Ronson Development wprowadza do oferty V etap osiedla Nova Królikarnia
Klienci marzący o zakupie ekskluzywnego apartamentu na Starym Mokotowie mają kolejną szansę na realizację tego pomysłu. Ronson Development wprowadził do sprzedaży nową pulę lokali w ramach V etapu prestiżowego osiedla Nova Królikarnia. Wybierać można spośród 31 apartamentów 3-, 4- i 5-pokojowych.
Dla osób poszukujących jeszcze większej prywatności deweloper również ma dobrą wiadomość – w połowie roku planowane jest oddanie do użytku luksusowych domów realizowanych także w obrębie Novej Królikarni. Chętni na własną rezydencję na Mokotowie nie powinni jednak czekać do ostatniej chwili, ponieważ ta oferta jest unikatem na warszawskim rynku.
Kameralna zabudowa, własny park z jeziorem, zaciszna okolica mimo lokalizacji niemal w centrum Warszawy – to wyróżniki osiedla Nova Królikarnia realizowanego przy ul. Jaśminowej przez Ronson Development. Właśnie ruszyła sprzedaż jego V etapu, w którym powstanie 31 apartamentów w czterech kameralnych willach miejskich. W ofercie przeważają mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 87 do 140 m2. Ich ceny zaczynają się od 12,5 tys. zł/m2. Klienci mogą też wybierać wśród 5-pokojowych apartamentów o powierzchni do 131 m2 w cenach od 12,23 tys. zł/m2. Lokale 3-pokojowe można natomiast kupić od 12 tys. zł/m2.
– Nowe apartamenty w Novej Królikarni to zawsze towar bardzo wyczekiwany przez klientów poszukujących zieleni, luksusu i prywatności. Spełnienie tych wszystkich warunków wiąże się zazwyczaj z koniecznością mieszkania poza miastem, natomiast nasz projekt daje możliwość ukrycia się przed zgiełkiem Warszawy bez opuszczania jej najbardziej atrakcyjnej części. To źródło sukcesu tej inwestycji, która zachwyca każdego, kto zdecyduje się choćby na wizytę w naszym biurze sprzedaży. W piątym etapie mamy już pierwsze umowy rezerwacyjne, choć sprzedaż dopiero ruszyła – powiedział Andrzej Gutowski, wiceprezes oraz dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Ronson Development.
Zakończenie budowy piątego etapu Novej Królikarni planowane jest na przełom pierwszego i drugiego kwartału 2021 r.
Natomiast już latem tego roku na osiedlu u podnóża Skarpy Warszawskiej będą mogli zamieszkać nabywcy luksusowych domów wybudowanych w trzecim etapie inwestycji. W ramach tego unikatowego projektu powstaje 18 rezydencji o powierzchni od 195 do 215 m2 z ogrodami o powierzchni nawet 400 m2.
– W Warszawie nie ma drugiego takiego projektu. Własny dom z pięknym ogrodem, widokiem na park, a zarazem blisko stacji metra i z szybkim dojazdem do centrum Warszawy to oferta, której trudno szukać gdzie indziej. Rezydencje spełniają także wszelkie oczekiwania klientów szukających luksusu na miarę XXI wieku – są wyposażone w system typu „smart home”, mają wygodny podziemny parking ze stacją ładowania samochodów elektrycznych, zapewniają maksymalną prywatność, a ponadto ze wszystkich stron otoczone będą zielenią – podkreśla Andrzej Gutowski.
Ronson Development
Ronson Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.
Od początku swojej działalności w 2000 r. Ronson zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. Od 2007 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Ronson tworzy przestrzenie, w których dobrze i wygodnie się mieszka. Obecnie, w ofercie firmy znajdują się mieszkania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów – są w niej zarówno apartamenty jak i lokale z segmentu popularnego.
Ronson Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowodem zaufania klientów do firmy są liczne nagrody i certyfikaty, w tym nagroda w kategorii usługi deweloperskie w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.
Ronson jest również laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. W 2013 r. firma zajęła I miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku w kategorii „Relacje inwestorskie” organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Z kolei w 2017 r. strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.
TEAL Z NOWYM NAJEMCĄ. DO OFF PIOTRKOWSKA CENTER WPROWADZA SIĘ NEST LEASING S.A
Langowski Logistics nowym najemcą w MLP Pruszków II
Co czeka rynek nieruchomości? Komentuje Shraga Weisman, CEO Aurec Home
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.