Rok bez rat - czerwcowa promocja Grupy Murapol
Nawet 17,5 tys. zł brutto może zyskać klient kupujący lokal mieszkalny w rozpoczętej promocji Grupy Murapol. Dodatkowo, może otrzymać ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania. Promocja dedykowana jest klientom kredytowym, trwa do końca czerwca i obejmuje lokale znajdujące się we wszystkich inwestycjach z aktualnej oferty dewelopera.
Niepewność dotycząca sytuacji zawodowej, wywołana przez pandemię COVID-19 jest wciąż dość powszechnym zjawiskiem. Poważne decyzje życiowe, w tym te dot. zakupu mieszkania są często odkładane na „lepsze czasy”. Sytuację tę, po raz kolejny, dostrzega Grupa Murapol, która w rozpoczętej promocji oferuje klientom atrakcyjny bonus - rok bez rat i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania.
- Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o zakupie własnego mieszkania nigdy nie należała do łatwych. Niepewność co do stabilności zatrudnienia czy obawa utraty przychodów zostały dodatkowo spotęgowane przez, mam nadzieję ustępującą, pandemię koronawirusa. Stawiając przed klientami bonus w postaci roku bez rat oraz darmowego ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodu, chcemy zwiększyć komfort podejmowania decyzji zakupowych. Mamy nadzieję, że pozwoli to osobom wahającym się lub odkładającym zakup w czasie zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu już niebawem - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.
Rok bez rat
Rok bez rat to promocja dla osób finansujących zakup mieszkania kredytem bankowym. Wysokość wsparcia uzależniona jest od ceny mieszkania. Zakłada ona wypłatę przez dewelopera premii pieniężnej pokrywającej raty kredytu nabywcy przez pierwszy rok jego spłacania, sięgającą nawet 17,5 tys. zł brutto. Kwota ta zostanie pomniejszona o 10% podatek pobrany i odprowadzony przez Organizatora promocji zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Darmowe ubezpieczenie na wypadek utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu
Wsparciem dla klienta obawiającego o stabilność swojej sytuacji finansowej może być też pokrywane przez dewelopera ubezpieczenie na wypadek utraty stałego źródła dochodów albo pobytu w szpitalu. Okres takiego ubezpieczenia trwa maksymalnie 12 miesięcy, zaś podmiotem ponoszącym odpowiedzialność z tytułu ochrony ubezpieczeniowej udzielanej w ramach tego ubezpieczenia jest wyłącznie towarzystwo ubezpieczeniowe. Szczegółowe informacje znajdują się w Warunkach Ubezpieczenia dla klientów Spółek z Grupy Kapitałowej Murapol.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy wymiany handlowej między Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską. Na wysokich cłach stracą obie strony
Komisja Europejska przedstawiła w poniedziałek propozycję ceł na import z USA o wartości 72 mld euro, co ma być odpowiedzią na nałożenie 30-proc. stawek na import z UE zapowiedziane przez Amerykanów w poprzednim tygodniu. Przedstawiciele KE wciąż widzą jednak potencjał kontynuowania negocjacji. Zdaniem europosła Michała Koboski brak porozumienia lub uzgodnienie stawek wyższych niż 10-proc. nie tylko zaszkodzi obydwu stronom, ale i osłabi ich pozycję na arenie międzynarodowej.
Handel
Nie tylko konsumenci starają się kupować bardziej odpowiedzialne. Część firm już stawia na to mocny nacisk

Kwestie równoważonych zakupów stają się elementem strategii ESG. Dostawy energii, zamówienia surowców i materiałów do produkcji czy elementów wyposażenia biur – na każdym etapie swoich zakupów firmy mogą dziś decydować między opcjami bardziej i mniej zrównoważonymi. Dotyczy to także zamówień rzeczy codziennego użytku dla pracowników czy środków czystości – wskazują eksperci Lyreco, e-sklepu, który prowadzi sprzedaż produktów do biur, pokazując ich wpływ na środowisko czy efektywność pracy.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.