Spalinowe wózki widłowe RCD/RCG – solidna propozycja STILL
Get More Services
ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław
w.podsiadly|getmoreservices.pl| |w.podsiadly|getmoreservices.pl
+48571246669
www.getmoreservices.pl
Firma STILL Polska wprowadziła na rynek solidne, wydajne i uniwersalne pojazdy spalinowe na ON i LPG o udźwigu maksymalnym od 1,5 t do 5 t. Modele serii RCG charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do ceny i są obecnie dostępne z wydłużoną gwarancją.
Jako kompleksowy dostawca wózków widłowych i infrastruktury magazynowej STILL Polska rozumie specyfikę potrzeb transportowych branż: budowlanej, drzewnej i tworzyw sztucznych. Dostrzega także, jak ze względu na epidemię zmieniły się rynkowe uwarunkowania. W związku z tym firma rozszerzyła swoją ofertę. Dwie bliźniacze serie wózków widłowych z napędem Diesla i gazowym, RCD/RCG, stanowią efekt dążenia projektantów do minimalizacji kosztów inwestycji w pojazdy transportu wewnętrznego z zachowaniem kojarzonej z marką niezawodności i solidności wykonania. Dobry stosunek jakości do ceny oraz dostęp do znanej z szybkości i skuteczności reakcji obsługi serwisowej STILL Polska sprawiają, że nowe wózki widłowe marki kojarzonej z klasą premium są wartą uwagi propozycją w segmencie podstawowym.
Wyróżnikiem wszystkich wózków serii RCD i RCG jest wysoka ergonomia pracy operatora. Wygodę sterowania zapewniają znajdujące się blisko fotela dźwignie hydrauliczne oraz regulowana kolumna kierownicy. Amortyzowana kabina absorbuje wibracje podczas jazdy po nierównościach, a jej konstrukcja – z nisko położoną deską rozdzielczą, dużymi oknami i wąskimi słupkami dachu – w połączeniu z wąskimi profilami masztu i wysokiej jakości seryjnym oświetleniem gwarantują doskonałą widoczność we wszystkie strony.
Wózki widłowe STILL RCD/RCG charakteryzują się dużymi wartościami udźwigów resztkowych, decydującymi o możliwości podnoszenia ładunków na znaczne wysokości. Szeroka dostępność: wyposażenia dodatkowego, wideł różnej długości i zróżnicowanych masztów; oraz duża moc silnika (dla wariantu z udźwigiem 4 – 5 ton przekraczająca 55 kW) sprawiają, że pojazdy te są rozwiązaniem uniwersalnym, dającym sobie radę we wszystkich typowych dla ich klasy zastosowaniach. Silniki wózków RCD/RCG wyposażono w system redukcji emisji szkodliwych substancji, dzięki czemu są zgodne z normą emisji spalin EU5. Dodatkowo, zasilane LPG wózki serii RCG są dostępne są z gwarancją wydłużoną do 3 lat (lub 3 tys. mth).

Linie lotnicze Corendon Airlines świętowały 20. lecie działalności podczas spektakularnej Gali w Antalya Cosmos Theatre

DPD Polska zainstalowała ponad 10 tys. automatów paczkowych w sieci DPD Pickup. Sieć obejmuje już ponad 32 tys. punktów i automatów paczkowych

DPD Mobile z kolejnymi państwami na mapie Europy. Wysyłki międzynarodowe z aplikacji już do 20 państw
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

60 proc. młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE. Chcą mieć udział w kształtowaniu jej polityk
Tegoroczny Eurobarometr wskazuje, że sześciu na 10 młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE i uważa, że ich kraje korzystają z obecności w Unii. Doceniają przede wszystkim swobodę podróżowania bez granic i paszportów. Jednocześnie deklarują chęć większego wpływu na kierunek, w którym rozwijana jest wspólnota, i wskazują na nowe wyzwania, przed którymi stoi ich pokolenie i którymi UE powinna się zająć.
Konsument
Branża pomp ciepła w Polsce odczuwa konsekwencje dezinformacji. Krążące mity zniechęcają do tej technologii

Przedstawiciele branży pomp ciepła biją na alarm: mity i dezinformacja krążące w przestrzeni publicznej, brak wystarczającego wsparcia informacyjnego rządu i nieprawidłowości w działalności nieuczciwych firm w poprzedniej edycji programu Czyste Powietrze – to główne przyczyny pogorszenia wizerunku tej technologii. Branża walczy z dezinformacją i stara się wzmacniać świadomość społeczną w zakresie ekologicznych i ekonomicznych korzyści z instalacji pomp ciepła. Jednocześnie podkreśla potrzebę kompleksowych działań ze wsparciem rządu.
Handel
W UE trwa dyskusja o większej kontroli przesyłek e-commerce o wartości poniżej 150 euro. Zwolnienie z cła jest nadużywane

Do Europy w ubiegłym roku trafiło ok. 4,5 mld przesyłek e-commerce o niskiej wartości, czyli poniżej progu 150 euro, który zwalnia z cła. To dwa razy więcej niż w 2023 roku. W 65 proc. przypadków wartość przesyłki jest zaniżana właśnie z uwagi na politykę celną, co zdaniem instytucji unijnych jest naruszeniem uczciwej konkurencji. W dodatku wiele z tych produktów nie spełnia norm bezpieczeństwa czy norm środowiskowych wymaganych w Europie. Dlatego trwa dyskusja nad tym, jak zwiększyć kontrolę nad wpływającymi z zagranicy paczkami.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.