Salon Pandory zadebiutuje w Gemini Park Tarnów
Pandora, duńska marka jubilerska, wzmacnia ofertę tarnowskiego centrum handlowego Gemini Park. Otwarcie salonu zaplanowano na 14 marca br. Będzie to jedyny na terenie Tarnowa i okolic lokal tej popularnej marki.
Pandora jest największą na świecie marką biżuteryjną, która produkuje ręcznie wykończoną biżuterię z wysokiej jakości materiałów. Elementy kolekcji można dowolnie ze sobą łączyć, co daje nieskończone możliwości do wyrażania własnego stylu. Swoją działalność Pandora rozpoczęła ponad 40 lat temu jako mały sklep w Kopenhadze, a dzisiaj obecna jest w ponad 100 krajach na całym świecie. Priorytetem firmy jest zrównoważony i odpowiedzialny rozwój biznesu. Już w marcu kliencie Gemini Park w Tarnowie będą mieli okazję poznać pełną ofertę marki.
Nowy salon pojawi się na parterze tarnowskiego centrum handlowego w sąsiedztwie innych popularnych marek, takich jak Douglas, Ochnik czy W. Kruk. Sklep zajmie powierzchnię ponad 65 m. kw., a tym samym zapewni klientom dostęp do szerokiej oferty unikalnej i modnej biżuterii – w tym kultowych już charmsów.
– Pandora to jedna z najbardziej lubianych marek biżuteryjnych w Polsce, dlatego włączenie jej w grono najemców Gemini Park w Tarnowie wpisuje się w naszą strategię budowania i utrzymywania atrakcyjnego i kompleksowego tenant-mixu. Cieszymy się, że tak prestiżowa, międzynarodowa sieć biżuteryjna postawiła na współpracę właśnie z nami i liczymy na początek wieloletniej, udanej relacji biznesowej – mówi Joanna Zemczak, Head of Lease Gemini Holding.
Lokal w Gemini Park Tarnów będzie ważnym punktem sprzedaży dla mieszkańców Tarnowa i okolic, ponieważ inne, najbliższe salony Pandory znajdują się dopiero w Rzeszowie czy Krakowie. Tymczasem od grudnia ubiegłego roku klienci tarnowskiego Gemini Park mogą skorzystać z oferty biżuteryjnej tej marki za pośrednictwem wyspy handlowej. Ze względu na duże zainteresowanie już niedługo będą mogli cieszyć się pełną ofertą w pięknie zaaranżowanej przestrzeni lokalu.
– Marka Pandora ma w Tarnowie i okolicach rosnące grono oddanych klientów. Dlatego podjęliśmy decyzję o wzmocnieniu naszej pozycji w tym regionie poprzez otwarcie dużego salonu w Gemini Park Tarnów. Dzięki większej, świetnie urządzonej przestrzeni zaprezentujemy pełną ofertę naszej wyjątkowej biżuterii. Wierzymy, że tym sposobem trafimy w gusta jeszcze większej liczby osób – zaznacza Łukasz Orzechowski, Property Director CEE w Pandora.
O Gemini Park Tarnów:
Gemini Park Tarnów to największe centrum handlowe w Tarnowie i regionie. Na ponad 44,5 tys. m kw. GLA znajduje się 130 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. W ofercie znaleźć można dobrze znane krajowe i zagraniczne marki, w tym m.in. pełne portfolio marek LPP, TK Maxx, C&A, Calzedonia, HalfPrice, Intimissimi, OCHNIK, Martes Sport, New Balance, Sizeer, Puma, 4F, Apart, Swiss, Wittchen, iSpot, HOMLA, Douglas, KFC, Home&You, Jysk, Castorama i Media Markt. Aktywnie w galerii działają także lokalni przedsiębiorcy rozwijający tutaj swoje biznesy. W centrum handlowym mieści się także hipermarket Carrefour. Galeria jest doskonale zlokalizowana i skomunikowana. Dla zmotoryzowanych galeria przygotowała ponad 1100 miejsc parkingowych. Centrum handlowe zaangażowane jest także we wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych. Przykładem jest współpraca z Stowarzyszeniem „Siemacha” i aktywna pomoc ośrodkowi opiekuńczemu dla dzieci.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.