnych. Był odpowiedzialny za wiele nagradzanych i prestiżowych projektów opracowywanych przez MRP.
Przed dołączeniem do Meijer Realty Partners, Niels przepracował 13 lat w Grupie Rabobank, z czego 11 lat w Banku FGH – jednostce Grupy specjalizującej się w finansowaniu nieruchomości komercyjnych.
Niels Heijndijk jest magistrem administracji biznesowej ze specjalizacją finanse na Uniwersytecie w Groningen. Zdobył także tytuł podyplomowy z zakresu zarządzania nieruchomościami w amsterdamskiej School of Real Estate (ASRE).

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.